Sari la conținut

Rossi's Fan Club 46


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Buon compleanno, Vale!

 

Doctorul spunea ca la 20 de ani se uita la cei de 30 de ani ca la extraterestri("A 20 vedevo quelli di 33 come venuti dallo spazio")!

 

Off : Degetelu' dovedeste, cu fiecare interventie, ca la partid nu-i invata deloc comunicare, ci doar manipulare! :)

 

Atunci poate nu este schizo.. e doar sters pe creier...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stoner’s baby born... on Rossi’s birthday!

 

Reigning double MotoGP world champion Casey Stoner became a father for the first time on Thursday, when wife Adriana gave birth to a baby girl.

 

“We are very happy to announce Alessandra Stoner was born on the 16/02/2012 at 21:55 weighing 2.8kg. Mum & baby are both doing well!” said a message on the official HRC MotoGP Twitter account.

 

The 16th of February is also Valentino Rossi's birthday - the seven-time MotoGP champion celebrating his 33rd birthday on Thursday!

 

Stoner and Rossi will be back on track during the second official MotoGP test of 2012, which starts at Sepang on February 28.

 

 

 

 

 

 

 

:crack: :crack: Saracul!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stoner’s baby born... on Rossi’s birthday!

 

Reigning double MotoGP world champion Casey Stoner became a father for the first time on Thursday, when wife Adriana gave birth to a baby girl.

 

“We are very happy to announce Alessandra Stoner was born on the 16/02/2012 at 21:55 weighing 2.8kg. Mum & baby are both doing well!” said a message on the official HRC MotoGP Twitter account.

 

The 16th of February is also Valentino Rossi's birthday - the seven-time MotoGP champion celebrating his 33rd birthday on Thursday!

 

Stoner and Rossi will be back on track during the second official MotoGP test of 2012, which starts at Sepang on February 28.

 

 

 

 

 

 

 

:crack: :crack: Saracul!!!

 

 

Numele ei e ROSALINDA :))))))))

 

acum fara gluma, felicitari lui Stoner.

 

 

 

Interviu cu Vale

 

It won’t surprise anyone that the Italian media and motorcycle oriented websites are wishing Italy’s and MotoGPs most popular rider Valentino Rossi a Happy Birthday .

 

The nine time World Champion (we don’t feel the need to list all his racing accomplishments) turned 33 today and speaking to Sky Sport 24 gave an update on his recent leg surgery and his future plans (which is more or less the same things repeated ad nauseam).

 

“Everything is ll right! I’m continuing with rehabilitation, now I I have to fix my leg because I removed a rod last week. Everything is going well, I’m already walking without crutches, in short it’s a Happy Birthday: and without the rod I’m 2-3 ounces lighter and therefore more aerodynamic, faster … “

 

Rossi also jokingly talked about his father Graziano, who forgets his son’s birthday date “Someone must have told him what I wrote on Twitter ( The best thing about Valentine’s Day is that Graziano will soon call me to wish me Happy Birthday), so he called me on the 14th: but this time he wished me a happy name day … I was sort of disappointed, it was like a family tradition … “

 

Regarding his birthday, “When I was 20 years old, when I was presented to someone who was 33, I thought that was old .. instead in a moment you find yourself at 33 too! In the end nothing really changes from 24 to 33, I’m just a little older … “ Rossi laughingly also made a promise to his still numerous fans, “I hope to race motorcycles for many more years and then switch to cars. The goal is not to work when I grow up …”

 

 

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Ce ironie a sortii.. sa se nasca in aceiasi zi cu cel mai mare rival al sau. Acum, cu siguranta, nu mai uita sa ii dea telefon lui Rossi, de ziua lui. :D

Lasand bascalia la o parte, nasterea unui copil este cel mai frumos lucru, asa ca nu pot decat sa ii doresc sa fie sanatoasa, sa creasca mare si frumoasa. Happy birthday!!!!!

Editat de xt600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Regarding his birthday, “When I was 20 years old, when I was presented to someone who was 33, I thought that was old .. instead in a moment you find yourself at 33 too! In the end nothing really changes from 24 to 33, I’m just a little older … “ Rossi laughingly also made a promise to his still numerous fans, “I hope to race motorcycles for many more years and then switch to cars. The goal is not to work when I grow up …”

 

 

 

 

 

 

 

Si eu sper!!!

Editat de Gonzales
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum pe bune, va certati aiurea! pana maine sa vad un topic cu stoner's fan club 27/1; lorenzon's fan club 48/99/1; pedrosa's fan club 26/2/3; etc etc. si comentati acolo cat vreti fanii respectivilor piloti, chiar daca, probabil, nu o sa intre nimeni in afara de 3-4-5 carnati anti-rossi. de ce nu e topic stoner pe forumul asta??! faceti-l si discutati acolo una si alta :bounce:

Genial, doar un suporter adevarat poate screme asa o idee. Un topic Stoner's fan club in care sa se vorbeasca despre meritele lui Furusawa si relatia lui cu Rossi...

