Sari la conținut

Închirieri, căutări, oferte de garaje


zombi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pretul este pe motor ...

 

incap ceva motoare in garaj..

 

mai multe detalii daca vreti nr.fix RDS : 0314067468

 

sau 0744917040 - Hony

 

o sa va explice el ce si cum e cu garajul .... pe mine m-a rugat doar sa pun postul pe forum pt k el e plecat din bucuresti in weekend .. :)

 

 

edit:zona este undeva mai sus de capatul lui 335 pe linia tramvaiului .. unde e spalatoria aia ....

Editat de wildangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni, am un amic care sta la curte shi, cum ma shtie trotinetist, mi-a spus ca l-ar interesa sa cazeze motoare peste iarna in atelierul sau din curte. Este vorba despre o anexa a casei, construita anul acesta, cu beton pe jos, structura din grinzi de lemn cu peretzi din OSB, atelierul este in curtea lui iar casa este locuita permanent. Atelierul se incuie shi are alarma. Casa este situata pe str. Ecaterina Teodoroiu, in apropiere de Calea Grivitzei- Piatza matache- maternitatea Polizu. Capacitatea de "cazare" este de cca 4 motoare dupa parerea mea, la un pretz de 100 lei pe luna. Se accepta shi scoaterea motoarelor pe timpul iernii, dar nu vanzoleala zilnica- deci luat, plimbat cateva zile cat e vremea frumoasa, adus la loc. Dupa-masa sau cel tarziu maine trec pe la el shi fac poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D :D Daca vretzi ii zic sa cumpere o camera de 150 de lei, un monitor ii dau eu shi o punem pe coana mare care sta acolo permanent shi cand ei sint plecatzi sa se bungheasca la motoare non-stop :P

Domne, 100 e prima strigare, el nu shtie scorurile la iernat, shi nici eu ca sa-l dascalesc- propunetzi shi voi shi eu ii zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mishule, cat imi iei sa-mi tii mobra in gogoshar? :)

 

PS

cu piesele alea ale mele se mai aude ceva?

 

E mult 100RON/luna...La obor la caldurica e in jur de 800, poate mai putin..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut, ca si voi, garaj in Dr. Taberei, zona Valea Ialomitei - Valea Argesului.

 

Am ajuns la etapa de lipit fluturasi pe usile garajelor :ok:, deci nu mai dureaza mult pana gasesc, zic eu!!

 

Partea proasta este ca nu pot plati din prima cei aproximativ 2 mil/luna (asta este pretul zonei intr-un garaj la bloc de 4 et cu incalzire si toate cele)... Asa ca daca mai sunt doritori in acest perimetru zic sa ne asociem. Stiu ca intra cam 3 motoare normale, 4 chinuite, intr-un garaj.

 

Luni imi vine motorul acasa si nu-l pot lasa in frig :angry:(.

 

PM me sau id yahoo : budica_laurentiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depozit si curte cu paza, pe strada Ilioara.

Nu e pe bani....dar nici nu vreu sa bag 100 de motoare chiar daca ar fi loc......

E depozitul meu si nu refuz sa ajut pe cineva daca are nevoie..... plus ca mai fac rost de potentiali parteneri de plimbari :ok:

 

Deja tin 4 motoare acolo.... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca in sectorul 3 dom primar a zis ca nu vrea sa se mai impiedice de nici un garaj pana in 2007, baietii s-au pus pe demolat si tziganii pe furat fier din garaje.

 

Acum este o problema mare in acest sector cu parcarea motoarelor. Eu personal l-as parca la dom primar in garajul de sub conac, dar acolo nu e pt. plebe.

 

Propunerea mea e ca sa facem cunoscuta aici oferta sau cererea de garaj sau macar un loc in curte pt parcajul motoarelor. Parcaju poate fi de zi cu zi, sau mai bine zis noapte de noapte sau pt perioade mai lungi, de ex cand plecam in concediu sau cand o punem in saramura la iernat.

 

Eu personal mi-am luat motoru acum 2 sapt si inca mai am garaul in picioare, dar asta nu pt. mult timp. In garaj am deja inca 3 motoare ale unor vecini caroara le-a venit sorocul cu demolarea. Estimez o nevoie acuta de garaj cam peste 2 saptamani in zona Baba Novac - restaurantul Rucar - Str. Ion Tuculescu.

 

Va multumesc pt. intelegere si sper sa ne rezolvam problemele prin acest topic.

 

P.S. In raspunsuri mentionati daca e cerere sau oferta, nr de locuri, si mai cu seama zona si daca e cazul pretul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni, am un amic care sta la curte shi, cum ma shtie trotinetist, mi-a spus ca l-ar interesa sa cazeze motoare peste iarna in atelierul sau din curte. Este vorba despre o anexa a casei, construita anul acesta, cu beton pe jos, structura din grinzi de lemn cu peretzi din OSB, atelierul este in curtea lui iar casa este locuita permanent. Atelierul se incuie shi are alarma. Casa este situata pe str. Ecaterina Teodoroiu, in apropiere de Calea Grivitzei- Piatza matache- maternitatea Polizu. Capacitatea de "cazare" este de cca 4 motoare dupa parerea mea, la un pretz de 100 lei pe luna. Se accepta shi scoaterea motoarelor pe timpul iernii, dar nu vanzoleala zilnica- deci luat, plimbat cateva zile cat e vremea frumoasa, adus la loc. Dupa-masa sau cel tarziu maine trec pe la el shi fac poze.

 

E numai pe timp de iarna?

pe mine m-ar interesa a la long - cu vanzoleala of course

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garaj de impartit in Timisoara

 

Am luat in chirie un garaj. Astept colocatari, deocamdata e un Suzuki (al meu) Daca sintem doi pun eu 20 eur si tu 10. Chiria pt tot e 30 euro/luna. Daca sintem mai multi, impartim frateste. Garajul e in zona UMT, dar nu va speriati, pina la Modern faci 10- 15 min pe jos, iar pina in C. Lipovei 15 - 20, iar pretul, cred, e cel mai mic din oras, si pentru iernat nu prea conteaza distanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primesti si un VN 800 Classic de prin zona?

 

Depozit si curte cu paza, pe strada Ilioara.

Nu e pe bani....dar nici nu vreu sa bag 100 de motoare chiar daca ar fi loc......

E depozitul meu si nu refuz sa ajut pe cineva daca are nevoie..... plus ca mai fac rost de potentiali parteneri de plimbari ;)

 

Deja tin 4 motoare acolo.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...