Sari la conținut

7. Gran Premio d’Italia Brembo - Mugello


Postări Recomandate

Acum 8 minute, B.B. a spus:

Ce ti-am zis xu zeci de luni in urmă??

Ce ti-am zis?????

Deci stii cat ma bucur?Niciodata nu m-am bucurat mai mult ca nu am avut dreptate :D

Ma bucuram si cu JM langa Pecco pt ca era un concurent serios,dar cu MM langa el,va fi deranj - sa vezi caietzelul reloaded

Oooo,oooo - acuma mi-a trecut prin cap - sa vezi maturile alea 2 ale lui Pecco in culise si fetzele pe care le vor face cand (inevitabil) cei 2 se vor ciocni

Hai cu 2025 :bounce:

Acum 4 minute, B.B. a spus:

Ia zi @Speedy.K cum era cu Gazetta dello CaCa ca e ziar serios? Cata click bait a facut poala ala de "jurnalist" cu acele vrajeli cu Ducati a ales... 

Gazetta a avut dreptate !

Nu a fost nici un clickbait - m-am mai uitat chiar acum la fetzele lui JM si MM din conferinta de presa de joi - zvonul era perfect adevarat si a si fost intarit de JM in declaratii : "nu pot spune nimic blablabla,am avut un initial contact fructuos,ne intalnim luni-marti sa discutam termenii si eventual to do a deal"

 

S-a dus pli de suflet deal-ul Jorgele Jorgele hahahahhah

Adevarul ca...a 3a oara cand Gigi ii da cu tifla :rusinica:- dupa 2022 cand a fost preferat Enea,sfarsit de 2023 cand la Valencia s-au intors cu cwru la el dupa ce initial ii spusesera ca il aduc la factory din 2024,iar acum fatala : nu vrea Marcelino la Pramac,trebuie sa ii dam lui locul tau,n-avem ce face".E normal sa ii dea draq si sa se duca la Aprilia (cat inca mai e loc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 742
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 3 minute, PzKpfW a spus:

 

Tot arhanghelul Gigi ți-a spus în vis?

 

 

Nu a fost niciun clickbait, totul s-a decis ieri după cursă. Martín trebuia să meargă la factory dar Ducati și-au luat spaimă când Márquez a refuzat un GP25 la Pramac și că pleacă la altă marcă. Bluff. Au preferat să-l lase pe Jorge să meargă la concurență decât pe Marc.

Pai si asta am prevăzut.

Daca ai citi din nenumăratele mele postări ca unul din motive a fost si ca Ducati vor prefera sa-l aiba prieten si nu dusman. :D

Dusman le-a fost ani la rând...e timpul sa fie prieteni.

Acum 4 minute, Method a spus:

Deci stii cat ma bucur?Niciodata nu m-am bucurat mai mult ca nu am avut dreptate :D

Ma bucuram si cu JM langa Pecco pt ca era un concurent serios,dar cu MM langa el,va fi deranj - sa vezi caietzelul reloaded

Oooo,oooo - acuma mi-a trecut prin cap - sa vezi maturile alea 2 ale lui Pecco in culise si fetzele pe care le vor face cand (inevitabil) cei 2 se vor ciocni

Hai cu 2025 :bounce:

Gazetta a avut dreptate !

Nu a fost nici un clickbait - m-am mai uitat chiar acum la fetzele lui JM si MM din conferinta de presa de joi - zvonul era perfect adevarat si a si fost intarit de JM in declaratii : "nu pot spune nimic blablabla,am avut un initial contact fructuos,ne intalnim luni-marti sa discutam termenii si eventual to do a deal"

 

S-a dus pli de suflet deal-ul Jorgele Jorgele hahahahhah

Adevarul ca...a 3a oara cand Gigi ii da cu tifla :rusinica:- dupa 2022 cand a fost preferat Enea,sfarsit de 2023 cand la Valencia s-au intors cu cwru la el dupa ce initial ii spusesera ca il aduc la factory din 2024,iar acum fatala : nu vrea Marcelino la Pramac,trebuie sa ii dam lui locul tau,n-avem ce face".E normal sa ii dea draq si sa se duca la Aprilia (cat inca mai e loc)

Ce sa zic, ma bucur ca te bucuri. :D

Declarația amuzanta a lui Gigi de azi, (vezi pe MotoGP)

