Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

da, dar din ei nu poti sa faci mobila!

cel mult nasturi si nu prea se mai cauta...

Mnaa,sapun,daa'-i de calitate inferioara...

» Post actualizat in 28 Jul 2016 14:08

Si ca sa vedeti un costum de enduro complet si fain,exact ca enduristul calare pe mobra de croos:

 

http://olx.ro/oferta/croos-ID6Iovg.html#299bccac2f

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era gresit, am corectat.

Corect,daa' se pate merge si in drift pe sub tramvai,nu numa' pe sina...

 

Eu m-as duce sa o vad doar ca sa aflu cine este specimenul. Nu de alta dar trebuie sa te feresti de prosti.

Mama lor e tot timpul gravida! :)

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era una de genul pe la rusi di s-a dat soferul jos si i-a infiletat niste bocanci in bot la baietas de nu stia pe unde sa fuga:))

 

Gasit si video : https://m.youtube.com/watch?v=f1mRxwOlSoo

Editat de fratzyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand eram mai mic, venisera de prin moldova (the real one, republica) niste prieteni de-ai lui taica-miu. Bai...astora le era frica sa treaca si pe trecere, ca la ei cica nu dau 2 bani daca te loveste masina, ca li se zice de ce nu s-au uitat. Ma bucur ca au evoluat lucrurile pt. rusnaci. Dar totusi...daca sar in mijlocu' drumului, nu tu trecere nimic, ce rahat obtin? Ca mai iau si o bataie gratuita pe langa bubuiala cu masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de tara, de exemplu in istanbul eu nu am vazut treceri. Mi-a spus un localnic ca daca lovesti pietonul, tu esti de vina. Vina e mai mare cu cat autovehiculul e mai mare. Ex accident intre bicicleta si masina, unde cel cu masina in marea maj a cazurilor iese vinovat. De aia e bine sa ai camera, incearca la noi sa dovedesti ca s-a aruncat ala pe capota, mai ales daca face si ca jegosul ala de dadea cu capul in parbriz sa-l sparga. Pacat ca nu se reduce si la noi asigurarea daca mergi cu camera.

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, am trait cativa ani de pe urma activitatii asteia.

Marfa. Eu sunt sunat de majoritatea prietenilor cand au vreo problema si in urma diagnosticarii prin tilifon nu se ajunge la nici o solutie (ori nu sunt eu material de profesor bun sa explic cum trebuie, ori aia prea habarnisti), asa ca ajung la fata locului si rezolvam. Ultima oara o curea de accesorii rupta, infasurata prin spatele fuliei de la arborele cotit pe care il bloca iar din diverse motive si distributia sarita vreo 2 dinti. Eu m-am oferit sa o fac pana la capat mocca, insa mecanicul si-a luat tariful full.

 

Tot ce e de retinut din paragraful de mai sus e : mocca. Da' ma fac eu baiat mare si destept. Si afacerist. Musai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,iegzista si masini oufrod pe oleics,are Dorel una:

 

http://olx.ro/oferta/gip-oufrod-aro-sau-tractoras-ID4nTdm.html#fd38f852d8

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...