"Carnati anti-Rossi :laugh: Mi se par cei care injura fara retinere la orice corectie cat de mica, si mai numesc acest "colt" al fanilor Rossi, isi bat joc de aceasta cometitie inclusiv de pilotul pe care il admria. (Ipotetic vorbind, cine si-ar dori sa fie adulat de scursura unei societati?)

Dar tocmai pt ca topicul asta mi se pare o bataie de joc, e atat de potrivit pt a invata ceva mai mult despre :unsure: manelizarea galeriilor. Sincer, nu vad nicio speranta pt cei de tepa lui xt sau leaveyou, dar sper ca tu poti sa realizezi fanatismul care te indeamna la astfel de reactii. Nu faceam decat sa raspund la o "intepatura" patetica. De obicei le ignor dar cateodata mai si raspund. Sari la mine doar pt ca se intampla sa scot la iveala cocleala din acest grup de suporteri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial, doar un suporter adevarat poate screme asa o idee. Un topic Stoner's fan club in care sa se vorbeasca despre meritele lui Furusawa si relatia lui cu Rossi...

"Carnati anti-Rossi :laugh: Mi se par cei care injura fara retinere la orice corectie cat de mica, si mai numesc acest "colt" al fanilor Rossi, isi bat joc de aceasta cometitie inclusiv de pilotul pe care il admria. (Ipotetic vorbind, cine si-ar dori sa fie adulat de scursura unei societati?)

Dar tocmai pt ca topicul asta mi se pare o bataie de joc, e atat de potrivit pt a invata ceva mai mult despre :unsure: manelizarea galeriilor. Sincer, nu vad nicio speranta pt cei de tepa lui xt sau leaveyou, dar sper ca tu poti sa realizezi fanatismul care te indeamna la astfel de reactii. Nu faceam decat sa raspund la o "intepatura" patetica. De obicei le ignor dar cateodata mai si raspund. Sari la mine doar pt ca se intampla sa scot la iveala cocleala din acest grup de suporteri...

 

Noi macar suntem suporteri. Tu insa esti un ultras fara cauza... unul care isi urla frustrarile, injurand pe oricine. De cand te stiu pe forumul asta, nu am vazut vreodata sa porti o discutie constructiva. Esti contra la toti si la toate.

Nu ai inteles ceva.. atitudinea asta este doar fata de tine si, eventual, fata de inca cativa ca tine, nu fata de suporterii altor piloti, cu care pot sa port o discutie polemica civilizata.

 

IESI AFARA...!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial, doar un suporter adevarat poate screme asa o idee. Un topic Stoner's fan club in care sa se vorbeasca despre meritele lui Furusawa si relatia lui cu Rossi...

"Carnati anti-Rossi :laugh: Mi se par cei care injura fara retinere la orice corectie cat de mica, si mai numesc acest "colt" al fanilor Rossi, isi bat joc de aceasta cometitie inclusiv de pilotul pe care il admria. (Ipotetic vorbind, cine si-ar dori sa fie adulat de scursura unei societati?)

Dar tocmai pt ca topicul asta mi se pare o bataie de joc, e atat de potrivit pt a invata ceva mai mult despre :unsure: manelizarea galeriilor. Sincer, nu vad nicio speranta pt cei de tepa lui xt sau leaveyou, dar sper ca tu poti sa realizezi fanatismul care te indeamna la astfel de reactii. Nu faceam decat sa raspund la o "intepatura" patetica. De obicei le ignor dar cateodata mai si raspund. Sari la mine doar pt ca se intampla sa scot la iveala cocleala din acest grup de suporteri...

 

 

Inca o data, Degetelu' ne arata ca nu reuseste sa se dezbare de poliloghia de sorginte pedelista cu care a fost inoculat.

Bate campii cu nonsalanta-i caracteristica, imprastiind cuvinte in jurul lui exact cu aceeasi indemanare plina de mila cu care ne punea nervii la incercare unul dintre preferatii Degetelului : Emil Boc. Si, exact cum am spus mai deunazi, el e innebunit sa ne-nvete cum trebuie sa traim noi, ce sa facem, ce sa simtim si ce sa gandim. Daca nu facem ca el- suntem proscrisi. E clar ca omului ii canta un pian in cap!

Da', recunoasteti, e absolut induiosator cat de convins este ca el poseda adevarul absolut si toti ceilalti ce nu-i stau alaturi sunt iremediabil pierduti!

