Sari la conținut

Poze Arc 5 Aprilie 2006 - Tariceanu


Postări Recomandate

Dar i-a observat careva dintre voi pe cei infiltrati? Eu am stat mai de-o parte si pentru ca sunt obisnuita cu chestiile astea am urmarit cu atentie miscarile de trupe. Pe langa cei in costum care stateau de-o parte erau si vreo 6-7 motociclisti. Isi faceau semne intre ei si urmareau "obiectivul". M-am amuzat copios. Interesant este ca aveau echipamentul foarte shui, curat dar cam nepotrivit si motoare super lustruite, din mai multe categorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Dar i-a observat careva dintre voi pe cei infiltrati? Eu am stat mai de-o parte si pentru ca sunt obisnuita cu chestiile astea am urmarit cu atentie miscarile de trupe. Pe langa cei in costum care stateau de-o parte erau si vreo 6-7 motociclisti. Isi faceau semne intre ei si urmareau "obiectivul". M-am amuzat copios. Interesant este ca aveau echipamentul foarte shui, curat dar cam nepotrivit si motoare super lustruite, din mai multe categorii.

Isi fac si ei meseria ... Daca "obiectivul" e nestatornic, se adapteaza :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...bravo voua...cinste lui!! :goodposting: ...sincer nu am crezut ca o sa mai revina vreodata pe acolo!!...scuzele mele!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Frumos din partea lui. Daca ar veni si la miting ar fi si mai bine :goodposting:

ar fi intradevar bine, cu toate ca daca ar interveni putin nici nu ar mai trebui un miting pentru a se face dreptate in cazul lui Alex.

Editat de raducu21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar i-a observat careva dintre voi pe cei infiltrati? Eu am stat mai de-o parte si pentru ca sunt obisnuita cu chestiile astea am urmarit cu atentie miscarile de trupe. Pe langa cei in costum care stateau de-o parte erau si vreo 6-7 motociclisti. Isi faceau semne intre ei si urmareau "obiectivul". M-am amuzat copios. Interesant este ca aveau echipamentul foarte shui, curat dar cam nepotrivit si motoare super lustruite, din mai multe categorii.

 

da' pe baietii imbracati "normal", cu sepci in cap si cu niste gentute mici prinse diagonal pe piept insa strinse pina ajungeau sub brat i-ai vazut :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca a venit ca motociclist cinste lui. Daca e campanie mascata,atunci e mai nasol. Sint curios daca are tupeul sa isi puna o integrala cu vizor negru,sa nu-l vada cetatenii ca cine e,si sa iasa pe sest in trafic,fara baietii din SPP,care ca veni vorba,isi fac datoria,cred ca si printre noi sint citiva,eu am sigur un tovaras in SPP care e si motorist,poate a fost si el la actiunea aia.

Daca domnul premier CHIAR simte ca un motorist e imposibil sa nu dea neste legi si fara sa-l rugam noi,par examplu cu vama la motoare. Daca nu,se va vedea si poate alta data nu o sa mai aiba loc intre adevaratii baieti. Asa o fi,sau iar bat cimpii??? :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca tot intreba cineva, are doua Harley-Davidson; Electra Glide (este cel cu care a venit la Arc), celalalt, o editie aniversara (2003, 100 de ani de la infintarea Harley) si un Triumph Bonnevile

 

iar de faptul ca fost cu noi la o tura, pana aproape de Snagov nu povesteste nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 5 months later...

hai sa vedem daca merge, ca totusi topicul asta si /index.php?...c=40281&hl= sunt monitorizate, se poate observa daca le urmariti.

zilele astea trebuie sa se puna in discutie taxa asta de prima inmatriculare si e un moment bun sa scriem pe aici.

- unul din argumentele principale aduse a fost faptul ca piata de autovehicule noi se va prabusi ca in alte tari - ca simplu cetatean nu ma intereseaza absolut deloc asta, poate doar pe importatorii oficiali si pe dealerii autorizati - procent infim din populatie- si aici miroase grav a interes personal

- sunt curios daca exista un raspuns la faptul ca RAR nu a fost consultat absolut deloc in privinta taxelor si a normelor tehnice in principal = prostie - cum explica faptul ca pentru motociclete au fost stabilite aceleasi norme ca pentru auto (nu conteaza ca sub 250cc nu se aplica = majoritatea sunt in 2t deci pica faza cu poluarea) dar dobitocii din guvern nu stiu ca nu exista norme euro pentru motociclete, ele se pot echivala din normele k si in conditiile astea cele mai avansate motociclete posibile ating euro 3 abia din 2006 (2 modele). NU EXISTA NICAIERI MOTOCICLETE NOI EURO 4Aici miroase a prostie si rele interese, practic blocheaza piata sh din romania.

