Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cincizeci de lei suna bine?

 

Am gasit rezervor (kawasaki zephyr) care l-am si montat :) ... mersi fain de oferta.... daca raspundeai mai repede... poate luam de la tine... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baieti, am si eu un 'gat de lup', un MZ ES de 250, din `61. e desfacut bucati pt vopsit, dar am nevoie de un vitezometru. ca al meu l-am facut praf... care aveti, platesc, dati un pm. ca pana maine uit unde am postat :) multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai.. k tot veni vorba... are careva amortizoare spate de jupiter 4 in stare d functionare ..? k azi am avut o surpriza.. ale mele amortizoare s-au indoit de la jumatate... [ cred k adio bucov!! ] :P si. .cam la ce pret as gasi asa ceva... ?

 

ms.. anticipat..

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

am amortizoare spate se jupiter-3 perfecte ...500 mii bucata ....sunt din buc. 0722132992 tony

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fratilor!!!! Am si eu nevoie de un arc de Voshod 3M !!!! Are trei spire , doua cracane/ brate (sau cum s-or numi) si are un diametru de 2 cm .... (sper ca se intelege ceva din poze) .... Cat ma costa...platesc, nu-i problema!!!!

Bft si asfalt uscat!!!!! :D

post-29307-1213730170_thumb.jpg

post-29307-1213730286_thumb.jpg

post-29307-1213730327_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fratilor!!!! Am si eu nevoie de un arc de Voshod 3M !!!! Are trei spire , doua cracane/ brate (sau cum s-or numi) si are un diametru de 2 cm .... (sper ca se intelege ceva din poze) .... Cat ma costa...platesc, nu-i problema!!!!

Bft si asfalt uscat!!!!! :blink:

oooo salut Faneeee! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fratilor!!!! Am si eu nevoie de un arc de Voshod 3M !!!! Are trei spire , doua cracane/ brate (sau cum s-or numi) si are un diametru de 2 cm .... (sper ca se intelege ceva din poze) .... Cat ma costa...platesc, nu-i problema!!!!

Bft si asfalt uscat!!!!! :D

 

si mie si s-a rupt... si nu am gasit sa-l schimb... insa am reusit sa-l fac din sarma otelita de acelasi diametru indoita la cald, si mergea, nu avea aceiasi rezistenta ca cel original da mergea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am un Voshod dezmembrat spune ce piese mai ai nevoie[am si axul cu arc] si ti le trimit,fa un pret si mai vorbim. Toate bune.

 

 

Salutare .... ai un id de mess sau un telefon????? nu prea mai am nevoie de piese, dar nu se stie ....poate ai ceva ce m-ar interesa . Vorbim, vedem ce piese as mai lua de la tine dupa care facem un pret!!!! Tu de unde esti?????

Bft !!!!

 

oooo salut Faneeee! :D

 

 

Salutari si tie frate !!!! poate dupa bac , daca imi fac motorul , venim pe la tine .... il iau si pe th.join cu mine!!!!!

Editat de Sir_Fanes2007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,am un Voshod dezmembrat spune ce piese mai ai nevoie[am si axul cu arc] si ti le trimit,fa un pret si mai vorbim. Toate bune.

 

 

salut... ceva acte ai ? ma intereseaza pe mine daca da...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ffffff bun acest topic eu am nevoie de anumite piese pe care uniin dintre voi nu le mai aveti pe motor dar in schimb ruginesc pe la voi prin curte sau atelier ..... si poate e pacat sa rugineasca ... si sa nu se transforme in banuti sau bere cum vrea fiecare ......acum caut tija de schimbator de viteze de pe partea dreapta de la ij 56 pun si poza cu ce ma intereseazapost-9934-1176921020_thumb.jpg atentie bani sau bere la alegerea proprietarului

PUNE MINA SI IA O SAIBA GROVER DE 14 ,O TAI CU FLEXU , PTR PANA, O TIJA DE 400 MM LUNGA SI GROS DE 12 MM ,IN CAP II PUI O BILA SI ASTAI MANETA DE SCH VITEZE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare... Un prieten de al meu m-a rugat sa intreb daca nu are cineva de vanzare "furcile din cutia de la Jawa 350 de 6 volti" si aici am citat.

Voi merge sapt asta sa vad exact ce Jawa este, dar pana atunci poate gaseste cineva "furcile" si e dispus sa le si vanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor as vrea si eu o carena pt voshod!!!!!!..... sau poate chiar un parbriz stil chopper!!!!! care aveti???????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...