Sari la conținut

accident iasi - adrian


gabyshor
 Share

Postări Recomandate

@Superbec:

Pari un tip ok, chiar nu crezi ca ai fi putut gasi un ton mai conciliant si mai de tras invataminte?

Nu sunt un tip ok, nu cu cineva care ma injura indiferent de unde o face.

 

Am ales "tonul" pentru ca stiu cu ce fel de personaj am de aface, el oricum nu intelege esentialul, dupa cum vezi a decis repede ca vina este pe umerii conservarului .

 

Scriu rar la accidente pentru ca e o pierdere de vreme in general, insa le citesc, ma mai tempereaza , imi reaminteste ca pot s-o comit si eu.

 

Sanatate pasagerei.

Atat am avut de spus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 360
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator suzuki_fan

Trist să vezi că nici la suferință și durere troll-ii nu își încetează activitatea!

Gândiți-vă că mâine ar putea să o pățiți chiar voi!

Chiar dacă @Adrian s-a mai contrazis cu unii sau alții (printre care mă număr și eu), nu-i acum momentul să o luați personal și să dați lecții de condus sau în achiziția unor anvelope.

Multă sănătate ție și prietenei tale și puneți-l la punct pe nenorocitul care va cauzat atâta durere prin nepăsarea lui!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca daca soferul nu iti acorda prioritate esti vinovat tu?

sunt prea putine accidente de motocicleta in care motociclistul nu poarta gram de vina

 

eu vad problema in felul urmator:

ai pasager? porti 100% din vina pentru orice se intampla cat timp ai pasagerul in spate

n-ai pasager si te mananca dreapta.. da-i bice, eu nu plang dupa tine si nici pentru mine nu cersesc lacrimi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca daca soferul nu iti acorda prioritate esti vinovat tu?

Nu,.. dar cu ce te incalzeste ca ca e vina aluia cu masina, pe cand tu (la modul general) stai prin spital cu diverse complicatii sau doamne fereste de ce e mai rau.

Din aceasta cauza trebuie sa fim mai preventivi, sa anticipam pe cat se poate anumite situatii potential periculoase si sa actionam in consecinta.

 

Sanatate si refacere usoara va doresc celor implicati.

Editat de SDS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adrian, așa cum ți-am scris și mai înainte, îți urez multă sănătate, răbdare și nervi tari să poți trece peste situația nefericită în care te afli acum. Desigur, aceleași gînduri bune și pentru prietena ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vad problema in felul urmator:

ai pasager? porti 100% din vina pentru orice se intampla cat timp ai pasagerul in spate

n-ai pasager si te mananca dreapta.. da-i bice, eu nu plang dupa tine si nici pentru mine nu cersesc lacrimi.

 

chiar daca nu 100% legal, dar mndeah - pe acolo ar trebui sa fie. adica sunt cam de acord cu supertroll/bec aici.

 

Bravo, le-ai spus perfect!

In Romania toti trebuie sa aiba mobre ss, numai miare si toate incaltate musai cu Michelin sau Dunlop plm..

 

comentasem recent intr-un topic de profil ca sa zi asa… ca daca guma face viitorul si destinul, cum se face ca unii se dau cu caramele pe strada… si nu crapa?

 

Puneti-va in situatia lui, mai ales cei care ati mai avut accidente, solo sau nu, la activ.

Nu ii cunosc nici macar fata dintr-o poza, daramite sa il fi vazut live sau sa ma fi intalnit cu el la o bere, dar in momentele astea cred ca isi trage singur concluziile si stabileste directiile de urmat.

Eu unul acum nu vreau decat sa ii urez insanatosire grabnica, refacere totala si sa ii multumesca cui vrea el ca nu s-a lasat decat cu oase rupte. Imi cam inghetase mutra cand am vazut topic cu numele lui aici la accidente si parca nici nu vroiam sa citesc mai departe.

Fiti, oameni buni, mai concilianti! Nu suntem niciunul perfecti si nici timpurile in care motociclim nu sunt cele mai bune.