As fi de acord sa platesc o taxa de inmatriculare la inscrierea unei motociclete (de max 100 -150 E) DAR CU CONDITIA SA POT VERIFICA DACA BANII MEIAU AJUNS LA PROTECTIA MEDIULUI SI AU FOST CHELTUITI CORECT PT ASTA.

nu astept raspuns pe forum, astept sa apara rezultate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa vedem daca merge, ca totusi topicul asta si /index.php?...c=40281&hl= sunt monitorizate, se poate observa daca le urmariti.

zilele astea trebuie sa se puna in discutie taxa asta de prima inmatriculare si e un moment bun sa scriem pe aici.

- unul din argumentele principale aduse a fost faptul ca piata de autovehicule noi se va prabusi ca in alte tari - ca simplu cetatean nu ma intereseaza absolut deloc asta, poate doar pe importatorii oficiali si pe dealerii autorizati - procent infim din populatie- si aici miroase grav a interes personal

- sunt curios daca exista un raspuns la faptul ca RAR nu a fost consultat absolut deloc in privinta taxelor si a normelor tehnice in principal = prostie - cum explica faptul ca pentru motociclete au fost stabilite aceleasi norme ca pentru auto (nu conteaza ca sub 250cc nu se aplica = majoritatea sunt in 2t deci pica faza cu poluarea) dar dobitocii din guvern nu stiu ca nu exista norme euro pentru motociclete, ele se pot echivala din normele k si in conditiile astea cele mai avansate motociclete posibile ating euro 3 abia din 2006 (2 modele). NU EXISTA NICAIERI MOTOCICLETE NOI EURO 4Aici miroase a prostie si rele interese, practic blocheaza piata sh din romania.

As fi de acord sa platesc o taxa de inmatriculare la inscrierea unei motociclete (de max 100 -150 E) DAR CU CONDITIA SA POT VERIFICA DACA BANII MEIAU AJUNS LA PROTECTIA MEDIULUI SI AU FOST CHELTUITI CORECT PT ASTA.

nu astept raspuns pe forum, astept sa apara rezultate

:cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CICA ACUM SE SCARPINA IN C.... DOMNII DE A FINANTE SI MEDIU:)) SI AIA DE LA LOGAN SI APIA...ISI REFAC SOCOTELILE CU PIATA AUTO DIN RO

 

NEGOCIAZA...MORMAIE..SI BLA BLA BLA (de scos nu scot taxa,,.,,,dar ii scad poate marimea)

 

DECI>

 

 

 

acum e momentul sa facem presiuni si interventii si poate un miting...motoarele sunt cele mai

afectate...valoare de cumparare, plus faptul ca circula numai 70 % din an....si faptul ca poti ajunge sa dublezi valoare amotorului SH...nici macar statistic nu prezinta un numar care sa aibe impact la buget...si mai ales nedreptatea ca NU SUNT motoare euro 3 si euro 4 ...adica cu TPI mica...

 

urmarim telenovela la televizor...asa cum stam de 17 ani cu ochii beliti la sticla ca poate poate aflam ca ne=-o fi mai bin

 

cu riscul de a ma repeta...ACUM E MOMENTUL SA FACEM PRESIUNI..CLUBURI...IMPORTATORI SH...BIKERI UNU CITE UNU....SA SE EXCEPTEZE DE TOT MOTOCICLETELE SAU SA LI SE APLICE O ALTA GRILA DE CALCUL....

 

PE NEGOCIERILE REFERITOARE LA MASINI SH SI TPI PT ELE NU NE PUTEM BAZA...AM VAZUT CA FIIND BAGATI IN ACEEASI OALA CU "AUTOGVEHICOLE" NE-AM SPERIAT D ECE TAXE NE=AR ASTEPTA

 

DECI...SCRIETI LA TOATE FORURILE SI LA TOATE ZIARELE SI ETC...FIECARE SI TOTI DEODATA

 

CLUBURILE MOTO CE FAC?

 

REVISTELE DE PROFIL ??? SE AUDE???

 

DAR IMPORTATORII SECOND HAND DE MOTO????