Il intreaba reporterul daca performanta de ieri a lui Enea schimbă cu ceva decizia.. si el a zis ca din păcate NU. :crack:

Acum 4 minute, Method a spus:

Deci stii cat ma bucur?Niciodata nu m-am bucurat mai mult ca nu am avut dreptate :D

Ma bucuram si cu JM langa Pecco pt ca era un concurent serios,dar cu MM langa el,va fi deranj - sa vezi caietzelul reloaded

Oooo,oooo - acuma mi-a trecut prin cap - sa vezi maturile alea 2 ale lui Pecco in culise si fetzele pe care le vor face cand (inevitabil) cei 2 se vor ciocni

Hai cu 2025 :bounce:

Gazetta a avut dreptate !

Nu a fost nici un clickbait - m-am mai uitat chiar acum la fetzele lui JM si MM din conferinta de presa de joi - zvonul era perfect adevarat si a si fost intarit de JM in declaratii : "nu pot spune nimic blablabla,am avut un initial contact fructuos,ne intalnim luni-marti sa discutam termenii si eventual to do a deal"

 

S-a dus pli de suflet deal-ul Jorgele Jorgele hahahahhah

Adevarul ca...a 3a oara cand Gigi ii da cu tifla :rusinica:- dupa 2022 cand a fost preferat Enea,sfarsit de 2023 cand la Valencia s-au intors cu cwru la el dupa ce initial ii spusesera ca il aduc la factory din 2024,iar acum fatala : nu vrea Marcelino la Pramac,trebuie sa ii dam lui locul tau,n-avem ce face".E normal sa ii dea draq si sa se duca la Aprilia (cat inca mai e loc)

Ce sa zic, ma bucur ca te bucuri. :D

Declarația amuzanta a lui Gigi de azi, (vezi pe MotoGP)

Il intreaba reporterul daca performanta de ieri a lui Enea schimbă cu ceva decizia.. si el a zis ca din păcate NU. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, PzKpfW a spus:

Ce i-a făcut Márquez din vorbe.

 

Ceva nu înțeleg totuși din articol:

 

The rider has understood that Ducati will not present him with a contract to join the official team and will take charge of the situation by accepting, in the short term, one of the various offers he has on the table, from KTM, Aprilia, Honda and even Pramac, if finally - as everything suggests - it separates from Ducati and becomes a partner of Yamaha.

 

Nu tocmai au confirmat că rămân cu Ducati?

Nu cred ca i-a facut MM din vorbe, pur si simplu au pus in balanta toate avantajele si dezavantajele fiecarui pilot, iar lui MM i-a dat cu +. Si mai cred ca discutiile in legatura cu aducerea lui la uzina (daca este pe bune stirea), s-au dus nu numai intre el, agentul lui si bossii Ducati, ci au fost si alte parti implicate.. 

 

Au spus ca ei vor cu Ducati, ca nu doresc sa incheie parteneriatul cu italienii, ca relatia lor cu Ducati este mai mult decat una de afaceeri, etc, etc.. dar asa cum spuneam si mai sus, cred ca in jocurile astea sunt implicate forte/interese care nu dau o ceapa degerata pe relatia de iubire dintre Paramac si Ducati. Probabil sunt presiuni foarte mari ca Yamaha sa aibe o echipa satelit.  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, PzKpfW a spus:

Nu a fost niciun clickbait, totul s-a decis ieri după cursă. Martín trebuia să meargă la factory dar Ducati și-au luat spaimă când Márquez a refuzat un GP25 la Pramac și că pleacă la altă marcă. Bluff. Au preferat să-l lase pe Jorge să meargă la concurență decât pe Marc.

Normal, doar cat a mers Honda cat de cat MM i-a bagat in boala cu cate titluri le-a suflat de sub nas. Pt orice echipa e un vis umed sa ai echipa piloti ca VR si MM, iar Ducati si-a indeplinit visele cu amandoi. 
 

Altfel, o sa rad cu muci daca MM pleaca la KTM si Ducati raman in fundul gol. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, damager a spus:

Cum ar fi MM la ktm si ducati ca acuma.

 cred ca 99% MM e la ducati, mai ales dupa declaratiile unuia de la ducati ca si marketingul e important. 
eu ma bucur, JM la Aprilia, o sa vedem in sfarsit ce poate mobra aia. Era ideal un JM, FQ la aprilia, doi piloti cu stiluri diferite sa vedem ce ar fi scos.

