Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

am fost ieri la parcarea subterana de la favorit. la o prima vedere pare destul de ok (ca varianta in loc de tinut motoru' in fata blocului), totusi putin ciudat. mai exista persoane de pe forum ce tin bestiutele p-acolo? ati avut ceva probleme/furturi/sticaciuni? am vazut ceva motoare (cam putine - poate erau plecati tinand cont de vremea superba de afara), dar ma intereseaza si cat de "safe" este.

 

multumesc de raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt si eu pt garajul de la sectia 12, poate v-a spus lupalb deja

Edit:Asadar suntem 7 (din ce stiu eu)

Numai sa intre toate motoarele....

 

 

Am vorbit cu o colega de serviciu care sta in zona si mi-a spus ca acele garaje sunt construite inainte de revolutie odata cu blocurile din zona...Asa ca exista sanse minime ca primaria sa darame acele garaje.

Ideea este sa gasim ceva stabil pe termen lung (vorbesc in numele meu) si sa impartim la cati suntem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ingersul chiar daca nu si-a facut aici publica dorinta a fost al doilea pe lista dupa lup-alb care a vorbit cu foxbat.Asa ca refaceti clasamentu :moto:

 

Deci ingerasul e un drac. Hai ca tre sa mai catam un garaj in ritmul asta.

Ingerasule, eu am o mica precizare, daca tot facem clasamente pe ritualul lasatului rand la coada...dupa mine e Zaradi (am spus treaba asta de la inceput).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ingerasul e un drac. Hai ca tre sa mai catam un garaj in ritmul asta.

Ingerasule, eu am o mica precizare, daca tot facem clasamente pe ritualul lasatului rand la coada...dupa mine e Zaradi (am spus treaba asta de la inceput).

 

hai mah nu va mai certatzi... sunt eu nr 9 si poate gasim shi-un al doilea garaj. datzi de shtire cand avetzi date concrete

 

PS in ritmul asta ash zice ca mai degraba construim unu' supraetajat :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut spre inchiriere garaj in zona 13 septembrie - sebastian - razoare

 

multumesc,

 

btw: puteti da mai multe detalii despre garajul subteran de la Favorit?? macar pe unde se intra :goodposting:

 

 

 

Daca gasesti ceva prin 13 septembrie, sebastian unde sa putem imparti spatiu si costuri let me know. intre timp mai caut si eu, poate, poate... mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca gasesti ceva prin 13 septembrie, sebastian unde sa putem imparti spatiu si costuri let me know. intre timp mai caut si eu, poate, poate... mersi

 

 

am gasit in parcarea subterana de la Orizont (sau Favorit). amandoua tin de Dalli si am inteles ca pentru moto ar fi cam 35 usd pe luna. azi sau maine ma voi duce sa platesc si revin cu mai multe informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut garaj/curte/parcare pazita in zona piata Progresu - City Mall, impart fericit cu orice numar de motociclisti spatiul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un garaj de inchiriat in Drumul Taberei, cat mai aproape de Raul Doamnei, pentru un ATV, poate se gasesc si 2-3 motociclisti sa impartim costurile. Astept PM sau mail la uno@go.ro.

Editat de Armadilo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu detaliile promise.

Deocamdata in afara mea mai este liber un loc . Pret - 500.000 , avansul pe 3 luni.

Din cate stiu nu se demoleaza, daca se intampla ne luam banii inapoi.

La "rand" este "lupul" si sper sa ma vad cu el daca este interesat cat mai curand.

Daca nu este ok , "urmatorul va rog " ca sa spun asa.:goodposting:)

Pentru restul nu am renuntat dar acum sigur este doar acesta.

Cum am mai spus este foarte apoape de sectia 12 :angryfire: ceea ce este de bine.

 

 

Din ce in ce mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inchiriez garaj in zona ozana (mai exact strada mizil). pret...vedem noi (dupa posibilitati...negociem).

garajul este in demisolul unei case. intra 2 masini.... deci vedeti si voi cate motociclete .. ca eu nu ma pricep :angryfire:.....sper ca in curand sa am cu un loc mai putin...daca iau carnetu si imi cump o motocicleta :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posed garaj in DR taberei [valea argesului] la parter de bloc,unde tin o motocicleta.Caut colocatar serios ptr. inca o motocicleta. pret.25e/luna.Acces non-stop. tel.0720428404.

Salut Alfa,

 

Zi-mi daca mai lasi ceva din pret. Stau tot in DT pe la ialomitei insa sincer n-am sa dau 850 000 pe luna pt garaj ... da putem vb.

o sa te sun.

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...