Sari la conținut

Un chițulan a plecat departe


Postări Recomandate

Cum chițulanul e discret si nu a vrut mare vâlvă cu plecarea lui inspre Rasarit, dar va garantez ca va face mare vâlvă la intoarcerea planificata in toamna cu povestirile si pozele, l-am prins in cateva cadre inainte de plecare, astazi ;)

 

P.S. Cine stie treaba cu chițulanul -> ººººººººººººººt !

post-2950-1278076833_thumb.jpg post-2950-1278076920_thumb.jpg post-2950-1278076951_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drum bun, dom' Semaca!! Amintiri care mai de care mai frumoasa, si sa speram ca Blanoasa va scapa de incidente neplacute la traseul asta! ;)

 

Cum ii zice gargaritei? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun si asfalt uscat Semaca! Arr fi bine ca Blanoasa sa nu mai faca scufundari de data asta ;) . Bine ca ai plecat tot cu ea, viroaga de 535 e o mobra de nadejde si daca a trecut prin mainile lui Nicu inainte de plecare e de bine!

 

Arpopos, bai astia de la MyMoto, cum va permiteti ma sa dati motulul asa ieftin?;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar l-ati lasat sa iasa din casa? Iar face prostii.

 

Dar faine prostii face.

;)

Drum bun sa ai si sa va intoarceti cu bine.

 

 

Ce vrajeala. Altu care pleaca la Sovata si fotoshopeaza de zor. ;)

Editat de melciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu rautacios, dar am si io curiozitatea unui amarat care munceste si nu primeste mare lucru (desi cica as avea salariu bun, dupa standardele industriei IT) ... de unde aveti voi bani si zile libere suficiente ca sa faceti excursii dinastea (1, 2 luni si mai mult) ??

Sincer...as vrea si eu sa am si eu asa ceva....daca as avea resurse macar la limita supravieturii dar sa ma tot tina...as pleca si nici macar nu m-as mai intoarce...

Editat de Tija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu rautacios, dar am si io curiozitatea unui amarat care munceste si nu primeste mare lucru (desi cica as avea salariu bun, dupa standardele industriei IT) ... de unde aveti voi bani si zile libere suficiente ca sa faceti excursii dinastea (1, 2 luni si mai mult) ??

Sincer...as vrea si eu sa am si eu asa ceva....daca as avea resurse macar la limita supravieturii dar sa ma tot tina...as pleca si nici macar nu m-as mai intoarce...

 

Repede vrei tu sa le stii pe toate :laugh: Pai daca afli, dupa aia ai sa vrei si tu. Deci nu putem sa-ti zicem ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer...as vrea si eu sa am si eu asa ceva....daca as avea resurse macar la limita supravieturii dar sa ma tot tina...as pleca si nici macar nu m-as mai intoarce...

 

Sincer... eu cred ca nu vrei destul de tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! M-a apucat nebunia si mi s`a urcat parul in cap cand am aflat ca va puneti pe aventura. Motocicleala placuta! Io stau cu gura cascata si salivand pana puneti poze. :laugh: Enjoy it big time, cause you never know when you`ll be gone for good.

 

 

Get your motor runnin`

Head out on the highway

Lookin' for adventure

And whatever comes our way

Editat de letgo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tija , orice calatorie de acest gen are un pret. Pentru unii foarte mare. Si aici nu ma refer doar la bani...

 

Legat de guma, avea la coburul stang o guma de rezerva pe care o va monta cand va ajunge in locuri "serioase" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum chițulanul e discret si nu a vrut mare vâlvă cu plecarea lui inspre Rasarit, dar va garantez ca va face mare vâlvă la intoarcerea planificata in toamna cu povestirile si pozele, l-am prins in cateva cadre inainte de plecare, astazi :laugh:

 

P.S. Cine stie treaba cu chițulanul -> ººººººººººººººt !

post-2950-1278076833_thumb.jpg post-2950-1278076920_thumb.jpg post-2950-1278076951_thumb.jpg

 

 

Apu` numa` bine din Bihor si tie chitulane si la blanoasa si asteptam cu nerabdare povestirea ilustrata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...