MM n-ar fi plecat neam pe alta motoreta...ar fi putut MM sa se adapteze la o noua moto la 32 de ani?Foarte posibil.Ar fi fost dispus sa o faca ? CLAR NU - de ce? Pt ca acest lucru ar fi comportat un risc foarte mare pt el avand in vedere varsta timpul pierdut,accidentarile eventuale samd samd plus ceva crucial - nici aprilia nici KTM nu vor fi in urmatorii 3-4 ani best bike on the grid.

A fost un bluff ! Ce e amuzant e faptul ca a tinut.

 MM e ca si semnat la Ducati factory acum ce sa mai...Iata ca dupa ce in trecut Gigi a avut niste alegeri cel putin ciudatele ca si piloti (tinerea lui Iannone,Petrucci,Miller,samd samd) acum loveste din nou.

Ce e cel mai amuzant acum e faptul ca nici el nu se astepta sa faca ceea ce a facut ! :lol:

Acum 10 minute, B.B. a spus:

Ce sa zic, ma bucur ca te bucuri. :D

Declarația amuzanta a lui Gigi de azi, (vezi pe MotoGP)

Il intreaba reporterul daca performanta de ieri a lui Enea schimbă cu ceva decizia.. si el a zis ca din păcate NU. :crack:

Cam tot ce va face de acum incolo va fi amuzant la Gigi - pt ca acum...wtf,cand ti-a intors Smerchez masa in cap si te-a facut din vorbe...mai poate cineva sa iti ia in serios declaratiile? :rusinica:

 

Stii ce e cel mai amuzant acum? Ca JM a semnat deja cu Aprilia.

 

Iti dai seama cata putere ii da asta lui MM la negocieri? Iti dai seama ca acum omul vine si zice : "fiti atenti aici - JM a plecat aveti 2 optiuni : 1.Enea Bezmeticul care va termina pe 8 cand Pecco termina pe 1 si va face motoreta si fabrica de rusine sau 2.un 8x campion mondial etc etc.Lui Pecco care are 2x unde eu am 8x i-ati dat 10mil,eu cat merit?Mie cat imi dati? :bounce:

Cu Jorghe out of the picture si cu cartile lui pe fat,sa il vedem pe Gigi pe unde scoate camasa :lol:

Pt ca una e sa fii tu smecher asa sa ai la dispozitie "3 campioni" si "o sa va comunic eu pe care din voi va aleg",alta e ca de fapt sa ti se dea intentiile pe fata in ziar unul sa dea quit si celalalt sa fie sigur ca orice s-ar intampla tu nu vrei sa renunti la el.Genial MM,genial refuzul public in conferinta de joi de a merge la Pramac - de acolo s-a rupt tot.Miscare de maestru - a zis el ca va fi clever dar nici chiar asa!

Bai nene...ce e concret e ca 2 ani de acum incolo vom avea show de show la Ducati factory :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zis eu acum ceva timp, de ce dracu sta Aprilia dupa decizia lui Ducati, eu cred ca negocierile cu JM erau de mult timp incepute. Iar cand Aleix a anuntat ca se retrage Jm deja avea contractul semnat.

 

Cum ar fii sa vezi anunt KTM cu MM la echipa oficiala acum? :D

 

 

Acum 25 minute, B.B. a spus:

Declarația amuzanta a lui Gigi de azi, (vezi pe MotoGP)

Il intreaba reporterul daca performanta de ieri a lui Enea schimbă cu ceva decizia.. si el a zis ca din păcate NU. :crack:

 

Daca decizia e luata in a-l pastra pe EB23 .. normal ca nu schimba decizia 

 

 

 

credeti ca ultimatumul lui JM era dat in van, fara sa aibe ceva pregatit de backup?  

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, Cavaleru a spus:

credeti ca ultimatumul lui JM era dat in van, fara sa aibe ceva pregatit de backup?  

Dacă nici cel mai bun om al momentului nu are opțiuni - nimeni nu are.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, frigider a spus:

prostii, el stia deja :crack:


Bineinteles. Amandoi stiau de mult! Numai unii dintre voi au impresia ca i-a manipulat Marquez etc. Cand a zis Marquez toate alea stiau toti, totulnera semnat. Altfel n-avea cand sa negocieze Martin cu altcineva.

