Sari la conținut

Pentru Ce Folositi Motorul ?


styx
 Share

Pentru ce folositi motocicleta / scuterul / moped-ul ?  

80 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Da , ai omis... folosesc motorul pentru mers la lucru, la plimbare,in excursii...cam peste tot .Chiar si cand ploua un pic sau e mai frig,cand am ceva de carat leg pe portbagaj, ca masina oricum nu am .

A..si...pentru ca IMI PLACE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Ce sondaj interesant...Cati motociclisti suparati sunt!!!! :D

 

Eu folosesc motocicleta pentru ori ce e posibil!!!

..De la carat sacul de cartofi de la piata, mers la lucru, mers la agatat gagici (din pacate pentru mine deja este interzis :blbl: ), facut plimbari in afara orasului....

 

 

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Oauuuu, la suparare va dati cu motorul???

Riscant totusi.

Pe mine ma ajuta enorm cu mersul la munca in trafic si benzina mai putina.

Dar si in weekend e super enduro pe dealuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Variantele enumerate mai sus mi se par (fara suparare) ridicole! Existau multe alte variante. Multi folosesc motocicleta ca mijloc de transport la lucru si innapoi, dar...cand sunt suparat...sa agat gagici...sa ma dau mare in fata prietenilor...mi se pare un exemplu clar de om care nu are nici o treaba cu motociclismul si care s-a hotarat peste noapte sa isi cumpere motocicleta pentru ca da bine. Problbil Variantele pentru care conduce el motocicleta sunt cele de mai sus si vrea sa vada cat ca el mai sunt.

Ceea ce ma mira foarte tare este insa faptul ca ceillti motocilisti de pe forum au intrat in hora si nu zis nici macar "Satai mah asa!" Mi se pare fara nici un rost acest vot pentru ca optiunile sunt idioate si infantile si de aceea eu nici nu o sa votez si nici nu vreau sa stiu rezultatul votului.

Sa fii motociclist, sa mergi pe motocicleta este o cu totul alta treaba. Nu mergi cu motocicleta pentru ca esti suparat sau pentru a te da mare. Mergi cu motocicleta pentru ca iti place sa mergi cu motocicleta, nu stii de ce anume dar iti place la nebunie lucrul asta si nu l-ai schimba pe nimic altceva.

 

:D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , ai omis... folosesc motorul pentru mers la lucru, la plimbare,in excursii...cam peste tot .Chiar si cand ploua un pic sau e mai frig,cand am ceva de carat leg pe portbagaj,  ca masina oricum nu am .

A..si...pentru ca IMI PLACE.

11727[/snapback]

 

 

:D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O varianta buna ar fi fost cu "Pur si simplu de placere" cred ca era aleasa de cei mai multi dintre noi, daca nu de toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primele 4 variante merg

Ultima nu ca am da am facut in 2004 duar 1200km pentru ca nu am carnet si nu ma intereseaza

De agatat (ce dreacu agati cu un IJ :crack: )

Si sunt ca si insurat

Cel mai pe scurt (pentru ca sunt maniaco-depresiv :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , ai omis... folosesc motorul pentru mers la lucru, la plimbare,in excursii...cam peste tot .Chiar si cand ploua un pic sau e mai frig,cand am ceva de carat leg pe portbagaj,  ca masina oricum nu am .

A..si...pentru ca IMI PLACE.

11727[/snapback]

 

 

:D parca ai fi vorbit si in numele meu..... :crack: hehehehe

Editat de crashmx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt. ca imi place stilul de viata de pe moto !..adica sa ma ploua ! :crack: pt. ca :D ????????.... zau, nu stiu!....dar imi place !!

 

 

p.s. pt @apasu77...si cu ij-u'(meu) poti (daca vrei !) agata ! dar nu asta este destinatia pe care vreau sa i-o dau rusoaicei mele !...si oricum sunt insurat ! (imi ajunge nevasta + amanta mea rusoaica :blbl: care ma "frichingeareste" toata ziua ..ba releul, ba mai stiu eu ce ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Folosesc motoru' pentru: a ma plimba, pentru a ajunge la diverse destinatii, pentru a ma relaxa, pentru ca e mai mult decat o placere si o obsesie pentru mine si in caz de n-am unde dormi sa dorm pe el, iar ca sa agat fete n-am sa-l folosesc pentru ca inca n-am devenit lesbianca si...nici n-am de gand si nu in ultimul rand: CHIAR DACA AS AVEA BANI DE MASINA NU MI-AS LUA PENTRU CA MASINA E O RISIPA DE MATERIAL(din punctul meu de vedere).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fratilor eu mi-am luat''motor''ca sa agat fete..da dupa ce detii 5 ani un ij,parca nici nu mai ai lovele si parca nici chef de fete...ca ai propria curva sovietica,care-ti suge si ultimul leu din buzunar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...