Sari la conținut

Accident Cu Morti, Plevnei, Bucuresti


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 898
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n-am putut ajunge marti, dar am aflat ulterior ca s-a amanat, din nou, pentru o perioada mai lunga. urmatoarea infatisare va fi peste 2-3 luni.

 

Pai trebuie sa intre si judecatorii in vacanta nu? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Readuc in atentia voastra acest topic pentru a va informa ca sambata, 12 septembrie, are loc parastasul de 2 ani al Elei si al lui Traian, cei doi tineri care au plecat dintre noi mult prea devreme. Sunteti asteptati in numar cat mai mare pe data de 12 septembrie 2009, la Cimitirul Adormirea Maicii Domnului din Calea Giulesti cu plecare din strada Agnita nr.18 in jurul orei 10.45. Prezenta voastra ii va bucura pe parinti.

Va voi tine la curent cu eventuale modificari. In cazul in care aveti intrebari, puteti suna la 0721.667.667. - Silvia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergem...sper sa se adune cat mai multa lume!

 

RR-ul meu va fi acolo sambata!

:wacko:

 

In principiu nu cred ca voi putea veni Sambata.

 

Tribunalul cand isi reia activitatea?

 

 

Pai in iunie cand fusese ult infatisare era vorba ca se amana pt 2,3 luni ,dar au cam trecut 3 luni si inca nu se aude nimic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu intervine nimic, in cateva zile am offizierul iar intreg.. Voi face tot posibilul sa ajung si de data aceasta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca asta e dosarul, ca are ca obiect uciderea din culpa si s-a judecat pe 9 iunie, iar in ziua respectiva s-au judecat doar 2 cauze de ucidere din culpa. Plus ca partea responsabila civilmente suna a firma de constructii, deci asta e.

 

http://portal.just.ro/InstantaDosar.aspx?i...DAwMDAwNzExNjU*

 

Număr unic dosar: 2712/303/2009

Înregistrat în data de: 17.03.2009

Obiect dosar: ucidere din culpă (art.178 C.p.)

Materia juridică: Penal

Stadiu procesual: Fond

Părți:

MARCU NECULAI : Inculpat

DAN MARIANA : Parte civilă

DAN SEBASTIAN MIRCEA : Parte civilă

DIACONEASA DOINA : Parte civilă

DIACONEASA DRAGOÂŞ : Parte civilă

DIACONESCU DRAGOÂŞ : Parte civilă

S.C. CONCELEX S.R.L. : Parte responsabilă civilmente

 

 

09/06/2009 În baza art. 29 al. 4 din Lg 47/1992 scoate cauza de pe rol Âşi o trimite la Curtea Constituțională pentru soluționarea excepției de neconstituționalitate a dispozițiilor art. 337 Cpp invocate de părțile civile Dan Sebastian Mircea, Dan Mariana, Diaconeasa DragoÂş Âşi Diaconeasa Doina. În baza art. 29 al. 5 din Lg 47/1992 suspendă judecarea cauzei pe perioada soluționării excepției de neconstituționalitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DEJA NU SE MAI POATE!!

UNDE SUNT AGENTII DE POLITIE???

IN BUCURESTI ESTE CEVA DE NEDESCRIS, TOATA LUMEA INCALCA LEGILE... SE TRECE PE ROSU, PESTE BENZI CONTINUE, PESTE PIETONI, PE TROTUARE...

POLITIA TREBUIE SA DEA AMENZI, SA BAGE FRICA IN TOTI CONDUCATORII!!!!!!!!!!!!

MOR ATATIA OAMENI NEVINOVATI... DIN CAUZA IDIOTILOR SI A INDOLENTEI POLITIEI... :wacko:

 

 

Politia ??? Ce e aia ? Sincer ? Politia stie dar sa ridice masini parcate "neregulamentar", sa mai ia o spaga, sa stea in intersectie cand trece coloana oficiala si cam atat. Mai sparg seminte prin dupa cand stau la colt de strada, vezi doamne sunt in serviciu si tot asa. Degeaba strigam. Nu ne aude nimeni. Pacat. Dumnezeu sa-i ierte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia ??? Ce e aia ? Sincer ? Politia stie dar sa ridice masini parcate "neregulamentar", sa mai ia o spaga, sa stea in intersectie cand trece coloana oficiala si cam atat. Mai sparg seminte prin dupa cand stau la colt de strada, vezi doamne sunt in serviciu si tot asa. Degeaba strigam. Nu ne aude nimeni. Pacat. Dumnezeu sa-i ierte !

 

Ai dat un reply la 2 ani si ceva distanta de la acel eveniment nefericit de care habar nu ai si despre care nu stii o iota ... daca nu posta kidda nici nu stiai ca exista asa ceva ... ai 6 post-uri pe acest forum si deja incepi sa scrii prostii ... multe prostii .... asta ca sa nu mai spun de greselile facute in cele 2 randuri si 5 cuvinte pe care te-ai chinuit sa le scoti din tastatura...

Editat de Nightwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dat un reply la 2 ani si ceva distanta de la acel eveniment nefericit de care habar nu ai si despre care nu stii o iota ... daca nu posta kidda nici nu stiai ca exista asa ceva ... ai 6 post-uri pe acest forum si deja incepi sa scrii prostii ... multe prostii .... asta ca sa nu mai spun de greselile facute in cele 2 randuri si 5 cuvinte pe care te-ai chinuit sa le scoti din tastatura...

 

 

 

 

dar nici tu nu ai scris nimic legat de acest topic sau de ce a scris kidda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia ??? Ce e aia ? Sincer ? Politia stie dar sa ridice masini parcate "neregulamentar", sa mai ia o spaga, sa stea in intersectie cand trece coloana oficiala si cam atat. Mai sparg seminte prin dupa cand stau la colt de strada, vezi doamne sunt in serviciu si tot asa. Degeaba strigam. Nu ne aude nimeni. Pacat. Dumnezeu sa-i ierte !

 

tind sa cred ca politia nu are vina, precum au specificat si ei in protestul din nu mai stiu ce data, cu scutere chinezesti electrice care au o autonomie de 60km nu poti patrula sau prinde un infractor, cu legile care sunt la noi in tara nu poti scoate pistolul in prea multe cazuri iar rolul politiei este sa prinda si sa dea pe mana procuraturii nu sa judece :wacko:

 

 

din pacate legile din romania sunt facute prost pt ca in parlament se doarme si pt ca in parlament sunt porcii (ferma animalelor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa lasam deoparte filmele politiste si sa facem ceea ce am fost rugati, si anume prezenta! Acesti parinti au nevoie de noi, noi am rams copii lor acum! Traian si Ella merita sa ramana in amintirea noastra!

 

Hai sa lasam topicul asta asa cum trebuie sa fie, sa ne aducem aminte de ce s-a intamplat, de acesti copii si de familia si prietenii idurerati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dat un reply la 2 ani si ceva distanta de la acel eveniment nefericit de care habar nu ai si despre care nu stii o iota ... daca nu posta kidda nici nu stiai ca exista asa ceva ... ai 6 post-uri pe acest forum si deja incepi sa scrii prostii ... multe prostii .... asta ca sa nu mai spun de greselile facute in cele 2 randuri si 5 cuvinte pe care te-ai chinuit sa le scoti din tastatura...

Imi cer scuze dar ce greseli am facut ? Si la ce prostii te referi ? Spune-mi si mie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...