Sari la conținut

Placebo


Don Leoncio
 Share

Postări Recomandate

Tocmai ce m-am intors de la locul accidentului. Placebo se indrepta spre Unirii venind dinspre Parcul Carol. A facut stanga la Budapesta si vita de sofer, venind dinspre pasajul Marasesti a facut dreapta fara sa se asigure tot spre Unirii. Placebo a franat si, fiind inclinat in curba a cazut pe partea stanga, a sarit de pe motor, motorul s-a oprit cu roata in portiera stanga fata a masinii, lasand doar o urma de cauciuc. Ce stiu pana acum despre starea lui Placebo este genunchi drept umflat si cu durere si incheietura mana dreapta belita. Cand eu am ajuns el era deja la Municipal.

Cand a venit politia pentru masuratori eram deja acolo si bine am facut fiindca toparlanu' s-a apucat sa zica ca el nu are urme pe masina si ca Placebo cazuse fara impact cu el. Le-am aratat urma de cauciuc si au fotografiat-o.

Motorul lui Placebo e la mine, nu are mai nimic decat urme pe crash-bar si oglinda.

Va tin la curent cu alte date.

 

 

Am vorbit cu el acum, se ducea la Udriste pentru declaratii. La incheietura dreapta are o entorsa, i-au facut radiografie la picior si nu e rupt sau altceva. Mai completez cand am mai multe info.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Revin si io hotarat pe forum dupa vro 2 saptamani si.....in piiiiiisda masiii di treaba , oai!!!!

Accidente, accidente,....sectiunea asta e mereu pi sus !!!! :)

 

Bueeey, ce nasool!! Leoncio tine-ne la curent cu starea Ingerasului Placebo!!

Imi pare nespus de rau de situatie!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand a venit politia pentru masuratori eram deja acolo si bine am facut fiindca toparlanu' s-a apucat sa zica ca el nu are urme pe masina si ca Placebo cazuse fara impact cu el.

 

 

:) un baiat deosebit, sa speram ca se va stabili vinovatia asfel incat idiotul sa plateasca,

tine de Mircea daca-l da in judecata sau NU ....acum depinde de ce va insemna respectivul "NU".

Desi, sincer, avand in vedere caracterul infect al preopinentului ash prefera raspunsul :" NU"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, chiar e culmea....de ieri s-au pus la vanat vulpoi batrani pe vaci enduro :) :) Bine macar ca a scapat fara nimic grav, Leoncio.... bravo tata ca ai fost pe faza, daca aveti nevoie de ceva stiti unde ma gasiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zicea bine cine zicea... ashtia ne vaneaza, mah!!! La ora asta eu stiu cel putin 3 oameni care-s imobilizatzi la pat din accidente moto in Timisoara, inclusiv eu... shi totzi 3 din vina conservarului... Se pare ca shi in Bucuresti is o gramada... Ce mai? Io unu' cre'ca o sa-mi cumpar un tanc... Ce sa zic? Placebo, insanatosire grabnica si bafta in continuare! Se pare ca ai scapat ceva mai ieftin decat mine de data asta.. :)

 

DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a trimis link Brandu' pe Y!M si am inghetat cand am vazut ca-i la accidente si ca titlul e Placebo!!! :)

 

Asta este: suntem motociclisti in Ro si asta ... ne costa! :crack:

 

Multa sananate si cat mai repede inapoi pe doua roti, cu si mai multa precautie si anticipare! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah sa mor io!

Tocmai am vorbit cu Placebo!

A zis ca e ushor zgariat la genunchi, shi ishi misca mai greu mana dreapta!

Se afla la udriste sa dea declaratie!

In privintza conservarului, marele preot a zis ca nu va lua masuri repercusive!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cand a venit politia pentru masuratori eram deja acolo si bine am facut fiindca toparlanu' s-a apucat sa zica ca el nu are urme pe masina si ca Placebo cazuse fara impact cu el. Le-am aratat urma de cauciuc si au fotografiat-o.

Mare noroc a avut cu tine si tu ai fost inspirat ca te-ai dus eu din cauza asta o trag ca nu am fost pe faza si boul meu a aranjat cu baietii de la Ilfov . Insanatosire grabnica Placebo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah sa mor io!

Tocmai am vorbit cu Placebo!

A zis ca e ushor zgariat la genunchi, shi ishi misca mai greu mana dreapta!

Se afla la udriste sa dea declaratie!

In privintza conservarului, marele preot a zis ca nu va lua masuri repercusive!

:) Placebo, daca a fost cu adevarat vina conservarului, faci o greseala ... il inveti ca poate sa mearga cum are chef, ca se rezolva oricum. Data viitoare da peste alt motociclist si nu-si mai face probleme deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'tu-i marea ma-sii! am inghetat cind am vazut titlul ... pina si Placebo ... sanatate multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare nespus de rau sa dau peste nick name-ul tau aici...,insanatosire grabnica si daca ai nevoie de mine sti unde ma gasesti...(sunt in spatele blocului,curtea mea iti sta la dispozitie daca vrei sa reparam, ceva la motor)Insanatosire grabnica si multa bafta...ai grija de tine...te rog eu!!!...cind poti vb. da-mi un bip poate putem face ceva totusi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...