Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu n-am ras deloc.

Iorgu zice bine: is multi de-astia pe soselele patriei. Problema e ca-s la fel de multi militieni mai slabi de inger decat "clona" din clip. Ca sa nu spun de aia shpaguibili.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era destul de evident ca nu erau de la militia rutiera , grade nu aveau , statiile erau de cumparat, cascheta cred ca era de la jandarmerie si de subofiteri , amenda de 10000 nu are nici o legatura cu realitatea ... iar individu oprit ... prost facut gramada ... pacat ca avem multi ... prea multi ca el pe sosele .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fotografia este facuta aseara (23.10.2012) cu telefonul mobil in zona Berceni - Soseaua Oltenitei (prima statie de tramvai dupa Piata Sudului spre Romprim undeva pe lateralul unui bloc in stanga).

Nu mi-am batut capul cu o explicatie logica dar cand vezi asa ceva te lasa fara cuvinte.

 

 

 

post-5416-0-59792600-1351062852_thumb.jpg

 

 

 

 

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@PepsiMan, am mai intilnit asemenea aberatie tot in zona, pe soseaua Berceni. Dar era ”Cofetarie/Second hand”... Sint cel putin 10 ani de-atunci.

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu un motor de maxim 50 metri cubi :crack:

Un tânăr de 25 de ani, care mergea pe ciclomotor (bicicletă cu un motor de un cilindru, cu o capacitate de până la 50 metri cubi) luni noapte, a ajuns la spital, după ce a pierdut controlul asupra direcţiei de mers şi a intrat într-o căruţă, care venea din sens opus. Accidentul s-a petrecut în Holbav. Victima a fost transportată la Spitalul Zărneşti.

Sursa: http://www.bzb.ro/index.php?page_name=stire_detalii&id_stire=78085

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreaga familie ia cina. La un moment dat sotia ii face sotului cu ochiul, se ridica de la masa si zice:

- Îmi este cam rau si nu am pofta de mancare, ma duc in dormitor sa ma odihnesc un pic.

Sotul intelegand despre ce e vorba, mananca repede si fuga sus în dormitor.

Copiii il trimit pe cel mai mic sa vada ce s-a intamplat. Dupa doua minute ala mic coboara in bucatarie si incepe sa manance de parca nu ar fi mancat de o luna.

- Ce ai ma, ce se intampla acolo? intreaba ceilalti copii.

- Mancati mai repede, pentru ca tata ii f... pe aia care nu au pofta de mancare !

 

O fată tânără venea săptămânal la mormântul soţului său pentru a uda florile. Apoi, de fiecare dată, se retrăgea cu spatele. Un tânăr care o urmărea de mult timp îi spune:

- Văd că i-aţi purtat un desosebit respect defunctului dumneavoastră soţ. Am vazut ca nu-i intoarceti spatele cand plecati. Foarte frumos!

- Eh, domnule, soţul meu mereu îmi spunea că am un c*r de ar putea ridica din mormânt şi un mort. Nu vreau să risc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...