Pe bune, voi pe ce lume traiti?! Ca nu se spune e una, ca s-a hotarat si semnat intre ei de o luna e alta!

Voi chiar aveti impresia ca Marquez afla cand va spune Jiji si voua?! Ca pana atunci stau si el si Martin ca pe jar ca sa afle daca au serviciu la anu...

Pe bune?!

Voi chiar aveti impresia ca Marquez afla cand va spune Jiji si voua?! Ca pana atunci stau si el si Martin ca pe jar ca sa afle daca au serviciu la anu...

Pe bune?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Cavaleru a spus:

am zis eu acum ceva timp, de ce dracu sta Aprilia dupa decizia lui Ducati, eu cred ca negocierile cu JM erau de mult timp incepute. Iar cand Aleix a anuntat ca se retrage Jm deja avea contractul semnat.

Neah,deloc.

Acum e clara treaba si zvonurile au fost adevarate.Reia conferinta de presa de joi sa il vezi pe MM tot crispat spunand fara echivoc ca el nu vrea la Pramac ca nu merge de la satelit la alt satelit,meanwhile in aceeiasi conferinta JM cu gura pana la urechi de vesel explicandu-ne el cum va semna luni sau marti cu Gigi,vorbele lui Guidotti de sambata in interviul cu englezii ca MM i-a luat "putin prin surprindere" ca nu vrea sa considere o mutare la Pramac si acum 180 turn pt JM ?Singurul scenariu plauzibil e faptul ca nu i-au mai raspuns la telefon lui JM si omul s-a panicat - pt ca intradevar odata oferta Ducati cazuta nu prea avea alta varianta decat aprilia - l-a sunat pe AE si pac pac rapid si probabil pe 3 lei a semnat si done deal.

 

Si intrebarea urmatoare - de ce l-au refuzat pe JM?Pt ca i-au spus "da" altuia nu?Alta logica nu e.

Chiar acum, frigider a spus:

Aahaha

Mergea ceva sa mai destindă atmosfera după o cursa slabă :grinbandit:

Chiar ca ahahahha

A zis Gigi ca va ajunge la o decizie dupa Mugello - a ajuns.Fara sa vrea dar a ajuns :crack:

Acum 1 minut, frigider a spus:

Dacă nici cel mai bun om al momentului nu are opțiuni - nimeni nu are.

Te referi la Martin?Daca imi spui si mie ce alte optiuni avea...i'm all ears.

Chiar acum, Speedy.K a spus:

Bineinteles. Amandoi stiau de mult! Numai unii dintre voi au impresia ca i-a manipulat Marquez etc. Cand a zis Marquez toate alea stiau toti, totulnera semnat. Altfel n-avea cand sa negocieze Martin cu altcineva.

Pe bune, voi pe ce lume traiti?! Ca nu se spune e una, ca s-a hotarat si semnat intre ei de o luna e alta!

:lol:

nuu,nu i-a manevrat nimeni.

JM era cu gura pana la urechi joi in conferinta si zicea ca a avut contacte initiale cu Ducati si ca va semna luni iar azi cred ca a fost mahmur ca tras o paranghelie aseara si a gresit usa si ce sa vezi a intrat la Rivola si a semnat ce i-a dat ala in loc sa intre la Dall'Igna :crack:

Refuzul lui Marquez n-are nici o legatura cu asta,pur si simplu e Jorge Martin instabil emotional.Sau ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 49 minute, B.B. a spus:

Ia zi @Speedy.K cum era cu Gazetta dello CaCa ca e ziar serios? Cata click bait a facut poala ala de "jurnalist" cu acele vrajeli cu Ducati a ales... 

---++-

Ce s-a întâmplat era NORMAL sa se întâmple si tot ce v-am spus până acum a fost din cauza ca eram convins ca asa va fi. Si daca iei un martian si ii expui faptele el va spune: da, il vor alege pe MM93, fara doar si poate.

Faza cu deja au decis de cand a plecat de la Honda...greu de zis. Aia am inventat eu..desi nu ar fi exclus dar ar fi implicat tot acest teatru vesel absurd de acum.. si ar fi fost extrem de pervers. Dar...naiba știe.

