Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Bai bossulea, e lumea rau ka nu antzelege ca tre sa ai coae ca satzi dai pe soacra-ta pe internetzi, cu atat mai mult pe nevasta-ta (jo$ palaria ca ai sharuito cu fratii baikeri)

Btw, la tine la nunta s-a furat mireasa?

 

 

sex-oral.jpg

Dap, s-a furat. La tine vad ca si-a furat-o mireasa. ha ha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai gresit peleu baeatu meu.

Judecand dupa poza si dupa clipu cu mireasa postat de tine, cred ca avem perfect match (intelegi de ce am pus poza sau tot atarna greu?). Mai bine te duci acasa la nevasta si ii zici ca, vrei sa te angajezi cu carte de munca in loc sa te filmezi si pui pe internetzi, unde e lume rea si rade hArta ta.

 

Lasand gluma la o parte, esti constient ca e usor penibil tot ce comentezi, DUPA ce ai postat pe un thread de motovloggeri clip cu mirese, nu?

 

Hai spor tras duble, si nu pe nas! :))

 

Dap, s-a furat. La tine vad ca si-a furat-o mireasa. ha ha.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: :crack: Pfff ce fraier, cu materialele astea te umpleai de bani ...

 

Atunci pentru ce altceva sa faci vlog? Doar pur si simplu sa iti vada lumea masina si rochia de mireasa??

 

Sau stai ma, e la inceput, acu isi cauta subscriberi...abia dupa aia se umple de bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu asta a fost ideea initiala,ca eu daia am intrat aici, sa cunosc marile valori motovlogheriste ale romaniei. Am o lista de prapaditi d-astia, de vorba lui Alexandru, nu o sa tina serverele :))) (ah si sunt doar din RO)

 

 

propun ca acest thread sa devina un sanctuar pentru cele mai grotesti clipuri ale motovlog-ingului romanesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

It's ON now!

 

In caz ca nu stiati cum sa reactionati cand cineva va zgarie cauciucul atunci cand cei 2 neuroni sunt la somn, va recomand: https://www.youtube.com/watch?v=T-FGVHYhjk0.


PS: macar sa ii ajutam sa faca niste bani de benzina pe prapaditii astia (MireasaBuoy - we got you fam! )

 

 

hai ca dau tot eu tonul...in cazul in care membrii acestui forum nu stiu cum sa fie un subscriber bun...aveti aici un tutorial...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul din clipul tau vad ca are 132k subscriberi. Si nu inteleg de unde atata succes. Care e cheia succesului intr-ale vlogului? As fi curios sa o stiu pentru ca pe mine nu ma pasioneaza nici un vlogger...mi se pare plictisitor sa ma uit la altul cum merge.

 

Evident, aici ma refer la cei care filmeaza drumuri comune, majoritatea prin oras si cateva prin tara, probabil pe unde am fost si eu, cu motor sau fara...

 

Deci, la ce se uita cei 132k subscriberi???

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul din clipul tau vad ca are 132k subscriberi. Si nu inteleg de unde atata succes. Care e cheia succesului intr-ale vlogului? As fi curios sa o stiu pentru ca pe mine nu ma pasioneaza nici un vlogger...mi se pare plictisitor sa ma uit la altul cum merge.

 

Evident, aici ma refer la cei care filmeaza drumuri comune, majoritatea prin oras si cateva prin tara, probabil pe unde am fost si eu, cu motor sau fara...

 

Deci, la ce se uita cei 132k subscriberi???

 

Cred ca e suficient sa citesti unele din comentariile aferente filmuletelor postate de el si iti poti face o idee cam de unde vin fanii si care este publicul "tinta" .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nedumerirea mea este daca, si fara camera, conduc la fel... daca nu, mai au o sansa. Altfel, nu vad niciun instict de conservare. Mi se par genul de oameni care isi rup capul dar sunt fericiti ca nu a fost vina lor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nimeni nu vrea sa se uite la tine daca doar te plimbi prin oras...trebuie sa te pui in niste situatii astfel incat privitorul sa fie incantat...si cum puletii astia mici dau sfaturi doar proste si motorete/ echipamente nu le da nimeni la test...ce altceva sa posteze?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care bani? Juma de sfert de cent? Aia care fac ceva bani au sute de mii, milioane de subscriberi. Probabil ca-si scoate banii de-o cola si un pachet de tigari.

Clipurile alea mi se par stil OTV... senzational, extraordinar, in direct si in reluare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pesemne subscriberii sunt din categoria "sunt praf, dar cand vad unul mai praf decat mine ma bucur!" :P

De ce te-ai uita, de exemplu, la ala care da bmwul de cwr intr-o parcare?!? Transmite ceva? Eu urmaresc cateva canale de yt din care am ce informatii sa iau + ceva filmari de la curse de coasta de pe afara. Nu am timp de pierdut vizionand loseri care se cred gaura de la covrig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pesemne subscriberii sunt din categoria "sunt praf, dar cand vad unul mai praf decat mine ma bucur!" :P

De ce te-ai uita, de exemplu, la ala care da bmwul de cwr intr-o parcare?!? Transmite ceva? Eu urmaresc cateva canale de yt din care am ce informatii sa iau + ceva filmari de la curse de coasta de pe afara. Nu am timp de pierdut vizionand loseri care se cred gaura de la covrig.

 

Corect, acum imi dau seama ca m-am uitat la cateva video-uri de-ale unuia din Canada, ce facea teste pe echipamente de moto (casti, pantaloni, etc...) cu materiale abrazive, pusti cu bile pentru test de rezistenta la penetrare si alte chestii interesante de urmarit, macar atat...

 

Dar nu se compara cu ce se intampla la noi in tara.

 

in caz ca nu stiati hornet 2002 e o motoreta foarte brutala

 

Targetul este catre oamenii cu pretentii/preferinte motoare din categoria aia. Aici pot intelege, nu e vlogger care merge pe vitezana. Dar totusi...132k subscriberi...si e doar unul din muuuulti de la noi.

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Targetul este catre oamenii cu pretentii/preferinte motoare din categoria aia. Aici pot intelege, nu e vlogger care merge pe vitezana. Dar totusi...132k subscriberi...si e doar unul din muuuulti de la noi.

Atunci aprilia tuono sau MT-10 cum sunt? :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru vloggerii care se dau foarte tare :))

 

Motor(bike) a avut mai anu' trecut un GS500 E, si inainte de ala, probabil zero. Omul face vlog la ce cunoaste el si pe parcursul avansarii lui. Repet, nu ma leg de asta. Ma leg de acei muulti subscriberi pe care nu ii inteleg.

 

Anu' trecut a fost un subiect foarte discutat despre el atunci cand a fost lovit intr-o intersectie si mai ales atunci cand a adoptat "pozitia copilului" atunci cand a cerut mila fata de restul conservarilor ca sa ajunga acasa cu toate picioarele si mainile legate de corp. (gluma, pamflet, bla bla...)

 

Si nici macar ce am zis mai sus nu ar fi fost nimic, daca nu ar fi facut un vlog despre asta... :blush:

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...