 

raison.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cativa ani incoace e plin forumul de venin. Imi amintesc acum cativa ani 6-7 cum se ajutau oamenii intre ei cand era vorba de un accident. Nu mai conta cine a gresit, omul conta intr-un final. Am organizat impreuna cu alti prieteni, motociclisti si oameni de calitate, zeci de petreceri de caritate, unde se adunau alte zeci de motociclisti sa doneze un leu, pentru a ajuta un OM. Ne-am imbracat pana si in culori politice, am adunat cel putin 2-300 de motociclisti pentru a strange bani sa ajutam o fata tintuita intr-un scaun cu rotile. Ne durea in Pu.La de gume racing si de alte mizerii, dar faceam pe an zeci de

Mii de Km si cand opream in oricare oras, sigur era un forumist care sa ne invite la masa. Asta pentru ca era o vreme in care eram intr-adevar uniti. Dar a aparut marlania, dusmania si ura fata de cel de langa si s-au dus vremurile bune. Acum motoristii vechi sunt niste mosnegi jegosi pe ciopare care oricum nu stiu ce-i aia guma race sau proprietatile unui lichid de frana, dar ascultati-ma pe mine ca ei sunt aia care au supravietuit. Va pot da 200 de exemple de motociclisti fara sa clipesc, care nu mai intra pe forum din cauza marlaniei, dar care oricand va dau mucu' pe curbe, pe orice suprafata si in orice sezon.

Tu-va-n gat de corditi cu ciunga-n par, oligofreni care ati dat-o-n fasole la BAC, veniti sa tineti lectii de motociclism?

Nu-mi sta deloc in caracter sa ma exprim in halul asta, ca ultimul tigan, nu fac referire la nimeni in mod special, dar s-a ajuns la limita.

 

In Franta, aia blocheaza circulatia in Paris pentru a-si cere drepturile si in Romania suntem piz.dari pe forum si batem cu nervi in taste? Sa-mi bag pu'la, cand ma gandesc ca generatia asta o se ne conduca intr-o zi!

 

Daca imi pastrez functia de Mod pe acest forum, va promit eu ca imi fac timp si ard tot la rubrica accidente si daca are careva ceva de impartit cu mine, o facem pe stil vechi, Ne vedem la Start, copii! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cativa ani incoace e plin forumul de venin. Imi amintesc acum cativa ani 6-7 cum se ajutau oamenii intre ei cand era vorba de un accident. Nu mai conta cine a gresit, omul conta intr-un final. Am organizat impreuna cu alti prieteni, motociclisti si oameni de calitate, zeci de petreceri de caritate, unde se adunau alte zeci de motociclisti sa doneze un leu, pentru a ajuta un OM. Ne-am imbracat pana si in culori politice, am adunat cel putin 2-300 de motociclisti pentru a strange bani sa ajutam o fata tintuita intr-un scaun cu rotile. Ne durea in Pu.La de gume racing si de alte mizerii, dar faceam pe an zeci de

Mii de Km si cand opream in oricare oras, sigur era un forumist care sa ne invite la masa. Asta pentru ca era o vreme in care eram intr-adevar uniti. Dar a aparut marlania, dusmania si ura fata de cel de langa si s-au dus vremurile bune. Acum motoristii vechi sunt niste mosnegi jegosi pe ciopare care oricum nu stiu ce-i aia guma race sau proprietatile unui lichid de frana, dar ascultati-ma pe mine ca ei sunt aia care au supravietuit. Va pot da 200 de exemple de motociclisti fara sa clipesc, care nu mai intra pe forum din cauza marlaniei, dar care oricand va dau mucu' pe curbe, pe orice suprafata si in orice sezon.

Tu-va-n gat de corditi cu ciunga-n par, oligofreni care ati dat-o-n fasole la BAC, veniti sa tineti lectii de motociclism?

Nu-mi sta deloc in caracter sa ma exprim in halul asta, ca ultimul tigan, nu fac referire la nimeni in mod special, dar s-a ajuns la limita.

 

In Franta, aia blocheaza circulatia in Paris pentru a-si cere drepturile si in Romania suntem piz.dari pe forum si batem cu nervi in taste? Sa-mi bag pu'la, cand ma gandesc ca generatia asta o se ne conduca intr-o zi!

 

Daca imi pastrez functia de Mod pe acest forum, va promit eu ca imi fac timp si ard tot la rubrica accidente si daca are careva ceva de impartit cu mine, o facem pe stil vechi, Ne vedem la Start, copii! :peace:

 

Ma bucur ca nu sunt singurul care gandeste asta si are curaj sa o spuna.

Balls, jos palaria !

