Sari la conținut

Accidente grave in Bucuresti


DarkRyder
 Share

Postări Recomandate

Fas... ar trebui sa ma apuc de kickboxing, aproape in fiecare zi face unu cate ceva prin Bucuresti... alta mai e cand o duba trece prin intersectie cu cedeaza, eu uitandu-ma ca prostu' la semnul de prioritate din fata mea si cautand semaforul rosu, care nu exista. Soferul imi facea cu mana (dreapta, ca cu stanga tinea telefonul), probabil ca zicea sa il las si pe el ca se grabeste.

Editat de Caron
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Claxonez, se intoarce si ma vede, apoi pune semnal stanga si trage mai tare stanga...

Credinta ferma si de nestramutat ca, daca pui semnal si te afli ceva mai in fata, ai prioritate la schimbarea benzii este terifiant de raspandita, in randul soferilor din Bucuresti cel putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Undeva in Bucuresti..

Strada cu 3 benzi, eu pe mijloc sa trec intersectia pe directia inainte,coloana, viteza mica, de pe banda 1 o blonda vorbind la telefon vroia sa faca, logic, stanga.Claxonez, se intoarce si ma vede, apoi pune semnal stanga si trage mai tare stanga...

 

Pai o fi crezut ca ai claxonat-o ca sa ii arati ca o lasi sa se bage :laugh: . Fel si fel de oameni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi vine sa te injur

te iei dupa ea si cand opreste o iei de par, in cazul inc are e un barbat ii spargi fata , simplu!

Asta ar insemna sa bati cam 80 % din soferitele din Bucuresti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de ce daca e femeie sa o tragi doar de par? Poti sa-i spargi si ei fata fara nici o jena! Doar fata e punctul cel mai sensibil al lor. O femeie te omoara altfel decat un barbat ? Nu cred !

Editat de alecsutzusve
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de ce daca e femeie sa o tragi doar de par? Poti sa-i spargi si ei fata fara nici o jena! Doar fata e punctul cel mai sensibil al lor. O femeie te omoara altfel decat un barbat ? Nu cred !

Atunci va intreb pe toti,daca v-ar veni nevasta sau prietena acasa batuta mar de catre un motociclist sau conservar?Ce ati face?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci va intreb pe toti,daca v-ar veni nevasta sau prietena acasa batuta mar de catre un motociclist sau conservar?Ce ati face?

De acrod ca violenta fizica nu e o solutie in cazul femeilor. Dar totusi femeile conduc in general un pci mai prost, si nu de asta ca nu merg "bine" ci pentru ca merg de regula strict pe regulament, nu se uita in oglinzi, nu iti fac loc (pt ca de domnule, nu sunt obligate....)

 

De cand a inceput ssa conduca prietena mea am inceput sa imi fac griji, si de cate ori merg in dreapta ii explic ca trebuie sa fie in orice moment constienta de intreaga situatie de pe drum, adica fatza, laterale, spate, si pentru asta se folosesc ochii si oglinzile, insa... mai schimba banda fara sa se uite, ma uit la ea si o intreb "Si daca eu eram cu motocicleta in spate si dadeai peste mine?", normal ca nu primesc decat un "scuze..." pentru o situatie ipotetica.

 

dar cum zicea cineva la semnatura "think bikere, ca nu esti planta", eu cand vad tanti incerc sa stau departe:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci va intreb pe toti,daca v-ar veni nevasta sau prietena acasa batuta mar de catre un motociclist sau conservar?Ce ati face?

an zis doar ``sa o traga de par `` ;)

pai dc zice ca nu putea sa tina volanu ca vb la telefon si mai avea putin sa dea peste un motociclist o bateam si eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credinta ferma si de nestramutat ca, daca pui semnal si te afli ceva mai in fata, ai prioritate la schimbarea benzii este terifiant de raspandita, in randul soferilor din Bucuresti cel putin.

Asta pentru ca daca faci accident cu el esti considerat vinovat, "lovitura din spate". Si partea proasta e ca pentru neasigurare la schimbarea benzii nu se ia permisul, adica chiar daca iese el vinovat doar plateste amenda si ia cateva puncte. 

