Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am gasit un spatiu care poate fi transformat in garaj cu suprafata de 30 mp (5 x 6 m)

in zona Blv Lacul Tei - Galvani.

 

Este profitabil sa-l inchiriem cat mai multi si de aceea va rog sa-mi spune-ti cat sunte-ti

de acord sa platiti si cati ne putem strange pentru aceasta locatie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand / Inchiriez, garaj in cartier Bucurestii Noi / Strada panciu, 17,46 mp + 2,5 m.p. teren in folosinta, este la parter imobil de locuinta (casa parter+etaj), la strada. Are si o rampa ... daca cineva vrea sa mai bage si o masina la reparat. Dimensiuni spatiu inchis = 7,33 x 2,49 mxm

e-mail: dan@snowkiting.ro

tel: 0723 678 662

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand/schimb(cu moto) un garaj prefabricat din beton amplasat pe loc de parcare... in zona petre ispirescu sector 5. Are toate taxele platite la zi. daca are careva de dat vrun motor pe un asemenea garaj astept un pm (mai dau si diferentza).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, daca stie cineva un garaj intre PIATA VICTORIEI si GARA DE NORD sa ma anunte ca am niste nenorociti de vecini care miau taiat ambele cauciucuri asta noapte, o tineam in gradina in fata blocului si azi dimineata ambele cauciucuri geanta. Au mai facut eu gura , una alta dar nu credeam ca merg chiar asa de departe . DACA STIE CINEVA un garaj, ceva, ii sarut mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,

daca gasesti ma abonez si eu si mihai ca tot suntem in zona

 

Caut sa inchiriez garaj - zona Ion Mihalache, Totulescu, Banu Manta, daca mai sunt doritori - dati de stire. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Aprilie sper ca imi voi aduce motorul in Bucuresti , problema e ca nu am unde sa-l tin , iar in strada nu m-as risca sa-l las.

Eu locuiesc in Unirii si m-ar interesa sa gasesc o curte sau un garaj in zona , unde sa-l pot tine.

 

 

 

P.S. Multumesc moderatorilor ca s-au sesizat sa-mi mute topicul :baldy: nu shtiam ca mai e unul. Scuze :baldy:

Editat de Ha0Tika
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...