Am dat unsubscribe pana revine trollu` inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cativa ani incoace e plin forumul de venin. Imi amintesc acum cativa ani 6-7 cum se ajutau oamenii intre ei cand era vorba de un accident. Nu mai conta cine a gresit, omul conta intr-un final. Am organizat impreuna cu alti prieteni, motociclisti si oameni de calitate, zeci de petreceri de caritate, unde se adunau alte zeci de motociclisti sa doneze un leu, pentru a ajuta un OM. Ne-am imbracat pana si in culori politice, am adunat cel putin 2-300 de motociclisti pentru a strange bani sa ajutam o fata tintuita intr-un scaun cu rotile. Ne durea in Pu.La de gume racing si de alte mizerii, dar faceam pe an zeci de

Mii de Km si cand opream in oricare oras, sigur era un forumist care sa ne invite la masa. Asta pentru ca era o vreme in care eram intr-adevar uniti. Dar a aparut marlania, dusmania si ura fata de cel de langa si s-au dus vremurile bune. Acum motoristii vechi sunt niste mosnegi jegosi pe ciopare care oricum nu stiu ce-i aia guma race sau proprietatile unui lichid de frana, dar ascultati-ma pe mine ca ei sunt aia care au supravietuit. Va pot da 200 de exemple de motociclisti fara sa clipesc, care nu mai intra pe forum din cauza marlaniei, dar care oricand va dau mucu' pe curbe, pe orice suprafata si in orice sezon.

Tu-va-n gat de corditi cu ciunga-n par, oligofreni care ati dat-o-n fasole la BAC, veniti sa tineti lectii de motociclism?

Nu-mi sta deloc in caracter sa ma exprim in halul asta, ca ultimul tigan, nu fac referire la nimeni in mod special, dar s-a ajuns la limita.

 

In Franta, aia blocheaza circulatia in Paris pentru a-si cere drepturile si in Romania suntem piz.dari pe forum si batem cu nervi in taste? Sa-mi bag pu'la, cand ma gandesc ca generatia asta o se ne conduca intr-o zi!

 

Daca imi pastrez functia de Mod pe acest forum, va promit eu ca imi fac timp si ard tot la rubrica accidente si daca are careva ceva de impartit cu mine, o facem pe stil vechi, Ne vedem la Start, copii! :peace:

Era o vreme... cand te duceai sa culegi pe oricine de la orice accident cu inima cat un purice sparand sa il iei pe picioare si sa faceti impreuna cu mana la salvare, sa beti o bere si sa vezi daca se poate "face" fierul, sa plece mai departe... Nu prea conta pe vremea aia parerea lui gica-contra de pe forum despre dinamica accidentului, despre cat de troll e ala sau daca merita sau nu sa te opresti sau sa te duci pana la el la spital. Acum nu mai poti spune un "recuperare usoara" pentru un om, indifrent ca de "ne-om" e el pe forum, ca apare un neica-nimeni care te scuipa ce esti ipocrit... Bleah.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Daca imi pastrez functia de Mod pe acest forum, va promit eu ca imi fac timp si ard tot la rubrica accidente si daca are careva ceva de impartit cu mine, o facem pe stil vechi, Ne vedem la Start, copii! :peace:

Mai bine infiintezi rubrica de "Accidente pe 2 roti - sa-i bocim impreuna si sa-i injuram pe automobilisti"

 

Adrian a desconsiderat ca oameni o multime de membri ai forumului pe care nu-i avea la suflet, i-a injurat. O fi fost saptamina mare , dar aici nu e forum al bisericii. Cred ca si tu , ca si WTF, ai baut un pic mai mult si te-a luat valul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Jagi, faptul ca a enervat si desconsiderat pe multi este un fapt cert. Si eu am avut contre cu el, i-am dat suspend, si-a facut alte conturi, l-am atentionat si am discutat deschis cu el pe PM apoi si-a schimbat atitudinea. Nu cu mult, dar este o schimbare in bine. Daca are chef va poate confirma. Orice ar fi asta nu are nicio legatura cu faptul ca omul a avut un accident, niciodata nu trebuie sa dai intr-un om cazut. El trece printr-un necaz acum, fapt intamplat in viata reala, nu virtuala..pe forum, ce sens are sa-i tineti lectii de morala si sa va platiti politele pt.ce a facut el pe forum?

Nu are legatura cu pastele, pe mine ma lasa rece orice are legatura cu biserica sau credinta in general, vorbesc din punct de vedere uman..