 

Si daca iti intra cineva in fata de pe o strada laterala (tu fiind pe drumul prioritar) si apuca sa se orienteze pe directia de mers si abia apoi il lovesti in spate, ai mari sanse sa fii considerat vinovat la politie din acelasi motiv, din pacate... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt un pic off, dar vad ca se discuta si despre chestii precum neamendarea celor care vorbesc la telefon, etc. Eram in Pipera, la Politia Rutiera pentru a-mi inmatricula mobra. In parcarea Politiei, pe un scuter fara numere, doi tigani fara casca se invarteau in cerc. Dupa vreo 2-3 ture, au plecat. In fata intrarii in sediu, un "stimabil organ", se uita la ei si vorbea la telefon. Cand am trecut pe langa el, i-am atras atentia asupra celor doi evidenti, la care el imi raspunde "Serios ? Asa faceau ? Jura-te! Vii tu martor ?" Am ramas cu gura cascata, dar i-am zis "Da tata, vin eu martor", la care el imi zice cu un dezgust total "Hai fa pasi d'aici, ca poate ai treaba". I-am urat intersectari placute intre membrii familiei si cei doi sau altii ca ei si mi-am vazut de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haosul de pe drumurile Romaniei este rezultatul dezinteresului pe care autoritatile il au de atata amar de vreme fata de circulatia rutiera, infrastructura etc. NU are rost sa dam exemple din tari europene civilizate, cum se ocupa politia rutiera de cei ca incalca legea... Nu are rost sa dam exemple de la noi, cum poti sa te "descurci" cu politia .... E mult de comentat, dar ma limitez prin a face egalitatea trafic=jungla. Va urez muuuult noroc si numai bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt un pic off, dar vad ca se discuta si despre chestii precum neamendarea celor care vorbesc la telefon, etc. Eram in Pipera, la Politia Rutiera pentru a-mi inmatricula mobra. In parcarea Politiei, pe un scuter fara numere, doi tigani fara casca se invarteau in cerc. Dupa vreo 2-3 ture, au plecat. In fata intrarii in sediu, un "stimabil organ", se uita la ei si vorbea la telefon. Cand am trecut pe langa el, i-am atras atentia asupra celor doi evidenti, la care el imi raspunde "Serios ? Asa faceau ? Jura-te! Vii tu martor ?" Am ramas cu gura cascata, dar i-am zis "Da tata, vin eu martor", la care el imi zice cu un dezgust total "Hai fa pasi d'aici, ca poate ai treaba". I-am urat intersectari placute intre membrii familiei si cei doi sau altii ca ei si mi-am vazut de treaba.

 

Aceea nu este parcarea Politiei Rutiere ci a D.R.P.C.I.V.-ului si tine de Prefectura Bucuresti. Macar atata lucru ar fi trebuit sa sti (si nu neaparat tu, in general 80% dintre participantii la trafic) ca nu Politia Romana va inmatriculeaza autoturismele si va elibereaza permisele ci Prefectura ... Politia va da doar avizul necesar eliberarii lor (examenul sau disponibilitatea numarului de inmatriculare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceea nu este parcarea Politiei Rutiere ci a D.R.P.C.I.V.-ului si tine de Prefectura Bucuresti. Macar atata lucru ar fi trebuit sa sti (si nu neaparat tu, in general 80% dintre participantii la trafic) ca nu Politia Romana va inmatriculeaza autoturismele si va elibereaza permisele ci Prefectura ... Politia va da doar avizul necesar eliberarii lor (examenul sau disponibilitatea numarului de inmatriculare).

