Sari la conținut

MotoGP - Discutii generale


adidas

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 3 ore, frigider a spus:

sper ca de acum incolo, daca zvonul e adevarat sa il incurce maxXx pe Peco.

A facut-o cu Pecco anul trecut, doar XT600 si cu tine nu vedeti asta.

Acum 3 ore, frigider a spus:

si daca e adevarat zvonu = super muisti ducati.

Asa sunt ducatistii in general.

Acum 3 ore, frigider a spus:

Basti da semne ca revine, chiar nu e cazu de muisme din astea.

Asa ziceati si de Zarco cand iesea pe locul 2, doar ca i-au trebuit ani ca sa castige un MP. Cam asa e si cu asta ...doar ca e putin mai bun.

La yamaha cu el! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 35 minute, PzKpfW a spus:

 

După încă o performanță slabă în Qatar, decizia de a continua cu el sau de a-l înlocui cu Martín cred că este deja luată.

Basti am inteles ca a pierdut un tur bun in quali si ca in cursa pe final ii dadea coxXx.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, PzKpfW a spus:

 

După încă o performanță slabă în Qatar, decizia de a continua cu el sau de a-l înlocui cu Martín cred că este deja luată.

tare mi-e frica ca Ducati vrea o primadona si un bun coechipier. 

Nu cred ca vede loc la uzina JM, mai ales dupa reactiile de la sf saptamanii trecute si prestatia din FPurile astea.

 

atat timp cat au de unde sa aleaga piloti rapizi italieni, nu cred ca vor sa imite un episod ca al celor de la Yamaha cu Rossi si JLo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, Cavaleru a spus:

tare mi-e frica ca Ducati vrea o primadona si un bun coechipier. 

Nu cred ca vede loc la uzina JM, mai ales dupa reactiile de la sf saptamanii trecute si prestatia din FPurile astea.

 

atat timp cat au de unde sa aleaga piloti rapizi italieni, nu cred ca vor sa imite un episod ca al celor de la Yamaha cu Rossi si JLo..

asa ai crede dar si Basti cand a venit la fel a zis ca o sa ii faca probleme lui Peco.

Il vor ca e rapid si mai bine sa fie al lor decat la concurenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 MOTOGP - RNF TEAM SOLD TO AMERICAN FUND: DETAILS

 

With a statement released last night, Razlan Razali formalized the sale of his team to an American fund. The Malaysian manager had sold the majority of the team to Romanian cryptocurrency brand Cryptodata at the end of 2022, but things didn’t work out well.

According to various headlines, such as GPOne.com , the Romanian company has left a hole of 8 million euros, which has put the very existence of the structure in crisis. Let's bring back the comma:

“The RNF team is destined to change ownership and, following an operation heated up by Aprilia Racing’s ad Massimo Rivola, investors were found in the USA. Soon, in fact, the new course for RNF will be announced with the Americans from Trackhouse. “It’s a lifestyle brand already present in Nascar headed by Justin Marks, who has a racing background and has also built a go-kart track in North Carolina.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, Cavaleru said:

mai ales dupa reactiile de la sf saptamanii trecute si prestatia din FPurile astea.

 

Da, are gura cam mare Jorge Martín. Nu este în folosul lui. Oricum ar fi, Ducati îi pun la dispoziție cea mai bună motocicletă de pe grilă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, damager a spus:

Romanian cryptocurrency brand Cryptodata

Păi nu ziceați că nu e cu criptomonede?!? :huh:

Acum 15 minute, Djenavar a spus:

Acum nu mai pupă ceva Romania din  motoGP  nici daca vine Tiriac

Nici un pericol să vină Moș Ion!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, ENEOS a spus:

Păi nu ziceați că nu e cu criptomonede?!? :huh:

Nici un pericol să vină Moș Ion!


Pana sa apara bitcoin, etc... crypto era asimilat cu securitate.

cryptData e companie de securitate. Wispr are niste algoritmi proprii de criptare si toate datele sunt tinute in blockchain, nu are legatura cu monezi, trading sau altceava.

sau, cel putin asa a inceput, acuma ce linii de business or mai avea habar nu am.

insa, se confirma niste zvonuri care le-am auzit, si anume de cine ar fi in spatele lor ☺️

Editat de damager
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, damager a spus:


Pana sa apara bitcoin, etc... crypto era asimilat cu securitate.

cryptData e companie de securitate. Wispr are niste algoritmi proprii de criptare si toate datele sunt tinute in blockchain, nu are legatura cu monezi, trading sau altceava.

sau, cel putin asa a inceput, acuma ce linii de business or mai avea habar nu am.

insa, se confirma niste zvonuri care le-am auzit, si anume de cine ar fi in spatele lor ☺️

Crypto din "cryptography". Eu asa am inteles.

Poti spune aici despre zvonuri? Acum ca m-au pacalit stim nevoia de drama si telenovele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt genul care să arunc cu fecale în tot ceea ce este românesc, din contră. Dar în momentul în care o firmă cu 50-60 de angajați din Cluj ajunge să fie sponsor principal la o etapă de MotoGP, apoi acționar principal la o echipă din competiție, îți cam pui întrebări. Sună a tun specific românesc, la fel cum a fost "prima echipă românească în F1".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...