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cativa ani incoace e plin forumul de venin. Imi amintesc acum cativa ani 6-7 cum se ajutau oamenii intre ei cand era vorba de un accident. Nu mai conta cine a gresit, omul conta intr-un final. Am organizat impreuna cu alti prieteni, motociclisti si oameni de calitate, zeci de petreceri de caritate, unde se adunau alte zeci de motociclisti sa doneze un leu, pentru a ajuta un OM. Ne-am imbracat pana si in culori politice, am adunat cel putin 2-300 de motociclisti pentru a strange bani sa ajutam o fata tintuita intr-un scaun cu rotile. Ne durea in Pu.La de gume racing si de alte mizerii, dar faceam pe an zeci de

Mii de Km si cand opream in oricare oras, sigur era un forumist care sa ne invite la masa. Asta pentru ca era o vreme in care eram intr-adevar uniti. Dar a aparut marlania, dusmania si ura fata de cel de langa si s-au dus vremurile bune. Acum motoristii vechi sunt niste mosnegi jegosi pe ciopare care oricum nu stiu ce-i aia guma race sau proprietatile unui lichid de frana, dar ascultati-ma pe mine ca ei sunt aia care au supravietuit. Va pot da 200 de exemple de motociclisti fara sa clipesc, care nu mai intra pe forum din cauza marlaniei, dar care oricand va dau mucu' pe curbe, pe orice suprafata si in orice sezon.

Tu-va-n gat de corditi cu ciunga-n par, oligofreni care ati dat-o-n fasole la BAC, veniti sa tineti lectii de motociclism?

Nu-mi sta deloc in caracter sa ma exprim in halul asta, ca ultimul tigan, nu fac referire la nimeni in mod special, dar s-a ajuns la limita.

 

In Franta, aia blocheaza circulatia in Paris pentru a-si cere drepturile si in Romania suntem piz.dari pe forum si batem cu nervi in taste? Sa-mi bag pu'la, cand ma gandesc ca generatia asta o se ne conduca intr-o zi!

 

Daca imi pastrez functia de Mod pe acest forum, va promit eu ca imi fac timp si ard tot la rubrica accidente si daca are careva ceva de impartit cu mine, o facem pe stil vechi, Ne vedem la Start, copii! :peace:

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt un tip ok, nu cu cineva care ma injura indiferent de unde o face.

 

Am ales "tonul" pentru ca stiu cu ce fel de personaj am de aface, el oricum nu intelege esentialul, dupa cum vezi a decis repede ca vina este pe umerii conservarului .

 

Scriu rar la accidente pentru ca e o pierdere de vreme in general, insa le citesc, ma mai tempereaza , imi reaminteste ca pot s-o comit si eu.

 

Sanatate pasagerei.

Atat am avut de spus

nu, nu esti un tip ok. si faptul ca-i urezi sanatate numai pasagerei pentru ca ai avut tu nush ce raca pe net cu omul...ar fi multe de zis, dar se poate reduce si la cateva cuvinte: micime, nimicnicie...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator suzuki_fan

În primul rând totul începe de la moderatori! Dacă l-ați arde fără nici o părtinire pe primul care începe să își verse ura și nepuțința aici, restul ar respecta niște standarde... nu s-ar mai jigni în draci și după aia s-ar amenința cu bătăi și alte alea. Numai în topic-ul cu accidentul din Cluj am fost amenințat de vreo 4 "inteligenți" în draci, dacă erau pișcați în momentul în care s-a ajuns la făcut "animale" și "jegodii" pe toată lumea altu ar fi fost deznodomântu'.

Prima dată verificați și curățați anumite topic-uri de ură și după aia veniți cu fustrari și arătat cu degetul. Și mie îmi place acel spirit care era odată între motocicliști, dar asta nu înseamnă că dacă vine un înveninat cu creerul terci trebuie să îi înghit înjurăturile și jignirile aduse.

Dacă tot sunteți moderatori faceți curat și puneții la respect pe cei câțiva incitatori, cred că îi știți deja care sunt.

Îmi cer scuze pentru off-topic și cer să fiu primu avertizat dacă voi fii găsit vinovat că am jicnit pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt prea putine accidente de motocicleta in care motociclistul nu poarta gram de vina

 

eu vad problema in felul urmator:

ai pasager? porti 100% din vina pentru orice se intampla cat timp ai pasagerul in spate

n-ai pasager si te mananca dreapta.. da-i bice, eu nu plang dupa tine si nici pentru mine nu cersesc lacrimi.