Pe 5-07 in jurul orelor 20 ma intorceam din minunatul Bucuresti de la munci , am trecut de Tancabesti , directia Ploiesti, la iesire incepe padurea unde s-a montat minunatul parapet unde s-au intamplat nenumatare accidente cu morti, ei acolo multi ii dau in goarna, pe mine unul parapetul ala imi inspira putina teama si prefer sa stau pe banda celalta, aveam cam 100, nu mai mult pe prima banda era unul cu un jeep care mergea mai incet pentru ca vorbea la telefon, am trecut pe banda de viteza cam la 50-70 de m de unde incepe parapetul iar atunci minunatie, o dacie cu remorca ce transporta stupic a intors pe dupa parapet si practic a blacat ambele benzi, in spate aveam pe unul care imi dadea flashuri, am reusit sa franezdar dupa calculele mele ma infigeam fix intre remorca si masina. Daca raspundeam de zona aia ma aveai pe lista cu decedat, iar acum pentru neamul politienesc cere ii doresc numai bine :laugh: , am tras imediat pe dreapta, speriat si cu inima in gat am sunat la 112 , nu mi-a raspuns nimeni, appi m-am gandit sa ma duc la sectia de politie in Ciolpani parca, dupa radarul fix, ofiterul de acolo mi-a spus ca nu are ce sa faca, i-am dat si numarul Ph-80 -CDR dacie 1310 rosie, mi-a spus ca nu stie nici un numar la care sa sune, i-am sugerat sa foloseasca statia , intr-un final a ajuns sa faca misto de mine cu colegii lui, e posibil? In drumul spre casa nu am vazut nici un echipaj de politie si nici masina cu stupi oprita de cineva. Nu am nimic personal cu tine, insa acesti zici politisti au dreptul sa te ia la misto, nu au rolul sa te ajute? Am uitat sa precizez, dupa acea dacie au mai intorc dupa parapet inca doua tot cu stupi insa nu le-am retinut numerele, ar putea fi montate camere acolo si date amenzi la greu pentru ca cu toate ca s-a pus parapet, partial, tot se pot intampla accidente grave nu implica doar motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

an zis doar ``sa o traga de par `` ;)

pai dc zice ca nu putea sa tina volanu ca vb la telefon si mai avea putin sa dea peste un motociclist o bateam si eu :laugh:

Ce rai sunteti cu totii...Doar pentru ca nu s-a asigurat sau a inteles un claxon gresit s-o smotoceasca orice motorist, este? Poate nu faci fatza, barbate, si-ti mai chemi si prietenii. Adica ce? ei n-ar avea dreptul s-o traga putin de par? s-o si scuipe, da-o dreaq de zdreanta, doar nu te-a vazut PE TINE. Mare om, mare caracter . Iar pentru conservari va recomand cu incredere kalasnikovul, cu putina maiestrie il montati direct pe rezervor. Sa vezi atunci distractie. Wheeeee.

 

Poate sunt un pic off, dar vad ca se discuta si despre chestii precum neamendarea celor care vorbesc la telefon, etc. Eram in Pipera, la Politia Rutiera pentru a-mi inmatricula mobra. In parcarea Politiei, pe un scuter fara numere, doi tigani fara casca se invarteau in cerc. Dupa vreo 2-3 ture, au plecat. In fata intrarii in sediu, un "stimabil organ", se uita la ei si vorbea la telefon. Cand am trecut pe langa el, i-am atras atentia asupra celor doi evidenti, la care el imi raspunde "Serios ? Asa faceau ? Jura-te! Vii tu martor ?" Am ramas cu gura cascata, dar i-am zis "Da tata, vin eu martor", la care el imi zice cu un dezgust total "Hai fa pasi d'aici, ca poate ai treaba". I-am urat intersectari placute intre membrii familiei si cei doi sau altii ca ei si mi-am vazut de treaba.

Acum si nenea politistul are dreptate. E greu sa dai o amenda pentru nepurtat de centura, casca, vb la telefon unuia care nu e chiar papagal sau om corect. De ce? Pentru ca el contesta amenda in instanta si daca n-ai probe cu care sa dovedesti ce scrie in procesul verbal, instanta ii da lui dreptate. Ca sa faci rost de proba, din ce ma duce pe mine mintea, ai doua variante: poza sau martori. Cum nu cred ca politia sta de instantanee artistice, iar aparatura standard are alta destinatie, cea mai uzuala metoda cred ca-s martorii. Eu unul nu cred ca as risca sa depun marturie impotriva unor specimene ca astea mai ales ca nu m-a afectat pe mine sau pe ai mei.Da, recunosc, sunt de c.a.c.a.t. Dar cred ca multi dintre voi nu ar face-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si desi nu imi place sa bag la gramada, ( stiu ca nu e corect, dar falsul pozitiv ne scapa de belele, falsul negativ ne baga in spital ) daca vad AG/GR/DB (mai sunt cateva ) pe o masina ma panichez instant.

