Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din ciclul: "Alinutza, ce vrei sa te faci cand vei fi mare?"

post-33250-1275651173_thumb.jpg

 

fara explicatie nu prea e funny

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
All english, all the time!

 

Din ciclul: "Alinutza, ce vrei sa te faci cand vei fi mare?"

post-33250-1275651173_thumb.jpg

ceva aproape identic a fost la o scoala unde o tipa cu cativa ani mai mica ca mine, cand ia pus invatatoarea sa scrie pe hartie cine si ce vrea sa se faca cand e mare, ea a scris PROSTITUATA :D :lol:

 

 

si din ciclul colari fara bani, :lol: :what: asta e ultimul mass primit pe mess:

 

Show Recent Messages (F3)

 

--:*~..::☆RoBy☆™ ::..~:* -: cine are sa ma i mprumute plsss cu 50 lei pana lunii???? urgennt plsss

--:*~..::☆RoBy☆™ ::..~:* - has signed out. (6/5/2010 7:10 PM)

 

Last message received on 6/5/2010 at 6:52 PM

Editat de moshnegutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what:

This video contains content from Sony Music Entertainment. It is no longer available in your country.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O lady intra la un dealer auto, si se plimba pe acolo, uitandu-se la masini . Deodata, ocheste cea mai frumoasa si deosebita masina din show-room si se duce tinta la ea sa o inspecteze.

In momentul in care se apleaca sa simta pielea fina, un partz mic ii scapa pe neasteptate. Foarte incurcata, se uita ingrijorata in jur sa vada daca a remarcat cineva faptul, sperand totodata ca nici un vanzator nu va aparea din senin tocmai atunci. Dar, cand se intoarce, langa ea statea un vanzator. Cu un zambet larg, acesta-i spune:

-"Buna ziua, doamna. Cu ce va pot ajuta astazi?"

Incercand sa-si mentina un aer sofisticat si actionand ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, ea zambeste catre vanzator si-l intreaba:

" Domnule, care e pretul acestui vehicul deosebit ?"

Vanzatorul, cu acelasi zambet larg, ii spune:

-"Stimata doamna, imi pare foarte rau sa va spun, ca daca ati tras o basina doar cand ati atins masina, va veti caca pe dumneavoastra cand veti auzi pretul!''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un politist intr-o intersectie. 5 dimineata. Nici urma de masina de strazi. Linistit, statea si astepta sa inceapa traficul. La un moment dat apare un jeep negru, cu geamuri fumurii, se apropie de intersectie, vede ca nu vine nimeni, accelereaza si trece pe rosu.

Politistul il fluiera si il trage pe dreapta.

Geamul din partea soferului se deschide un pic si din el iese o bancnota de 20 de euro. Politaiul se uita in stanga, se uita in dreapta, vede ca nu e nimeni si insfaca bancnota, facandu-i semn jeep-ului sa se care.

A doua zi, la fel. A treia zi la fel si tot asa, de fiecare data pe rosu, de fiecare data se deschidea un pic geamul si din jeep ieseau 20 de euroi. Peste vreo 2 saptamani deja era clar. Politistul trasese toate sforile ca sa ajunga in intersectie in fiecare dimineata.

La un moment dat, insa, jeep-ul nu a mai trecut intr-o dimineata. Suparare mare, ce s-a intamplat? Dupa care, a doua zi la fel, a treia la fel, inca vreo saptamana tot asa.

Politistul, dezamagit, se gandeste ca mai sta o zi in intersectia aia si dupa care se lasa pagubas.

A doua zi, surpriza, apare jeep-ul negru cu geamuri fumurii. Aceeasi cascadorie, trece prin intersectie pe rosu cu 60 la ora, politistul il fluiera si-l trage pe dreapta.

Ies cei 20 de euro din interior, politistul insa bate in geamul masinii. Geamul coboara. Inauntru un tip bine de vreo 40 de ani, genul care lucreaza la multinationale, la costum etc.

Politistul: Unde ati fost, dom’le?

Omul: Pai.. in vacanta cu iubita. Insulele Azore.

Politistul, suparat: Ei nu zau.. Pai cum asa ba, in vacanta?!

Omul, speriat: Pai...da…

Politistul: Cum ba, pe banii mei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veche,foarte veche!

Felicitari ... ai mai acumulat un post ... o sa strangi f multe.

Uite o sinteza de vechituri special pentru tine.

Mesaj completat

Hai ca ti-am mai gasit una http://www.220.ro/funny/Lolzer-Buzz-Romani...cam/uPF13bEESU/

daca vrei iti fac un "sidi" sa nu mai acumulezi posturi de dragul de a posta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veche,foarte veche!

e a nu stiu cata oara cand comentezi aiurea aici. clar ca mai sunt si chestii vechi. clar ca nu toate bancurile sau glumele sunt pe gustu tau, dar lasa oamenii sa posteze. sa nu incepem acum fiecare sa comentam tot ce postezi tu, ca nu cred ca o sa-ti convina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari ... ai mai acumulat un post ... o sa strangi f multe.

Uite o sinteza de vechituri special pentru tine.

Mesaj completat

Hai ca ti-am mai gasit una http://www.220.ro/funny/Lolzer-Buzz-Romani...cam/uPF13bEESU/

daca vrei iti fac un "sidi" sa nu mai acumulezi posturi de dragul de a posta.

 

da,le stiam :D

Mesaj completat

 

uite inca una veche :lol:

Mesaj completat

e a nu stiu cata oara cand comentezi aiurea aici. clar ca mai sunt si chestii vechi. clar ca nu toate bancurile sau glumele sunt pe gustu tau, dar lasa oamenii sa posteze. sa nu incepem acum fiecare sa comentam tot ce postezi tu, ca nu cred ca o sa-ti convina.

 

ia sa'ncercam..sa vedem,ma supar?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...