Da, stim, si pilotii consacrati cand au accidente tot din vina lor e ... si aia au cauciucuri bune, suspensie setata, asfalt bun, merg fara pasager si nici o masina sa ii incomodeze. Ai sa spui ca is alte conditii, da sunt, dar ideea e ca oricine poate gresi. Inca o data zic, eu sa fi fost in locul lui, nu stiu daca as fi facut ceva diferit cat sa evit contactul intre vehicule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În primul rând totul începe de la moderatori! Dacă l-ați arde fără nici o părtinire pe primul care începe să își verse ura și nepuțința aici, restul ar respecta niște standarde... nu s-ar mai jigni în draci și după aia s-ar amenința cu bătăi și alte alea. Numai în topic-ul cu accidentul din Cluj am fost amenințat de vreo 4 "inteligenți" în draci, dacă erau pișcați în momentul în care s-a ajuns la făcut "animale" și "jegodii" pe toată lumea altu ar fi fost deznodomântu'.

Prima dată verificați și poponeataățați anumite topic-uri de ură și după aia veniți cu fustrari și arătat cu degetul. Și mie îmi place acel spirit care era odată între motocicliști, dar asta nu înseamnă că dacă vine un înveninat cu creerul terci trebuie să îi înghit înjurăturile și jignirile aduse.

Dacă tot sunteți moderatori faceți curat și puneții la respect pe cei câțiva incitatori, cred că îi știți deja care sunt.

Îmi cer scuze pentru off-topic și cer să fiu primu avertizat dacă voi fii găsit vinovat că am jicnit pe cineva.

Dar cand injuri de mama focului pe PM se pune ???!!! Ce repede uita unii si cum se dau ei mielusei !

Editat de teiu29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine infiintezi rubrica de "Accidente pe 2 roti - sa-i bocim impreuna si sa-i injuram pe automobilisti"

 

Adrian a desconsiderat ca oameni o multime de membri ai forumului pe care nu-i avea la suflet, i-a injurat. O fi fost saptamina mare , dar aici nu e forum al bisericii. Cred ca si tu , ca si WTF, ai baut un pic mai mult si te-a luat valul.

Pana acum ai lasat impresia, cel putin mie ca esti cu capul pe umeri(nu numai la mersul cu motorul), dar faptul ca ai inceput sa te legi pana si de prietena lui, ca si-o merita, etc ... mi s-a facut scarba, probabil acum ti-ai dat arama pe fata. La fel de bine poti spune si de vaduva unui motociclist, ca-si merita suferinta cauzata de pierderea persoanei iubite(indiferent ca a murit din vina lui sau nu), cine a pus-o sa se marite cu un motociclist. Sper sa nu ajungi sa ai vreun accident si sa se gaseasca sa comenteze vreo jigodie ca nevastata stia in ce se baga cand s-a incurcat cu tine si ca merita suferinta trecerii prin momente de genu.

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt prea putine accidente de motocicleta in care motociclistul nu poarta gram de vina

Indiferent de natura accidentului (nu doar in motociclism) intotdeauna una din cele mai intense si macinatoare dileme este ce ai fi putut sa faci altfel, adica tot setul de daca si cu parca (psihic are impact chiar asupra recuperarii fizice de multe ori). Cand ai "ratat la mustata" un accident/incident, in general, vezi doar adrenalina si partea fericita a problemei ai chiar tendinta sa te lauzi, dincolo de vinovatia personala. Sa vii cu truisme d'astea e semn de plictiseala sau limitare.

 

Patetismul poate fi la ambele capete, asa ca nu e bine de dat cu pietre: poti sa ai existenta patetica pentru ca pur si simplu nu ti se intampla nimic decat in mediul virtual, sau poti sa fii un pericol public, mai ales pentru tine...

 

Din punctul meu de vedere nu exista comunitate, nu exista club, exista doar oameni-indivizi, si clar nu ii definesti/cataloghezi de pe un forum sau alte medii virtuale. Asta e valabil pentru toti incrancenatii virtuali,care mai putin si fac accidente vasculare de la cat se consuma p'aici. Oricum, propun infiintarea subforumului accidente in mediu virtual, sa vad cati se recunosc cu dureri de cap si traume dupa activitatea forumistica si sa invatzam din asta :))

 

Sanatate maxima accidentatilor si, dupa ce se fac bine, cine crede ca are dreptul sa ii traga de urechi sau saii porcaie sa o faca; eu nu ii cunosc decat de pe forum, deci ma abtin.