Va spun, distractie mai mare decat Degetelu', nu gasiti pe acest forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial, doar un suporter adevarat poate screme asa o idee. Un topic Stoner's fan club in care sa se vorbeasca despre meritele lui Furusawa si relatia lui cu Rossi...

"Carnati anti-Rossi :laugh: Mi se par cei care injura fara retinere la orice corectie cat de mica, si mai numesc acest "colt" al fanilor Rossi, isi bat joc de aceasta cometitie inclusiv de pilotul pe care il admria. (Ipotetic vorbind, cine si-ar dori sa fie adulat de scursura unei societati?)

Dar tocmai pt ca topicul asta mi se pare o bataie de joc, e atat de potrivit pt a invata ceva mai mult despre :unsure: manelizarea galeriilor. Sincer, nu vad nicio speranta pt cei de tepa lui xt sau leaveyou, dar sper ca tu poti sa realizezi fanatismul care te indeamna la astfel de reactii. Nu faceam decat sa raspund la o "intepatura" patetica. De obicei le ignor dar cateodata mai si raspund. Sari la mine doar pt ca se intampla sa scot la iveala cocleala din acest grup de suporteri...

 

vorbeam in general, nu m-am luat de cineva in mod special. pe topicul Stoner poti sa vorbesti ce vrei, inclusiv despre el sau Furusawa, sugeram doar sa se creeze unul de catre fanii Stoner ca sa nu mai intoxice topicul asta. si ultima problema, cea legata de "carnati anti-Rossi" nu este sub nicio forma o injuratura :scratch:, expresia asta o folosesc in loc de "individ", "persoana", etc. si nu mi se pare deloc jignitoare si imi pare rau ca ai luat-o asa, dar cum era vorba aia cu cel care s-a nascut jignit? asta o sa fie ultimul meu off-topic pe tema asta pentru ca e pacat sa murdarim topicul cu treburi de genul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va spun, distractie mai mare decat Degetelu', nu gasiti pe acest forum!

 

Soimumaltez il bate!!

 

Stoner a devenit tată de ziua lui Rossi :)

 

Deci cu ta'su nu se va intelege :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial, doar un suporter adevarat poate screme asa o idee. Un topic Stoner's fan club in care sa se vorbeasca despre meritele lui Furusawa si relatia lui cu Rossi...

"Carnati anti-Rossi :laugh: Mi se par cei care injura fara retinere la orice corectie cat de mica, si mai numesc acest "colt" al fanilor Rossi, isi bat joc de aceasta cometitie inclusiv de pilotul pe care il admria. (Ipotetic vorbind, cine si-ar dori sa fie adulat de scursura unei societati?)

Dar tocmai pt ca topicul asta mi se pare o bataie de joc, e atat de potrivit pt a invata ceva mai mult despre :unsure: manelizarea galeriilor. Sincer, nu vad nicio speranta pt cei de tepa lui xt sau leaveyou, dar sper ca tu poti sa realizezi fanatismul care te indeamna la astfel de reactii. Nu faceam decat sa raspund la o "intepatura" patetica. De obicei le ignor dar cateodata mai si raspund. Sari la mine doar pt ca se intampla sa scot la iveala cocleala din acest grup de suporteri...

 

Nu ti-a cerut nimeni parerea referitoare la acest topic, daca noi suntem fanatici si orbiti de talentul lui rossi , asa suntem noi.Fa-ti tu un topic in care poti sa te dezlantui singurel cu ipotezele tale de prodigy.

Aici e coltisorul nostru de fanatici, nu ni-l mazgalii doar sa te aflii in treaba.Lasa-ne sa scriem ineptii si aberatii,tu du-te mai departe daca esti destept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chair sunteti de groaza :huh: am facut o corectie a unui mesaj ce facea referire la mine. si, dincolo de insultele obisnuite, o suma de tantalai au inceput sa bata campii cu fancluburi pt Stoner sau Lorenzo sau....

Atatea vaicareli...

...Daca v-ati controla cat de cat limbajul, ca rationamentul lipseste cu desavarsire, poate ca nu as mai avea nimic de adaugat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chair sunteti de groaza :huh: am facut o corectie a unui mesaj ce facea referire la mine. si, dincolo de insultele obisnuite, o suma de tantalai au inceput sa bata campii cu fancluburi pt Stoner sau Lorenzo sau....

Atatea vaicareli...

...Daca v-ati controla cat de cat limbajul, ca rationamentul lipseste cu desavarsire, poate ca nu as mai avea nimic de adaugat.