---++-

Ce s-a întâmplat era NORMAL sa se întâmple si tot ce v-am spus până acum a fost din cauza ca eram convins ca asa va fi. Si daca iei un martian si ii expui faptele el va spune: da, il vor alege pe MM93, fara doar si poate.

Faza cu deja au decis de cand a plecat de la Honda...greu de zis. Aia am inventat eu..desi nu ar fi exclus dar ar fi implicat tot acest teatru vesel absurd de acum.. si ar fi fost extrem de pervers. Dar...naiba știe.


Tu esti chiar plecat pa cu creierii capului! Ai citit articolul ala ? Zicea undeva cine vine la Ducati din 2025? 
Io zic sa bagi o doza, sa-ti revii din euforie si sa continui sa te contrazici cu cine se poate cobora la absurdul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si gandul de seara,rugaciunea lui Tetelu (pt cine mai citea Academia Catavencu) :

Cum ar fi sa ia Jorghe Martin campionatul anul asta? De la Pramac?

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Method a spus:

...si gandul de seara,rugaciunea lui Tetelu (pt cine mai citea Academia Catavencu) :

Cum ar fi sa ia Jorghe Martin campionatul anul asta? De la Pramac?

:rusinica:

Ce nu intelegi tu e ca, daca MM e alesul, contractul e semnat de mult. Numai tu mai crezi ca Marquez inca asteapta sa afle o data cu tine decizia Ducati. 
Daca ar fi functionat asa capitalismul ar fi fist de mult tot globul pe faras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Method a spus:

...si gandul de seara,rugaciunea lui Tetelu (pt cine mai citea Academia Catavencu) :

Cum ar fi sa ia Jorghe Martin campionatul anul asta? De la Pramac?

:rusinica:

Nu cred ca ești atât de naiv încât sa crezi ca aia o să-l lase sa ia campionatul după ce e plecat de la ei. Pai și dacă își ia Pepco luna de miere (parca în perioada asta are nunta) de vreo 3-4 luni, face Jiji pe dracu-n 4 și ii da lui MM upgrade-uri căcălău numa sa nu ia JM campionatu 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, Method a spus:

Neah,deloc.

Acum e clara treaba si zvonurile au fost adevarate.Reia conferinta de presa de joi sa il vezi pe MM tot crispat spunand fara echivoc ca el nu vrea la Pramac ca nu merge de la satelit la alt satelit,meanwhile in aceeiasi conferinta JM cu gura pana la urechi de vesel explicandu-ne el cum va semna luni sau marti cu Gigi,vorbele lui Guidotti de sambata in interviul cu englezii ca MM i-a luat "putin prin surprindere" ca nu vrea sa considere o mutare la Pramac si acum 180 turn pt JM ?Singurul scenariu plauzibil e faptul ca nu i-au mai raspuns la telefon lui JM si omul s-a panicat - pt ca intradevar odata oferta Ducati cazuta nu prea avea alta varianta decat aprilia - l-a sunat pe AE si pac pac rapid si probabil pe 3 lei a semnat si done deal.

 

Si intrebarea urmatoare - de ce l-au refuzat pe JM?Pt ca i-au spus "da" altuia nu?Alta logica nu e.

Chiar ca ahahahha

A zis Gigi ca va ajunge la o decizie dupa Mugello - a ajuns.Fara sa vrea dar a ajuns :crack:

Te referi la Martin?Daca imi spui si mie ce alte optiuni avea...i'm all ears.

:lol:

nuu,nu i-a manevrat nimeni.

JM era cu gura pana la urechi joi in conferinta si zicea ca a avut contacte initiale cu Ducati si ca va semna luni iar azi cred ca a fost mahmur ca tras o paranghelie aseara si a gresit usa si ce sa vezi a intrat la Rivola si a semnat ce i-a dat ala in loc sa intre la Dall'Igna :crack:

Refuzul lui Marquez n-are nici o legatura cu asta,pur si simplu e Jorge Martin instabil emotional.Sau ceva.


am ascultat interviu de cateva ori. Nu a zis niciodata ca va semna cu ducati... au zis ca au fost deschise discutiile si ca au fost pozitive. 
parere mea este ca el deja era cu aprilia si s-a dus la ducati sa le zica , ori acuma ori niciodata, si Jiji si zis perfect, o alta problema rezolvata dupa ce MM a refizat Pramac ☺️. Debitam si noi supozitii, cine stie ce s-a intamplat. Poate ducati a venit cu o oferta super mica, si aprilia i-a dat mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, ioio_viola a spus:

Clar s-a intamplat ceva Sambata/Duminica...

