Sari la conținut

25 Iulie 2006 - Accident Dn1 - Prim Ministrul Tariceanu Implicat Cu Mo


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 362
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

JET DE AICI...nu stii ce vorbesti!

 

unde erai tu cand se facea petitia impotriva accidentului lui Alex? el a venit si ne-a ascultat! probabil iti mancai bomboanele!

 

vrea s-o puna de nishte scutiri de taxe shi impozite

 

:banana: ce bascalie de comentarii pe realitatea tv.

zice unu: "vi se pare normal ca presedintele sa fie la carciuma si premierul pe motocicleta?". ce imbecil :smoke:

 

te mai mira ceva la shtirile noastre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io unu zic ca vina nu-i de fapt a lui, ci a motocicletei. Toata lumea stie ca low riderele au cea mai de _cacat raza de virare. Pe langa faptul ca au garda la sol mica, mai au si feroneria/metalocasnica aia pe laturi. Atunci cand iei un viraj mai strans cu un low rider, n-ai incotro, tre sa te risti la un pic de contrasens. De data asta, omu n-a avut bĂźlan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e ca daca stam si discutam "hai sa mergem ...hai sa nu ...hai maine ..." trece toata treaba!Cine vrea... sa incalece si sa mearga!Si cu siguranta la cat de mediatizata e treaba gestul nu va trece neobservat! sau va place sa aparem mereu sa stiri in postura "un motociclist a pierdut controlul pe Magheru si a intrat int-un grup de copii care mergeau la film!! :banana: "E cazul sa facem ceva sa ne fie si noua bine! Cata lume se uita pe forumul asta si cata lume se uita la TV ?! Ganditi-va si la asta!

Editat de matematik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc curba.

E destul de naspa, cu atit mai mult cu cit vine dupa un segment de drum drept, iar in curba sunt o gramada de gropi si asfaltul e neregulat.

Nu ma surprinde ca a pierdut controlul.... Motociclist de ocazie!!!!!!!!

 

Sau mai bine zis poate face ceva cu drumurile de la noi. Dupa ce te frigi.....

Editat de popescud
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt doi dobitoci pe OTV (diaconescu si un alt dobitoc) care comenteaza aiurea, cum ca nu-i normal ca premierul sa se plimbe cu motocicleta, ca ce conducatori avem, cat de iresponsabili...kkturi din astea; uitati si va minunati dragi motociclisti

 

 

rezumatul discutiei, pentru cine a avut norocul sa nu o urmareasca si sa se enerveze ca mine:

 

noi (romanii) nu am ales motociclisti sa ne conduca, ca e o problema de conduita, premierul nu se poate prezenta asa (rau), ca e o iresponsabilitate, de asta merge asa rau in tara, ce exemplu (rau) da un conducator al tarii daca merge pe motocicleta, guvernul nu poate lucra pentru ca premierul se plimba cu motocicleta, tara arde (hassam fuge din tara) pt ca premierul se plimba, etc

 

PS probabil tot guvernu-i de vina pentru ca apa de la robinet are atata hidrogen, prostovanilor de formatori de opinie ce va scalambaiti pe ecrane

Editat de roa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine-bine, unu si cu unu fac doi: mai merge cineva la spital la el ? Suntem 2 pana acum.

 

P.S. Nu sunt sustinator al lui Tariceanu, nu e primul motociclist accidentat la care mergem la spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care 2? eu glumeam in cazul asta...bomboanele la care ma gandeam eu erau de alea de ciocolata...in fine, poate exagerez, dar nu simt nimic pt el, imi pare rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ce m-am gindit eu,daca omul e pasionat de motorete,sigur intra si pe forum...sau macar citeste nu?Exista posibilitatea sa se ascunda foarte bine in spatele unui user-name.Poate am discutat fara sa stim cu el.E de-al nostru de aici...Ar fii frumos sa mergem,cu toate ca ne vom oprii la poarta!Pentru el ca om si motorist sa fie un gest de solidaritate :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ce m-am gindit eu,daca omul e pasionat de motorete,sigur intra si pe forum...sau macar citeste nu?Exista posibilitatea sa se ascunda foarte bine in spatele unui user-name.Poate am discutat fara sa stim cu el.E de-al nostru de aici...Ar fii frumos sa mergem,cu toate ca ne vom oprii la poarta!Pentru el ca om si motorist sa fie un gest de solidaritate :banana:

nu cred ca or sa ne opreasca ... eu m-am gandit deja:

apar cu casca in mana si ii spun portarului ceva de genul - am un prieten motociclist care a patit un mic accident si e aici la dvs ... as putea sa il vizitez?

 

oare ce o zice?

:smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vb de tine, @gopop. Si nu e cazul sa dezbatem opiniile politico-fantastice. Am intrebat ceva simplu, care vrea, zice. Care nu,nu. Hai sa nu divagam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm in!

 

Un buchet de flori cu: "Insanatosire grabnica. Comunitatea Motociclistilor din Romania" :banana:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adunati-va si mergeti mai la spital, asa mai vede lumea motociclistii si in alte ipostaze, pe de alta parte este motociclist si el si merita putina atentie ca si om. Daca ar vedea o multime de motocilete afara sigur ar fi impresionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce de lume gramada pe forum...mai avem un pic si daramam serveru... :cheers:

 

eu ma mir ca a scapat asa subtire. la cum arata modeo-u' pare ca a intrat tare... masina arata de parca s-ar fi ciocnit frontal cu alta masina. :D

 

ar fi tare daca s-ar aduna cativa motoristi in fata la spital...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si maine (daca mai e acolo) inainte sau cu plecare de la Arc ar fi frumos

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce de lume gramada pe forum...mai avem un pic si daramam serveru... :cheers:

 

eu ma mir ca a scapat asa subtire. la cum arata modeo-u' pare ca a intrat tare... masina arata de parca s-ar fi ciocnit frontal cu alta masina. :D

 

ar fi tare daca s-ar aduna cativa motoristi in fata la spital...

 

 

O fi sarit,cind vezi ca n-ai ce face o lasi dreak sa se duca...doar n-a sa mori inclestat pe fier!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23:15 - Arcul de Triumf. Strangem de un buchet de flori si basta. Poate reusim sa intram. Cine vrea sa vina, sa vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...