Sari la conținut

Adunarea Pt Miting Legal


Prof
 Share

  

426 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 427
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sper sa reusesc sa vin...dar nu stiu deloc Bucurestiul

 

 

 

NU conteaza uite nr. meu de telefon 0721.22.33.43.----021/456.37.54 Paw-Waw si puteti venii cu o seara inainte sau 2 daca vreti sine vrea si nu are unde sta poate dormii la mine iar daca se aduna foarte multi gasim cazare (sau mergem la curte daca este cald si intram in 4 camere garla)

 

Este valabil pentru oricine vine din tara si nu are unde sta peste noapte nu evitati sa ma contactati....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am urmarit pe B1 cazul lui Alex si nu mi-a venit sa cred cum, un om care ar fi trebuit prin statutul sau sa previna astfel de incidente, a fost in stare de asa ceva, sunt uluit si dezgustat de astfel de mentalitati comuniste. Cu putin noroc, peste un an voi avea motorul la care visez de vreo trei ani si incep sa imi fac griji, din punct de vedere al sigurantei mele, cu atat mai mult cu cat Alex era doar cu vreo trei ani mai mare decat mine.

 

As vrea si eu sa vin la intalnirea din data de 15 aprilie, pt ca asa ceva nu trebuie sa se mai intample si toti cei din jurul nostru trebuie sa inteleaga ca si noi suntem tot oameni, indiferent de pasiunile noastre.

Marea mea problema, in ceea ce priveste intalnirea, este ca motorul tatalui meu care ar fi trebuit acum sa fie al meu, a fost furat acum ceva timp. Daca este cineva care are un loc liber in spate si este dispus sa ma "care " si pe mine, i-as fi recunoscator (casca am eu), daca nu, voi veni oricum la arc sau undeva pe traseu.

Astept raspunsuri aici pe forum sau Id zanulmaseluta2002 sau tel 0724351728 (Robert)

 

Numai exprimandu-ne nemultumirile si luand atitudine fata de problemele noastre putem schimba ceva in tara asta.

 

 

Dumnezeu sa il odihneasca pe Alex in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi fi si io acolo!!!

99%pe motorul meu... daca nu, gasesc io pe cineva sa ma ia pasager...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare curios is sa vad catzi din vitejii care s-au anuntzat or sa apara :cheers: :laugh: :laugh:

 

sper sa nu fie la fel ca shi cu listele de semnaturi!!! :lol: :D ;)

 

shi cu ce va impiedica vremea sa venitzi!!! in cel mai rau caz o sa plouau, ca de nins nu se mai pune problema!!!

 

 

Acu' stiu de ce am votat NU ...

 

oricum nu aveai nici o shansa ca pieton sa tzii pasu cu noi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi cu ce va impiedica vremea sa venitzi!!! in cel mai rau caz o sa plouau, ca de nins nu se mai pune problema!!!

 

Da tipule... da' pentru astia din provincie, care parca nu s-ar risca pe ploaie torentiala pe serpentine... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu pic pe 15 de serviciu, atunci vin.

Per pedes, pe role, pasager pe moto, cu otomobilu' ... vad eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate face cumva ca sirul de motoare sa fie flancat de 2-3 motopolitisti? Eu zic ca ar fi o chesti minunanta si ca imagine si ca siguranta. Ce ziceti?

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STEGE - TREBUIE sa fim CUMINTI. judeca putin si tu mai omule, cine si-o va lua de la politie daca NU suntem cuminti: organizatorii, cu mine in frunte. si ce vom face pe 15 ARE efect asupra noastra. suntem OAMENI si lumea asta nu stie, nu pricepe. noi trebuei sa le aratam latura umana.

decat sa vina unul sa faca galagie aiurea, mai bine sa stea acasa.

 

nu e cazul sa ne dam in specatcol. e un miting in memoriam, trebuie respectata amintirea lui Alex!

 

liniste, decenta, durere, regrete, oameni CU SUFLET - asta suntem si ASTA trebuie sa aratam pe 15. eu pt asta m-am chinuit, nu sa se dea unii in spectacol. au un sezon intreg sa o faca, si nu le trebuie aprobare de miting.

 

nu ma intelegeti gresit, dar FARA SCANDAL

Foarte bine zis dar... fiecare padure are si uscaturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea mare nedreptatea :cheers:

Ma uitam la reportaj si nu-mi venea sa cred. Sa ceara expertiza pentru stabilirea greutatii motocicletei! Iar procurorii au aprobat asa ceva! Doar ca sa mai traga de timp.

Si l-au lasat pe strazi, cu carnet si fara sa i se intample nimic :laugh: :laugh: :lol:

O sa fiu si eu la Arc.

RIP :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tras eu emisiunea, incepand cu ora 22:00 o pun pe motohub, 511 MB necomprimata (mpeg-2) 16 min.

 

Daca o vreti comprimata, o scot pe undeva in 150-200 MB, cereti aici.

 

PS: Sper ca nu a mai fost nimic dupa ce a inceput investigatia cu pamanturile pe care le-au luat gaborii cu japca la Clinceni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care doneaza un ftp din RO sa il vars acolo? pe dc sunt pasiv si nu prea vad lume sa se inghesuie sa il ia de la mine...

 

PS: pt cei de pe motohub: fisierul se numeste National TV - Cazul lui Alex Marinciu

Editat de RaveGSXR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de el si de parintii lui! Am vazut si eu aseara reportajul, l-am vazut si pe Cozo, restul nu i-am recunoscut. Trist, fratilor aveti grija de voi ca nu are nimeni.

Si mai usor cu viteza... ala nu e accident de pe 48 /h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... am vazut si eu emisiunea!

 

Peste tot institutiile isi apara oamenii! Vezi cazul Teo Peter unde un soldat american NU a fost condamnat de un tribunal AMERICAN pentru omor din culpa! Acum (si cred ca au mai fost cazuri) o institutie romaneasca isi apara un angajat! Si daca era si unul model, citat pe ordinea de zi, decorat si alte alea (militaresti), va datzi shi voi seama ca il vor proteja pana ce cazul se va prescrie. Si atunci, doamenlor si domnilor NIMENI nu mai poate face ceva!

 

Parerea mea :cheers:

 

Voi veni si eu pe 15!

 

Regret ce s-a intamplat si nu pot face altceva decat sa ii aduc un ultim omagiu pe 15 si sa fiu si mai atent la propria-mi piele!!!

 

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...