Sari la conținut

Topic de Feedback - Comuniste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 586
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

POZITIV Vallicady - Om de mare cinste. Am cumpărat de la el o gumă și mi-a trimis-o ca pe ou cu surprize. Avea înauntru o cameră BONUS. Prețul a fost super decent iar calitatea produsului foarte bună. Mulțumesc Vali. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa am patit si eu cu Vallicady.am luat 2 cauciucuri de la el,si surpriza ....cate o camera in fiecare cauciuc.si a mai platit si jumatate din taxa postala.asa ca subscriu cele spuse de magic4ce.

mersi din nou vali :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa am patit si eu cu Vallicady.am luat 2 cauciucuri de la el,si surpriza ....cate o camera in fiecare cauciuc.si a mai platit si jumatate din taxa postala.asa ca subscriu cele spuse de magic4ce.

mersi din nou vali :cheers:

Si eu m-am simtzit ca sub bradul de craciun cand am deschis coletul de la Vallicady, eu ii scriu "moshului" ca doresc trotineta si el imi trimite Harley :kiss:

Tot respectul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine cand unii mai si primesc piese...

 

Din Martie anul trecut astept 2 chiulase de la @valicaddy

 

negativ-@valicaddy

 

/index.php?/topic/274372-bursa-clasicelor/page__st__120

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un mare PLUS pentru @Hoinarul

( /index.php?/user/60552-hoinarul/ ), care m-a surprins foarte placut! Sa fii sanatos neica si sper sa ne mai vedem, nu pe fuga...ci sa putem sta impreuna la o bere...ceva! :cheers:

Si...un plus si pentru @Vulpoiu' care a reusit sa ma faca sa zimbesc, sa sterg totul cu buretele si sa-i string mina! :cheers:

Si ar mai fi...dar alea cu minus le adun, fac lista mare! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Si...un plus si pentru @Vulpoiu' care a reusit sa ma faca sa zimbesc, sa sterg totul cu buretele si sa-i string mina! :cheers:

...

 

Uite, asta e o chestie care mă bucură enorm! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un mare PLUS pentru @Hoinarul

( /index.php?/user/60552-hoinarul/ ), care m-a surprins foarte placut! Sa fii sanatos neica si sper sa ne mai vedem, nu pe fuga...ci sa putem sta impreuna la o bere...ceva! :cheers:

Si...un plus si pentru @Vulpoiu' care a reusit sa ma faca sa zimbesc, sa sterg totul cu buretele si sa-i string mina! :cheers:

Si ar mai fi...dar alea cu minus le adun, fac lista mare! :D

 

 

Multumesc Nea'Ivane ! :friends: Bere...eu pot bea multa :drink: , mult timp de acum incolo...pana recuperez plasticul. Ne vom mai vedea in viitor. pana atunci, sper sa va ajute piesele date ! Si daca mai este nevoie de ceva , va ajut cu placere !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dat dreq valicaddy asta, un escroc!! :crack:

 

da de unde,nu te impauna!astea-s gainarii ieftine,miticisme,dar daca o ti tot asa ai toate sansele ca sa treci la nivelul urmator.succes! :puke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un plus pentru dany_oldmoto pentru bateria trimisa.stima!bigstar.gif

 

 

Ii dau si eu un plus lui Dani Oldmoto ,poate-mi da si mie un mail sau un telefon !! :D

Editat de mpc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

vyo79 - vînzător serios, totul e aÂşa cum a spus Âşi ca în poze. E 90% în regulă (a uitat să-mi pună bolțurile :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ma inscriu si eu in lista celor care i-au oferit un puls lui Dany ...

 

Nu cred că Dany a rămas fără puls că în acest nefericit caz, ne duceam la el acasă și făceam o paradă pe ulița lui, cu coroane, jerbe sau buchete cu număr par de flori.

Eu îi dau 9+, că a râs de invențiile mele de la Focșani.

Editat de petcudan55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

N-o rîs nenea.... s-o amuzat doar :))

 

ÂŞi un MARE plus Âşi de la mine, pentru TheGerman, băiet săritor, rămînem datori. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-o rîs nenea.... s-o amuzat doar :))

 

Ba a râs că l-am auzit cu urechile mele, manifestându-și veselia și satisfacția printr-o mișcare caracteristică a feței și a gurii, scoțând în același timp sunete specifice, succesive și nearticulate, adică exact simptomele descrise în DEX.

 

 

Îi dau un minus lui Edy BK 350, pentru că în încercările lui de a pune la punct încărcarea BK-ului, am fost de acord să-i dau dinamul și releul electronic de pe cross și n-a mai venit să le mai punem la loc.

Le-am montat eu luni între orele 8 - 14 și a durat atât de mult, pentru că releul electronic care m-a costat 25,99 euro n-a mai funcționat din cauza unor legături inadecvate efectuate de el și de nea Manea. Mai pe românește, l-au prăjit. Am scormonit în arhiva de piese și am găsit totuși un releu electromecanic funcțional.

 

post-59949-0-46743400-1340919252_thumb.jpg

 

Încă două minusuri îi mai dau pentru că la întoarcerea de la Focșani s-a grăbit, a plecat val vârtej acasă, m-a lăsat cu cortul în care am dormit amândoi nestrâns și ud de la roua de duminică dimineață, a parcat neglijent BK-ul pe care l-a găsit seara întins lat pe asfalt, cu cricul lateral înfipt în acesta din urmă.

Editat de petcudan55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...