 

Da, este caracteristic nebunilor sa ii vada nebuni pe ceilalti si idiotilor la fel. O vorba romaneasca spune ceva de genul: "daca iti dai seama ca esti prost, inseamna ca tot mai ai o farama de inteligenta". Nu cred ca este cazul tau, judecand dupa afirmatia marcata cu bold, din postul de mai sus. Asa cum spuneau si ceilalti baieti, voi cei cativa, care nu puteti dormi noaptea din cauza lui Rossi, ar fi bine sa va deschideti un topic anti Rossi. Promitem sa nu va deranjam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai v-am zis io ca-i fun cu Degetelu' sau nu?!

Acum inca nu se simte in largul lui. Adica nu-i chiar asa de tare anti-Rossi. Dar, daca-i mai dati apa la moara, o sa inceapa circul!

Pentru ca el nu se dezminte : vrea, in continuare, sa traiti cum va spune el. Doar el are cheia. "Ce e rau si ce e bine" doar el se "intreaba si socoate".

Acum a scris doar asa, ca sa va arate cat de marinimos e. Va lasa sa bateti campul cu gandirea voastra penibila, doar daca ati fi in stare sa-i vorbiti frumos (...Daca v-ati controla cat de cat limbajul, ca rationamentul lipseste cu desavarsire, poate ca nu as mai avea nimic de adaugat.). Hai, vorbiti-i frumos simpaticului Degetel!

Aaaa! Mai devreme ziceam ca-i canta un pian in cap. Retractez. Ii canta cel putin un cvartet! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai v-am zis io ca-i fun cu Degetelu' sau nu?!

Acum inca nu se simte in largul lui. Adica nu-i chiar asa de tare anti-Rossi. Dar, daca-i mai dati apa la moara, o sa inceapa circul!

Pentru ca el nu se dezminte : vrea, in continuare, sa traiti cum va spune el. Doar el are cheia. "Ce e rau si ce e bine" doar el se "intreaba si socoate".

Acum a scris doar asa, ca sa va arate cat de marinimos e. Va lasa sa bateti campul cu gandirea voastra penibila, doar daca ati fi in stare sa-i vorbiti frumos (...Daca v-ati controla cat de cat limbajul, ca rationamentul lipseste cu desavarsire, poate ca nu as mai avea nimic de adaugat.). Hai, vorbiti-i frumos simpaticului Degetel!

Aaaa! Mai devreme ziceam ca-i canta un pian in cap. Retractez. Ii canta cel putin un cvartet! :)

 

:10: Stai sa vezi cand incepe sezonul. Ne pune pe toti in banca sa luam notite. Si atentie mare! Daca ai vazut cursa la tv sau pe circuit, nu e valabil.. nu se pune... totul trebuie sa corespunda cu statisticile, altfel doar ti s-a parut. Apropo, acu' pe bune, baiatul e de-al lu' Boc???

Editat de xt600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:10: Stai sa vezi cand incepe sezonul. Ne pune pe toti in banca sa luam notite. Si atentie mare! Daca ai vazut cursa la tv sau pe circuit, nu e valabil.. nu se pune... totul trebuie sa corespunda cu statisticile, altfel doar ti s-a parut. Apropo, acu' pe bune, baiatul e de-al lu' Boc???

 

:D Nu stiu daca e de-al lui boc sau basescu, dar, daca nu e, disimuleaza asta foarte bine! ;)

Da' io zic sa-l lasam in pace pe degetel si sa ne vedem de-ale noastre. Facem cate o burta de ras cand mai intervine in discutii si atat. Ca dupa aceea prinde curaj si nu mai scapi de el de pe thread! :)

Editat de Leaveyou
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa vezi cand incepe sezonul. Ne pune pe toti in banca sa luam notite. Si atentie mare! Daca ai vazut cursa la tv sau pe circuit, nu e valabil.. nu se pune... totul trebuie sa corespunda cu statisticile, altfel doar ti s-a parut. Apropo, acu' pe bune, baiatul e de-al lu' Boc???

 

Taci din gura, ca asta mai lipsea pe topicul asta :laugh:

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Fingaru' : Pana se va urca Boc pe mobra si se va bate cu Rossi, pizduiestei in partea ailalta ;)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah baieti, m-am plictisit enorm sa vad cum va certati cu 9fingers, nu mai poate omu' sa citeasca ceva on topic in acest coltisor... wtf?!

Fiecare din noi are dreptul la exprimare libera, deci nu inteleg de ce il insultati atunci cand aduce argumente contradictorii la adresa lu' Rossi.

 

Nu aveti dreptul sa il alungati de pe topic.. Mai mult decat atat, chiar voi dati apa la moara. Omu' are o opinie proprie, ceea ce e bine! Respectati asta si mergeti mai departe, altfel o sa vedem doar discutii de genu' asta pe urmatoarele 50 de pagini..

 

Sunt si io fan Rossi inca de la inceputul lui in MotoGp, dar nu incep sa ma cert cu cineva pt 2 cifre si un comentariu... Io zic ca putem mai mult de atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...