Sari la conținut

KALI la pamant!


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

La iesirea din Pasajul Obor un Nissan Patrol a facut stanga. Kali trecea pe acolo... acum e la Spitalul de Urgentza si se va da un diagnostic cat de curand. Inca nu stiu mai multe amanunte, o sa posteze Ivan Dnepr mai multe detalii, el a fost la spital.

 

Eu ii doresc insanatosire grabnica si sa o vedem cat de curand inapoi pe doua... rotzi, picioare... :makeout:

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La iesirea din Pasajul Obor un Nissan Patrol a facut stanga. Kali trecea pe acolo... acum e la Spitalul de Urgentza si se va da un diagnostic cat de curand. Inca nu stiu mai multe amanunte, o sa posteze Ivan Dnepr mai multe detalii, el a fost la spital.

 

Eu ii doresc insanatosire grabnica si sa o vedem cat de curand inapoi pe doua... rotzi, picioare... :makeout:

 

Ry.

stanga la iesirea din pasaj...sa inteleg ca e vina aluia cu Nissanul? ce vroia sa faca Nissanul, sa intoarca(sau venise de pe sus si intra pe banda)? si Kali l-a lovit din spate(sau lateral) ?

oricum nu asta e important, sanatatea conteaza asa ca insanatosire grabnica, sa speram ca nu e nimic grav.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vorbit cu Kali..

Iar face bine prezentza voastra la ea!

Nu se simte deloc asha bine cum a lasat Hellryder sa se inteleaga!

Vizitati-o shi pentru mine!!!

Sorry Kali!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout: Nu stiam exact ce e acolo... mi s-a spus prin telefon, si ca de obicei, multe se pierd pe fir... Eu voi merge la ea maine cu prima okazie.

 

Multa sanatate si refacere rapida!

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff... Naiba-n ea de treaba! :makeout:

Ai grija de tine si fa-te bine repede.

 

Pana la urma stie cineva mai exact ce s-a intamplat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am aflat ieri cand am mers cu BiG-ul sa-i ducem motorul la kombat, kaly are doar o entorsa la dreptul... asta ne-au spus 2 oameni care veneau de la spital... asteptam inca sa zica si Ivan_Dnepr ceva... zi-i mai ursule ce stii!!!

 

Insanatosire grabnica, kaly, ca motorul nu are avarii grave... pana te refaci, il repara bebe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica!

 

Citind evenimentele triste si tragice de pe aceasta sectiune, observ ca in ultimele zile prea multi au patit-o! Deja imi pun serioase semne de intrebare, daca sa mai merg sau nu pe motor dupa ce il repar...

 

Feriti-va voi, cei pe doua roti, caci in trafic nu va fereste nimeni! Asta e adevarul trist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...