Sari la conținut

Accident cluj


andutzu_85
 Share

Postări Recomandate

Stau si ma intreb cum se dau premise unor astfel de specimene, "pericol public" !!! Toti am intalnit "dudui" (si nu numai) care nu au nicio treaba cu condusul unui autovehicul.

Era sa ma dea jos, mai demult, una care a vrut sa vireze la dreapta de pe banda doi, eu fiind pe banda unu. Ma uit in oglinda dupa aceea si ce vad: Q7, in mana dreapta telefonul, in stanga tigareta si mai era si blonda. Cu cine sa te certi, cred ca nu realiza ce a facut.

Multa sanatate fetei ca, dupa cat se pare, va avea multa nevoie. Sa-i ajute Cel de Sus, este tanara, trebuie sa lupte ea in primul rand

 

Daca poate cineva sa ne tina la current cu starea ei.

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu sunt eu expert in dinamica accidentelor, dar dupa pozele din articol, vad ca autoturismul e aliniat cu banda de circulatie iar rotile nu sunt virate. Daca soferita a virat stanga ma asteptam sa vad altceva...

Multa sanatate victimei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma da eu nu inteleg aia in articol zic ca motociclista mergea in spatele masinii si totusi masina e pocnita in fata, cum naiba?

 

Multa sanatate pentru colega.

din cate vad intr-o poza...impactul a fost in aripa stanga...bara si restul poate or fi sarit de la impact...oricum nu asta conteaza...sa ii dea Dumnezeu putere sa ramana in viata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum dracu se intimpla asa ceva in orase linistite cum e clujul.sa o ajute dumnezeu si doctorii.

 

Evident nu esti din Cluj.. orasul este linistit numai in imaginarul colectiv al unei bune parti a societatii.

 

Despre accident se discuta si pe topicul local:

/index.php?/topic/347403-cu-si-despre-accidente/?p=4084976

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...