Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si io mi-am rezolvat problema si e totu' brici acum :cheers:

ma duc maine s-o iau de la service si bag direct 270 pe Magheru :10: - am glumit :D

 

sa nu te vedem la PRO-TV :D

 

unde gasec si eu aeristor si garnituri noi pt etrierul de pe fata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde......inmatriculat.......multiple accesorii pret 3500 uor negociabil...fara defecte optice sau mecanice de orice fel....salonta bihor ....nr de tel 0744438492 sau 0745782439

post-25996-1276856409_thumb.jpg

post-25996-1276856423_thumb.jpg

post-25996-1276856428_thumb.jpg

post-25996-1276856435_thumb.jpg

post-25996-1276856443_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are 954 negru si in fiecare dimineata are traseul Arc-Scanteii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde......inmatriculat.......multiple accesorii pret 3500 uor negociabil...fara defecte optice sau mecanice de orice fel....salonta bihor ....nr de tel 0744438492 sau 0745782439

 

:P te intorci la gixer?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heheh, cautasem postul de cand ti-ai luat honda, dar nu l-am gasit si nu mai tineam minte culoarea....

m-am gandit ca ori te intorci la gixer, ori te insori si nu te mai lasa nevasta cu motorul. ;)

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heheh, cautasem postul de cand ti-ai luat honda, dar nu l-am gasit si nu mai tineam minte culoarea....

m-am gandit ca ori te intorci la gixer, ori te insori si nu te mai lasa nevasta cu motorul. ;)

:P

Nehhhhhhh.......culoarea o am repsol......nevasta am dar si ea e motorista.....deci:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde una bucata cbr 954 an 2003, cu carena fata fibra nefinisata si lipsa cadru de bord superior (comandat, vine in 7-10 zile), carena laterala dr. crapata la baza, bordul cu prinderile rupte si rezervorul zgariat si un pic infundat. pret 2500 fix. revin cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturorr !!!!!!!! am si ieu o intrebare am nevoie stickere original pentru mombra mea ,am un CBR 900 rr din 95 si ie zgariat un pic vreau s-al vopsesc si inca nu am gasit stickere , are cineva o ideie de unde puteam sa fac rost ??????

Editat de Raider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturorr !!!!!!!! am si ieu o intrebare am nevoie stickere original pentru mombra mea ,am un CBR 900 rr din 95 si ie zgariat un pic vreau s-al vopsesc si inca nu am gasit stickere , are cineva o ideie de unde puteam sa fac rost ??????

 

0723501257

 

suna cu incredere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturorr !!!!!!!! am si ieu o intrebare am nevoie stickere original pentru mombra mea ,am un CBR 900 rr din 95 si ie zgariat un pic vreau s-al vopsesc si inca nu am gasit stickere , are cineva o ideie de unde puteam sa fac rost ??????
Daca nu cumva Mertan si-a schimbat numarul, suna si la unul dintre numerele 0765 000 455 / 0723 151 677 / 0745 216 423. Mi-a facut ireprosabil toate sticker-ele Repsol.

post-28093-1277237804_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde una bucata cbr 954 an 2003, cu carena fata fibra nefinisata si lipsa cadru de bord superior (comandat, vine in 7-10 zile), carena laterala dr. crapata la baza, bordul cu prinderile rupte si rezervorul zgariat si un pic infundat. pret 2500 fix. revin cu poze.

 

poze

 

e vinde cu toba originala si cauciucuri 50%

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut....nu mi a zis si mie nimeni unde gasesc garnituri pt pistonasele de la etrier

mi au cerut 150 ron la honda....ceea ce mi se pare exagerat...

 

un aerisitor...are cineva in plus???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti incerca la sebi in cluj, aduce tot felu de chestii de pe louis, motomike si piese pe original. in principiu lucreaza la chestiile astea cu AUTONET-ul din cate am inteles. niste garnituri cred ca pot fi trimise intr-un plic prin curierat la 12 lei. tel 0755020202. alternativ, daca ai cumva cunostinte la vreun service mai ok? am gasit baieti in cluj care lucreaza tot cu Autonetul ca si service moto si au cam acelasi discount acolo. preturi cat de cat ok dar poate trb asteptat 2-3 saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare..

Vin cu o intrebare legata de martorul luminos de la HISS (954)

Este normal ca dupa o perioada de timp (2-3 zile de neutilizare a mobrei) becul sa nu se mai aprinda intermitent? Cum bag cheia si ii dau contact, becul isi revine dar dupa 2 zile iar nu mai functioneaza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare..

Vin cu o intrebare legata de martorul luminos de la HISS (954)

Este normal ca dupa o perioada de timp (2-3 zile de neutilizare a mobrei) becul sa nu se mai aprinda intermitent? Cum bag cheia si ii dau contact, becul isi revine dar dupa 2 zile iar nu mai functioneaza..

da, intra in standby sa-ti scuteasca bateria de consum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...