Sari la conținut

Postări Recomandate

Eu personal ti-as recomanda sa te duci lasorin 0765989202.eu zic ca e mecanic adevarat.el mi-a rezolvat lucruri la mobra cit si la masina pe care altii nici nu au avut macar o parere.lucreaza mai ales la bmw-uri cu dinamometrica si documentatie specifica iar pretul e unul decent.nu zic ca bardacii nu sunt ok.nu iicunosc.poti sa o comparatie macar de pret daca zici si luigi ca sunt ok.partea buna la bmw e ca nu prea sunt piese aftermarket si ca toti pun piese de origine.mai e si ab dar sunt mai scumpi dar ofera garantie factura chitanta asta daca ai nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cam afumate tobele alea...

Pune-i aprinderea la punct Dane. Ceva pe la TPS, niste senzori HALL waterproof, pinioanele alea la distributie da si ce o mai fi. Hai sa ai spor si mareste garaju ala odata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala nu e bleo cred ca e rozmarin!!!!!dar banii n 5u sunt importantii cind e vorba de imagne.depinde de filmul incare esti in momentul respeciv. Dar de boul ala ce zici?am masina de viteza ce mai conteaza citeva mobre !!!bine ca nu aveau si oameni pe ele.cind se intimpla asa ceva se spune ca a pierdut controlul autovehiculului iar dacascapa unu o mobra avea viteza excesiva.

 

Am mai gasit niste poze frumoase.sper sa va placa si voua.

 

Bai dane cred ca am inceput sa bat cimpii.eu nu m-am uitat la pret.e foarte frumos dar cred ca trebuie sa fii f.bogat si f (cuvant urat) sa dai 4000$ pe asa ceva .

post-41843-0-39089900-1390069851_thumb.jpg

post-41843-0-14801100-1390069872_thumb.jpg

post-41843-0-95774100-1390069887_thumb.jpg

post-41843-0-16256200-1390069912_thumb.jpg

post-41843-0-28829200-1390069982_thumb.jpg

post-41843-0-59720300-1390070020_thumb.jpg

Editat de andrei gras
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, as dori sa-mi cumpar cauciucuri ptr. r 1100 rt. Am inteles ca setul z6 e ok la acest model (pret-calitate). Dati-mi o recomandare cu cineva care se ocupa si e serios. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sageata lui Stefan, aceeasi parere ca Luigi, de fapt ai vazut cum se apleaca pe curbe Michelin PR3.

Nu ma pot pronunta asupra Z8 Interact, oricum urmareste sa fie 2CT.

 

Eu le-am luat de la metricmotion cu DOT 5luni inainte de achizitie. De fapt si un slick are aderenta, guma sa fie proaspata...

Editat de TeDy 'M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...