Sari la conținut

Accident Pe Bd. 1 Mai - 26.04.2007 - Bucuresti


IF-83-UCK
 Share

Postări Recomandate

Cine a trantit moto pe Bd 1 Mai acum 10 minute? Cred ca este vorba de un FZR nu foarte rau lovit, nu am putut sa opresc din cauza traficului si a domnului politist...pe motociclist nu l-am vazut....era in dreptul unei treceri de pietoni... insanatosire grabnica!

 

Am si o poza facuta pe care o pot trimite prin MMS unuia dintre voi care are la indemana cablu de date sa o posteze. ID mess soloxl2003

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cine a trantit moto pe Bd 1 Mai acum 10 minute? Cred ca este vorba de un FZR nu foarte rau lovit, nu am putut sa opresc din cauza traficului si a domnului politist...pe motociclist nu l-am vazut....era in dreptul unei treceri de pietoni... insanatosire grabnica!

 

Am si o poza facuta pe care o pot trimite prin MMS unuia dintre voi care are la indemana cablu de date sa o posteze. ID mess soloxl2003

 

n ai putut sa opresti dar ai facut poza :nono: ...ce baiat esti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de RAY, a intors o masina aiurea si l-a trantit, el avea doar la picior ceva (curgea sange dar nu parea prea grav-asta la cunostintele mele de medicina) cat despre motor......eu zic ca era destul de rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s'ar putea sa fie ray, am inteles ca a avut un eveniment in dimineata asta.. :nono:

la telefon nu raspunde..

 

LE: deci e ray.. ;)

sper sa nu fie prea grav, el era blindat tot timpul cu genunchere, cizme, jaka..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm, ray este cel implicat .

Haideti sa nu dam cu presupusul ce a facut el sau conservarul, daca intra ne va spune el daca doreste.

 

El este ok,niste julituri, acum am vb cu el la telefon, intra la radiografie, pare sa nu aibe nimic (sper eu) .

 

Insanatosire grabnica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n ai putut sa opresti dar ai facut poza ;) ...ce baiat esti :smoke:

Pacat ca s-a ajuns sa se faCA CAterinca si aici... :nono: (cacofonia nu e accidentala :lol: )

 

Ray, sper ca esti ok. Insanatosire grabnica si putere sa treci peste. Fizzie se face, tu sa fi sanatos! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ray este acum la ortopedie. are julitura la genunchi, insa problema este un deget de la picior, nu se stie daca e rupt sau nu. asteapta rezultatul radiografiei si, implicit, decizia medicului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie doar o intindere ceva, sa nu trebuiasca interventii chirurgicale. Multa sanatate !

 

 

 

 

PS: pentru inveselire:

:nono:

Si eu m-am dat de-a berbeleacul cu FZR-ul. Am fost costumat si nu am patit nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ora la care am ajuns eu acolo Ray era la spital ,Am inteles ceva de o fractura la degetele de la piciorul drept. Venisera niste prieteni si am mutat cu ei motorul din strada.Motorul REMAT scrie pe el .Rupta furca fata ,radiator distrus ,capacul care acopera pinionul de la lantul de distributie a fost smuls ,carene distruse,Chiuloasa dizlocata ,cadru lovit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate o dauna totala la un motor ca ala este maxim 2000 eur ;)

Insa sa vedem ce o sa fie .Sanatate lui Ray.

cam 1500 daca ia in calcul stare medie adica 75%uzura.

daca ia 85%.. si mai putin..

dammit, si urma sa'l vanda azi-maine..

 

cel mai rau imi pare insa ptr piciorul lui ray.. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ray merge pe motor foarte bine ...si are km mai multi dechit o groaza pe care ii stiu .Sunt tare curios de ce sa intimplat Ray daca ai nevoie de ceva da un semn la unul din Daci si vom fi acolo.Insanatosire rapida si fara de urmari.

 

A INCEPUT VINATOAREA DE MOTOCICLISTI ......FRATILOR FITI ATENTI

Editat de apasu77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...