Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hellicks, cum e vremea p'acolo?

 

vreau sa scot busa la o plimbare de-o zi si as da fuga pana la strand, sa mananc ceva bun, o baitza si-napoi. maine sau poimaine. ca astia la meteo numa pe bune nu graiesc.

 

pe scarita e f ok, am vazut niste filmulete, efect garantat la aplecatu pe partea cu camera.

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe rezervor, cu scotch!
E un MD80, daca tragem scotch-ul pe el e gata. :D Si eu mi-am vopsit parbrizul negru, asa ca nu se vede nimic dupa el. :laugh:

O sa experimentam cateva prinderi pt data viitoare. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt luate de la cineva din Satu Mare. Aproximativ 100 lei/buc. Cardul MicroSD se cumpara separat.

Intr-adevar, e un compromis bun, dpdv al raportului calitate/pret.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hellicks, cum e vremea p'acolo?

 

vreau sa scot busa la o plimbare de-o zi si as da fuga pana la strand, sa mananc ceva bun, o baitza si-napoi. maine sau poimaine. ca astia la meteo numa pe bune nu graiesc.

 

pe scarita e f ok, am vazut niste filmulete, efect garantat la aplecatu pe partea cu camera.

Vremea nasoala rau. Iti dau un semn cand e de venit. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt luate de la cineva din Satu Mare. Aproximativ 100 lei/buc. Cardul MicroSD se cumpara separat.

Intr-adevar, e un compromis bun, dpdv al raportului calitate/pret.

 

Faiiin as lua si ieu unu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt luate de la cineva din Satu Mare. Aproximativ 100 lei/buc. Cardul MicroSD se cumpara separat.

Intr-adevar, e un compromis bun, dpdv al raportului calitate/pret.

 

In clipa asta am comandat si eu una de pe ebay cu 13$ !!!!

Mesaj completat

 

 

ce limba vb astia????

 

Bagami-as pixul in cercelul vostru din carbon de n-aveti nevoie de casca :smoke:

As vrea sa fiu si eu asa 'hormonis pauza' ca astia, poate ca n-as mai simti criza asta!!!

 

PROST SA FII, NOROC CA ESTI .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia sunt romani din serbia. sau ceva de genu. adica vb jumate romaneste si restu sarba, nu stiu exact. ala ca ala.... hai sa va arat altu ;)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cFMURVirVWc...feature=related

Mesaj completat

cine are bmw seria 7 ala le apuca pe toate. ;) adica cine are 1000rr le apuca pe toate. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am revenit printre voi cu un 954 din 2003 cumparat de la @betzigash.azi am aflat ca trebuie sa schimb semeringurile la furca (subit au inceput sa planga, probabil si din cauza ca a stat ceva timp motoreta).Jagi mi-a recomandat sa merg pe cele OEM insa nu stiu unde sa le gasesc iar despre cele Ariette a zis numai de rau si sunt in cumpana, voi ce spuneti?de precizat e faptul ca motoreta are furca de 1000RR.Tot astazi m-am luptat cu instalatia electrica incercand sa fac sa mearga faza scurta si aprinderea stopului prin maneta franei fata (cea de la picior aprinde stopul).

 

PS. Unde gasesc si eu niste discuri de 954 sh? toba? amortizor de ghidon? cauciucuri? vreau deja prea multe :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei ce duc pasageri am facut un suport pt ei

se potriveste pe toate modelele Honda

manerele sunt reglabile deci nu conteaza lungimea mainii

pret:300 lei

tin sa specific k nu ai cum sa te ranesti la un eventual accident,cei care au mers ca pasageri au fost multumiti pt ca nu le mai fug mainile de pe rezervor la franare brusca sau la o accelerare mai agresiva

post-17488-1279003214_thumb.jpg

post-17488-1279003232_thumb.jpg

post-17488-1279003250_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS. Unde gasesc si eu niste discuri de 954 sh? toba? amortizor de ghidon? cauciucuri? vreau deja prea multe :(

1. Zici ca are furca de 1000RR? Discurile la 1000RR sunt la fel ca pe 954? Ca parca etrierii sunt radiali..

2. Toba stoc am eu, dar banuiesc ca nu te aranjeaza.

3. Eu am simeringuri japoneze, o marca de care nu am mai auzit si nu musteste nimic. Cred ca nu tine atat de marca, cat de utilizare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Zici ca are furca de 1000RR? Discurile la 1000RR sunt la fel ca pe 954? Ca parca etrierii sunt radiali..

2. Toba stoc am eu, dar banuiesc ca nu te aranjeaza.

3. Eu am simeringuri japoneze, o marca de care nu am mai auzit si nu musteste nimic. Cred ca nu tine atat de marca, cat de utilizare. :)

 

discurile nu sunt la fel, de aceea vreau sa gasesc discuri de 954 care sunt mai mari ca cele de 1000rr.etrierii intr-adevar sunt radiali si fac treaba buna din ce am vazut.

 

cu toba stock nu prea am ce face :(

 

e adevarat ca am abuzat un pic semeringurile ieri insa nimic exceptional.sper sa nu am vreo surpriza la desfacerea furcii sa gasesc vreo cuta pe telescoape.

 

ps.de unde ai luat semeringurile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...