 

da, GR, PH, DJ (sunt aroganti), OT (nu au treaba cu condusul, la fel ca si PH), cam ce mai e de prin Moldova :laugh: .... si daca e vreunul cu nr. de Bucuresti, dar conduce complet aiurea, tot din zonele astea vine ! ;)

 

nu ati observat ca soferii din masinile cu nr din Transilvania sunt foarte ok ? pacat ca sunt putini.

Mesaj completat

@irip

 

de ce nu te-ai dus peste el, bai frate ?! nu sunt eu nici viteaza si nici batausa, dar la o faza din asta, cred ca pe asta il bateam direct !

 

apropo de tanti la volan, si mie mi s-a bagat una la 1 m in fata fara semnal, fara nimic, noroc ca nu a franat imediat; la urmatorul semafor m-am dus la ea la geam, s-o intreb ce mai face, ce mai zice, cum se simte, dar a fost pe faza si a ridicat geamul imediat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, GR, PH, DJ (sunt aroganti), OT (nu au treaba cu condusul, la fel ca si PH), cam ce mai e de prin Moldova :laugh: .... si daca e vreunul cu nr. de Bucuresti, dar conduce complet aiurea, tot din zonele astea vine ! ;)

 

nu ati observat ca soferii din masinile cu nr din Transilvania sunt foarte ok ? pacat ca sunt putini.

Mesaj completat

@irip

 

de ce nu te-ai dus peste el, bai frate ?! nu sunt eu nici viteaza si nici batausa, dar la o faza din asta, cred ca pe asta il bateam direct !

 

apropo de tanti la volan, si mie mi s-a bagat una la 1 m in fata fara semnal, fara nimic, noroc ca nu a franat imediat; la urmatorul semafor m-am dus la ea la geam, s-o intreb ce mai face, ce mai zice, cum se simte, dar a fost pe faza si a ridicat geamul imediat :D

 

Totusi pe de parte cel mai dezastruosi sunt soferii bucuresteni (sau este soferii bucuresteni, sa inteleaga si ei ce zic).Doar aici vezi ca culoarea rosie a semaforului e facultativa, vezi motoare mergand pe trotuar, depasir pe linii de tramvai peste delimitatoarele alea de sens si muuuulte altele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nush' ce v-ati ofuscat asa. Eu doar am intrebat politicos daca e relevanta formularea, nenea intrebat a raspuns.

 

Si da, eram curios daca e vreun peiorativ la mijloc, dar nici macar in cazul ala nu m-as fi ofensat. Am o parere suficient de buna despre mine ca 'moldovean' incat sa nu ma afecteze chestii de genul.

 

Imi cer scuze ca am generat vreo 5-6 posturi offtopic.

 

Apropo, eu pot fi discriminat pe motiv de roacker satanist cu tobe galagioase. Babe, cel putin pe lumina, n-am violat.

 

cumva "moldovean" e o jignire? ca nu inteleg,si eu sunt tulcean,si daca aud ceva de genul "am vazut un tulcean/dobrogean ca mergea ca idiotul" nu m-as ataca,cred ca aveti o parere prea proasta despre voi.

 

de cand "moldovean" e o jignire?

 

plm, nici tigan nu e jignire, daca e tigan, e tigan.

 

pe colegii dn est ii sfatuiesc sa se relaxeze si sa-si cumpere o pereche de tenesi chinezesti impreuna cu urarea traditionala: "Uăi! Sîrma uăi!" :laugh:

 

 

daca ma injura vreun moldovean il bag in chizda ma-sii... eu am voie sa fac misto de moldoveni pt ca 50% din sangele meu vine din zona Bacaului.

 

 

ati innebunit cu discriminarile...toti frate.

 

moldovean discriminare? cand o sa devina discriminator si cuvantul motociclist ( satanist, racer -cu tobe zgomotoase). Sau cuvantul roman ( european care fura).