Editat de sebic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

În primul rând totul începe de la moderatori! Dacă l-ați arde fără nici o părtinire pe primul care începe să își verse ura și nepuțința aici, restul ar respecta niște standarde... nu s-ar mai jigni în draci și după aia s-ar amenința cu bătăi și alte alea. Numai în topic-ul cu accidentul din Cluj am fost amenințat de vreo 4 "inteligenți" în draci, dacă erau pișcați în momentul în care s-a ajuns la făcut "animale" și "jegodii" pe toată lumea altu ar fi fost deznodomântu'.

Prima dată verificați și poponeataățați anumite topic-uri de ură și după aia veniți cu fustrari și arătat cu degetul. Și mie îmi place acel spirit care era odată între motocicliști, dar asta nu înseamnă că dacă vine un înveninat cu creerul terci trebuie să îi înghit înjurăturile și jignirile aduse.

Dacă tot sunteți moderatori faceți curat și puneții la respect pe cei câțiva incitatori, cred că îi știți deja care sunt.

Îmi cer scuze pentru off-topic și cer să fiu primu avertizat dacă voi fii găsit vinovat că am jicnit pe cineva.

Eu am doua sectiuni unde intru rar (accidente) si una unde nu intra absolut deloc (social si politica) si asta dintr-un motiv simplu: sila!

Principial ai dreptate, dar sunt momente cind te cuprinde sila. De-acum o sa-mi fac timp, exact cum spunea si colegul Adidas..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

E urat sa loviti un om doar pentru ca ati avut contre pe forum,iar acum exaltati de bucurie ca i a iesit unul in fata si s a infipt in el.Sunteti penali cu rahaturile pe care incercati sa i le puneti in carca

 

Am la activ 3 accidente,toate cu neacordare de prioritate(ghidonand scuterul).Stiti cum au fost? fix cand mergeam regulamentar si relaxat pe banda mea,atunci mi am furat o.mergeam incet atent doar la ce era in fata si..poc,intra unul in mine si ma tavalea

 

Daca si el mergea linistit si a iesit ala brusc in fata,nici skillul userului bec/hagi nu il ajuta si nici un cauciuc Gp racer.Nu va mai khackati cu stropi atata timp cat nu ati trecut printr o situatie similara.e paste,nu bagati la mat ce defecati.mai bun e mielu din farfurie

P.S si eu m am certat cu adrian.Asta inseamna ca trebuie sa imi platesc politele pe topicul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E urat sa loviti un om doar pentru ca ati avut contre pe forum,iar acum exaltati de bucurie ca i a iesit unul in fata si s a infipt in el.Sunteti penali cu rahaturile pe care incercati sa i le puneti in carca

 

Am la activ 3 accidente,toate cu neacordare de prioritate(ghidonand scuterul).Stiti cum au fost? fix cand mergeam regulamentar si relaxat pe banda mea,atunci mi am furat o.mergeam incet atent doar la ce era in fata si..poc,intra unul in mine si ma tavalea

 

Daca si el mergea linistit si a iesit ala brusc in fata,nici skillul userului bec/hagi nu il ajuta si nici un cauciuc Gp racer.Nu va mai khackati cu stropi atata timp cat nu ati trecut printr o situatie similara.e paste,nu bagati la mat ce defecati.mai bun e mielu din farfurie

P.S si eu m am certat cu adrian.Asta inseamna ca trebuie sa imi platesc politele pe topicul asta?

o sa dau report si o sa cer inchiderea topicului.

pana la urma, nu asta e scopul. sa-i tragem suturi in fund ca a avut accident.

omu e ok, atat cat se poate, nu e nevoie de sange si nu are in principiu, nevoie de nimic (in afara de sanatate).

ca a gresit in trecut, e alta mancare de peste. omu a avut accident, nu e vinovat si sufera destul, mai ales ca are si prietena ranita si nu cred ca are nevoie de chestiile astea acum.

cine vrea sa vb cu el in viitor, daca ii e prieten are numarul lui.

sa aveti grija de voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am doua sectiuni unde intru rar (accidente) si una unde nu intra absolut deloc (social si politica) si asta dintr-un motiv simplu: sila!

Principial ai dreptate, dar sunt momente cind te cuprinde sila. De-acum o sa-mi fac timp, exact cum spunea si colegul Adidas..

Serios, faceti o sectiune de bocit, plins, prezentat respect, condoleante. Aici, e alta sectiune, si "crestinii" nu sint de acord cu limbajul unora, dar cind le convine lor, se solidarizeaza in functie de interes. Amenintarile online, injuraturile, nu au ce cauta. Solidaritatea comunitatii??? E demult un fiss, tine de ADN-ul nostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...