Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Peste 30.000 de francezi au semnat o petiție prin care îl roagă pe Barack Obama să candideze la următoarele alegeri prezidențiale din Franța. Tot ce mai rămîne acum e ca USR-ul să-l invite în partid, iar Gigi Becali să-i ofere postul de antrenor la Steaua.

 

Per-Erik Muskos, consilier local în orașul suedez Övertorneå, promovează ideea pauzei de prînz de o oră, în care suedezii să meargă acasă și să facă sex. Deci, dacă te străduiești suficient, se poate să dai și ordonanțe bune.

 

Președintele Islandei a declarat în timpul unui eveniment că, dacă ar avea puterea să dea legi, ar interzice pizza cu ananas. Tocmai de-aia e bine ca președinții să n-aibă voie să dea legi, altfel unii dintre ei ar putea interzice vorbitul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fenomenul corupției vine din negura timpurilor. Prima atestare documentară a unei șpăgi pe teritoriul țării noastre datează din Antichitate, când un cunoscut lider local i-a dat o sacoșă de bani lui Herodot ca să scrie despre daci că sunt cei mai viteji și mai drepți dintre traci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot e maine 1 martie si doamnele trebuie sa se simta speciale... un cadou inedit

 

http://www.emag.ro/suport-genunchi-1300003/pd/D9RTJ2BBM/

 

commenturile fac toti banii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este ziua femeilor, să arătăm că le iubim şi le apreciem:

 

 

Un domn vine la amanta de 8 Martie cu un buchet mare de flori.
Amanta ii spune:
Si ce sa inteleg din asta, ca zilele urmatoare trebuie sa stau in pat cu picioarele desfacute…
Domnul ii raspunde calm:
– De ce draga? Nu ai o vaza de flori?

 

 

De ce e 8 martie ziua femeii????

Pentru ca 8 e singura cifra cu doua gauri!!!

 

 

"Salut, am nevoie de ajutorul vostru. Am un Saint-Bernard alb, de doi anişori, dar nu pot să-l mai ţin, deoarece prietena mea e alergicã la păr de câine. Deci, care aveţi suflet bun şi vreţi să mă ajutaţi, o cheamă Andreea şi are 23 de ani."

 

 

 

- Auzi, tu ai vreun scriitor preferat?

- Da, este iubitul meu
- Ce scrie?
- Cecuri!

 

 

 

Vine soţia acasă şi zice soţului:

- N-o să-ţi vină să crezi ce norocoasă sunt! Treceam ieri dimineaţă pe lângă coşurile de gunoi şi când văd deasupra o pereche de pantofi superbi, mărimea mea! Uite-i!
- Da?! Mamă, ce noroc!
Peste vreo trei zile soţia iar povesteşte:
- Deci aşa noroc nu se poate! Ieri intru în gangul de la magazin şi când mă uit pe un cuier, ce să vezi, o blană de nurcă nou-nouţă!
- Doamne, ce noroc pe tine! Mie nu-mi merge deloc, ieri când să mă culc, am găsit sub pernă o pereche de chiloţi bărbăteşti – zic ce noroc, când colo nu erau mărimea mea!

 

 

Orice femeie are ceva sexy: gura, sanii, picioarele, fundul, mainile, o prietena . . .

 

 

Intre doi amici:

-Ba, tu ce faci ca sa inebunesti femeile?
-Nimic, eu le gasesc gata nebune!

 

 

Imigranţii sirieni, adevăruri tulburătoare: Cei mai mulţi au plecat ca să scape de gura nevestei!

 

 

 

Femeile sunt niste fiinte uimitoare. Intotdeauna privesc inainte si niciodata inapoi.

Nici macar atunci cand parcheaza.

 

 

 

Dupa ce a muscat din mar lui Adam i-a fost rusine si s-a acoperit cu o frunza de smochin. Si Evei i-a fost rusine si s-a acoperit tot cu o frunza de smochin...apoi s-a dus dupa o tufa si a probat o frunza de artar, una de stejar si vreo trei specii de palmier...

 

 

 

Mesterul Manole este primul roman adept al feminismului. El a luat femeia de la bucatarie si i-a gasit un loc in constructii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede că unele firme le-au dat liber femeilor de 8 Martie. În București s-a circulat ieri impecabil

 

Așa că ieri nu s-au regăsit în trafic mașinile care schimbă benzile aiurea, cele care schimbă prost vitezele și le moare motorul sau mașinile care nu pleacă la semafor nici când e verde, că persoana de la volan este preocupată să se fardeze.

 

De asemenea, tot ieri s-a înregistrat un timp mediu pentru parcat mașina de 17 ori mai mic decât într-o zi normală. ”Ne-am obișnuit toți să dăm vina pe infrastructură, dar se pare că motivele pentru care se circulă atât de prost în București sunt mult mai complexe”, spune reputatul urbanist Decebal Popescu. ”Trebuie doar să recunoaștem problema și să-i spunem pe nume. Mă rog, nu azi, că e ziua lor, dar de mâine încolo.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...