Sau bucurestean ? ziceti voi...astia Discriminatii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, GR, PH, DJ (sunt aroganti), OT (nu au treaba cu condusul, la fel ca si PH), cam ce mai e de prin Moldova :laugh: .... si daca e vreunul cu nr. de Bucuresti, dar conduce complet aiurea, tot din zonele astea vine ! ;)

 

nu ati observat ca soferii din masinile cu nr din Transilvania sunt foarte ok ? pacat ca sunt putini.

Mesaj completat

@irip

 

de ce nu te-ai dus peste el, bai frate ?! nu sunt eu nici viteaza si nici batausa, dar la o faza din asta, cred ca pe asta il bateam direct !

 

apropo de tanti la volan, si mie mi s-a bagat una la 1 m in fata fara semnal, fara nimic, noroc ca nu a franat imediat; la urmatorul semafor m-am dus la ea la geam, s-o intreb ce mai face, ce mai zice, cum se simte, dar a fost pe faza si a ridicat geamul imediat :D

Na, la faza cu bataia sotia si prietenii mi-au spus ca sunt prea agresiv asa ca de ceva timp incerc sa fiu mai calm si sa nu mai injur atat de mult sa rup aglinzi sa lovesc, plus ca in ziua respectiva de dimineata in timp ce ma duceam la munca, pe ploaia aia am trantit motoreta la stop pentru ca s-a hotarat unul sa schimbe repede banda , bineinteles nu m-a vazut ca eram aproape in dreptul lui, am incercat sa-l evit dar linia de tramvai era aproape, si a urmat buff si se umflase un pic piciorul desi am avut protectii, deci ziua de 5 nu a fost prea favorabila pentru mine si din curiozitate am citit seara horoscopul, cred ca a fost singura data cand s-a potrivit, predispozitie la accidente.

In cazul in care am facut offtopic imi cer scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ati observat ca soferii din masinile cu nr din Transilvania sunt foarte ok ? pacat ca sunt putini.

Mesaj completat

@irip

 

eu sunt ardelean get beget.....morosan chiar.....circul de 3 ani de zile fff mult cu motorul peste tot prin tara.....dar credeti-ma pe cuvant:dobitoci mai mari la volan ca in maramures nu gasiti nicaieri...si sunt multi in draci :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rai sunteti cu totii...Doar pentru ca nu s-a asigurat sau a inteles un claxon gresit s-o smotoceasca orice motorist, este?

Daca chiar crezi ce ai spus atunci meriti sa fii si tu pocnit, asa cum merita tuta care nu se asigura si poate omori un om.

 

... nu sunt eu nici viteaza si nici batausa, dar la o faza din asta, cred ca pe asta il bateam direct !

 

apropo de tanti la volan, si mie mi s-a bagat una la 1 m in fata fara semnal, fara nimic, noroc ca nu a franat imediat; la urmatorul semafor m-am dus la ea la geam, s-o intreb ce mai face, ce mai zice, cum se simte, dar a fost pe faza si a ridicat geamul imediat ;)

Eh, pe viitor, sa faci in felul urmator: Ridica-i stergatoarele si baga-i pe geam o foaie de ziar, hartie, ceva, exact in dreptul ochilor, apoi lasa-i stergatorul inapoi, insa peste hartie. Apoi astepti cuminte sa iasa din masina, ca nu poate pleca fara sa vada in fata :laugh:

 

Te asigur eu, functioneaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar crezi ce ai spus atunci meriti sa fii si tu pocnit, asa cum merita tuta care nu se asigura si poate omori un om.

 

 

Eh, pe viitor, sa faci in felul urmator: Ridica-i stergatoarele si baga-i pe geam o foaie de ziar, hartie, ceva, exact in dreptul ochilor, apoi lasa-i stergatorul inapoi, insa peste hartie. Apoi astepti cuminte sa iasa din masina, ca nu poate pleca fara sa vada in fata :laugh:

 

Te asigur eu, functioneaza.

Nu cred ca umbla toti cu ziare la ei ca tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca umbla toti cu ziare la ei ca tine

Nici nu e nevoie, la cat de curat este Bucurestiul, te asigur ca nu vei cauta mai departe de 5-6 m de tine si vei gasi o hartie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar crezi ce ai spus atunci meriti sa fii si tu pocnit, asa cum merita tuta care nu se asigura si poate omori un om.