 

UN IESIT IN STARDA AR FI MAI PRODUCTIV DECIT URMARITUL TELENOVELEI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CICA ACUM SE SCARPINA IN C.... DOMNII DE A FINANTE SI MEDIU:)) SI AIA DE LA LOGAN SI APIA...ISI REFAC SOCOTELILE CU PIATA AUTO DIN RO

 

NEGOCIAZA...MORMAIE..SI BLA BLA BLA (de scos nu scot taxa,,.,,,dar ii scad poate marimea)

 

DECI>

acum e momentul sa facem presiuni si interventii si poate un miting...motoarele sunt cele mai

afectate...valoare de cumparare, plus faptul ca circula numai 70 % din an....si faptul ca poti ajunge sa dublezi valoare amotorului SH...nici macar statistic nu prezinta un numar care sa aibe impact la buget...si mai ales nedreptatea ca NU SUNT motoare euro 3 si euro 4 ...adica cu TPI mica...

 

urmarim telenovela la televizor...asa cum stam de 17 ani cu ochii beliti la sticla ca poate poate aflam ca ne=-o fi mai bin

 

cu riscul de a ma repeta...ACUM E MOMENTUL SA FACEM PRESIUNI..CLUBURI...IMPORTATORI SH...BIKERI UNU CITE UNU....SA SE EXCEPTEZE DE TOT MOTOCICLETELE SAU SA LI SE APLICE O ALTA GRILA DE CALCUL....

 

PE NEGOCIERILE REFERITOARE LA MASINI SH SI TPI PT ELE NU NE PUTEM BAZA...AM VAZUT CA FIIND BAGATI IN ACEEASI OALA CU "AUTOGVEHICOLE" NE-AM SPERIAT D ECE TAXE NE=AR ASTEPTA

 

DECI...SCRIETI LA TOATE FORURILE SI LA TOATE ZIARELE SI ETC...FIECARE SI TOTI DEODATA

 

CLUBURILE MOTO CE FAC?

 

REVISTELE DE PROFIL ??? SE AUDE???

 

DAR IMPORTATORII SECOND HAND DE MOTO????

 

UN IESIT IN STARDA AR FI MAI PRODUCTIV DECIT URMARITUL TELENOVELEI

 

 

 

 

:cheers: tafu-le...de vad ca esti nervos frate...oricum ai dreptate... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa vedem daca merge, ca totusi topicul asta si /index.php?...c=40281&hl= sunt monitorizate, se poate observa daca le urmariti.

zilele astea trebuie sa se puna in discutie taxa asta de prima inmatriculare si e un moment bun sa scriem pe aici.

- unul din argumentele principale aduse a fost faptul ca piata de autovehicule noi se va prabusi ca in alte tari - ca simplu cetatean nu ma intereseaza absolut deloc asta, poate doar pe importatorii oficiali si pe dealerii autorizati - procent infim din populatie- si aici miroase grav a interes personal

- sunt curios daca exista un raspuns la faptul ca RAR nu a fost consultat absolut deloc in privinta taxelor si a normelor tehnice in principal = prostie - cum explica faptul ca pentru motociclete au fost stabilite aceleasi norme ca pentru auto (nu conteaza ca sub 250cc nu se aplica = majoritatea sunt in 2t deci pica faza cu poluarea) dar dobitocii din guvern nu stiu ca nu exista norme euro pentru motociclete, ele se pot echivala din normele k si in conditiile astea cele mai avansate motociclete posibile ating euro 3 abia din 2006 (2 modele). NU EXISTA NICAIERI MOTOCICLETE NOI EURO 4Aici miroase a prostie si rele interese, practic blocheaza piata sh din romania.

As fi de acord sa platesc o taxa de inmatriculare la inscrierea unei motociclete (de max 100 -150 E) DAR CU CONDITIA SA POT VERIFICA DACA BANII MEIAU AJUNS LA PROTECTIA MEDIULUI SI AU FOST CHELTUITI CORECT PT ASTA.

nu astept raspuns pe forum, astept sa apara rezultate

 

din 2008 pentru toate motocicletele( nu stiu de 2 T) euro 3 va fi obligatoriu

 

informatie de la showroom honda de pe calea dorobantilor, Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din 2008 pentru toate motocicletele( nu stiu de 2 T) euro 3 va fi obligatoriu

 

informatie de la showroom honda de pe calea dorobantilor, Bucuresti

 

 

si pina in 2008 stam fara motoare?

 

sau ne uitam la a lui tariceanu...ca pe el il tine sa plateasca TPI

 

tara asta s epitea integra si in alta galaxie...ca tot kakate rominesti mincam...de la oricine...da mai ales de la ai nostrii ca brazii politicieni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...