Nu sambata/duminica ci de azi noapte de la 12 pana azi la 17.30 - vorbele lui Rivola

 

Meanwhile - M. Marquez on Ducati decision: "I'm quiet"

 

...si incornoratul :rusinica: - "Ducati boss on factory seat - We will announce as soon as possible"

:lol:

Ce sa mai anunti tati,ca v-a tras bagabontul presul de sub picioare :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, Method a spus:

...si gandul de seara,rugaciunea lui Tetelu (pt cine mai citea Academia Catavencu) :

Cum ar fi sa ia Jorghe Martin campionatul anul asta? De la Pramac?

:rusinica:

:goodposting: Chiar inainte sa iti citesc postarea, ma gandeam cam cum vor arata performantele lui JM, dupa deciziile de astazi..  Realizezi ca nu va mai primi nici un up date, fara schimb de date (bine, asta este pentru creduli) etc, etc..la care se vor adauga cunoscutele "strategii".   Chiar crezi ca Ducati il va lasa sa plece cu un titlul in buzunar?  Abia astept sa vad cum va evolua curba de performanta a lui JM, dupa anuntul semnarii contractului cu Aprilia. Pe de alta parte, daca trecerea lui MM la uzina este certa, ma intreb daca Jiji ii va pune la dispozitie ceva up date-uri. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MM nu va merge la uzină. Niciodată. 

Asta ar face Ducati "mic". Și n-ar avea logică. 

Uzina va rămâne cu generația "B" italiană. 

Dacă MM vrea altă uzină, la KTM. 

Editat de September
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, September a spus:

MM nu va merge la uzină. Niciodată. 

Asta ar face Ducati "mic". Și n-ar avea logică. 

Uzina va rămâne cu generația "B" italiană. 

Dacă MM vrea altă uzină, la KTM. 

Ar fi bestial sa il piarda si pe MM.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, xt600 a spus:

:goodposting: Chiar inainte sa iti citesc postarea, ma gandeam cam cum vor arata performantele lui JM, dupa deciziile de astazi..  Realizezi ca nu va mai primi nici un up date, fara schimb de date (bine, asta este pentru creduli) etc, etc..la care se vor adauga cunoscutele "strategii".   Chiar crezi ca Ducati il va lasa sa plece cu un titlul in buzunar?  Abia astept sa vad cum va evolua curba de performanta a lui JM, dupa anuntul semnarii contractului cu Aprilia. Pe de alta parte, daca trecerea lui MM la uzina este certa, ma intreb daca Jiji ii va pune la dispozitie ceva up date-uri. 


aici si eu sunt deacord cu tine. S-a vazut in istorie ca nici in pilot care a anuntat ca pleaca la jumatea campionatului nu a mai performat.

 

breching nius: Vinales la ducati factory😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, xt600 a spus:

Ar fi bestial sa il piarda si pe MM.. :lol:

JM la Aprilia e destul de șocant, cam asta cred ca a fost sfârșitul circului.

Acum 9 minute, damager a spus:

breching nius: Vinales la ducati factory

Doar asa sa rămână Basti..decât vin clar Basti.

Acum 9 minute, damager a spus:

breching nius: Vinales la ducati factory

Doar asa sa rămână Basti..decât vin clar Basti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, xt600 a spus:

:goodposting: Chiar inainte sa iti citesc postarea, ma gandeam cam cum vor arata performantele lui JM, dupa deciziile de astazi..  Realizezi ca nu va mai primi nici un up date, fara schimb de date (bine, asta este pentru creduli) etc, etc..la care se vor adauga cunoscutele "strategii".   Chiar crezi ca Ducati il va lasa sa plece cu un titlul in buzunar?  Abia astept sa vad cum va evolua curba de performanta a lui JM, dupa anuntul semnarii contractului cu Aprilia. Pe de alta parte, daca trecerea lui MM la uzina este certa, ma intreb daca Jiji ii va pune la dispozitie ceva up date-uri. 

 

nu-l saboteaza nimeni pe JM fiti fara grija. Se descurca singur! iar Peco si-a activat mantia de carton si nu mai calca in strachini (mark my word)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...