Cum extragi din context. Contextul discutiei era ca NU S-A ASIGURAT TEMEINIC, motociclistul a facut-o atenta, nu s-au inteles, ea a trecut prima, calaretul a lasat putin de la el, si toti au plecat pe drumul lor fericiti (sau mai putin fericiti). Ziare? incearca cu kalasu'. Efect garantat, poate apari si pe la stiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 5-07 in jurul orelor 20 ma intorceam din minunatul Bucuresti de la munci , am trecut de Tancabesti , directia Ploiesti, la iesire incepe padurea unde s-a montat minunatul parapet unde s-au intamplat nenumatare accidente cu morti, ei acolo multi ii dau in goarna, pe mine unul parapetul ala imi inspira putina teama si prefer sa stau pe banda celalta, aveam cam 100, nu mai mult pe prima banda era unul cu un jeep care mergea mai incet pentru ca vorbea la telefon, am trecut pe banda de viteza cam la 50-70 de m de unde incepe parapetul iar atunci minunatie, o dacie cu remorca ce transporta stupic a intors pe dupa parapet si practic a blacat ambele benzi, in spate aveam pe unul care imi dadea flashuri, am reusit sa franezdar dupa calculele mele ma infigeam fix intre remorca si masina. Daca raspundeam de zona aia ma aveai pe lista cu decedat, iar acum pentru neamul politienesc cere ii doresc numai bine :laugh: , am tras imediat pe dreapta, speriat si cu inima in gat am sunat la 112 , nu mi-a raspuns nimeni, appi m-am gandit sa ma duc la sectia de politie in Ciolpani parca, dupa radarul fix, ofiterul de acolo mi-a spus ca nu are ce sa faca, i-am dat si numarul Ph-80 -CDR dacie 1310 rosie, mi-a spus ca nu stie nici un numar la care sa sune, i-am sugerat sa foloseasca statia , intr-un final a ajuns sa faca misto de mine cu colegii lui, e posibil? In drumul spre casa nu am vazut nici un echipaj de politie si nici masina cu stupi oprita de cineva. Nu am nimic personal cu tine, insa acesti zici politisti au dreptul sa te ia la misto, nu au rolul sa te ajute? Am uitat sa precizez, dupa acea dacie au mai intorc dupa parapet inca doua tot cu stupi insa nu le-am retinut numerele, ar putea fi montate camere acolo si date amenzi la greu pentru ca cu toate ca s-a pus parapet, partial, tot se pot intampla accidente grave nu implica doar motociclisti.

 

Astazi la ora 14.30 cand veneam de la Otopeni intre Pod Baneasa si Fanta Miorita unu se urca bine mersi pe mine cu un renault kangoo din acela necarosat cu 5 locuri, desi claxon, faruri, masina etc. L-a durut in pix ... el se grabea (asa a motivat). La intrebarea "si daca eram (cuvant jignitor) un motociclist ce se intampla??" -- raspuns " mai dai in *** mea de satanisti si drogati".

 

Replica m-a lasat fara cuvinte nu am avut forta sa reactionez .. ma mai blochez cateodata recunosc la astfel de raspunsuri care nici prin cele mai negre vise nu le pot concepe...

 

P.S.: Acei asa zisi politzai care te iau la misto sunt niste fosti **** care tot ce stiu ei sa faca este sa pazeasca o poarta. Oricum se pare ca am deranjat multa lume ca am inceput sa primesc amenintari pe PM ca voi fi cautat de catre "grade superioare" sa mi se explice mie ce si cum ... Adevarul doare stiu domnilor "sub acoperire". Trist este ca e plin sistemul de PROSTI care atunci cand iau contact cu cetateanul coboara imaginea politiei pana in cel mai imputit canal ... asa ca va sugerez, public (e hilar doar e un forum), sa faceti curat in ograda si sa inlaturati LEPRELE decat sa stati sa paziti pe cei care cat de cat isi mai baga sanatatea si banii personali in sistemul politienesc, cel putin din Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...