Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

Stiu ca am mai pus poze cu el ,dar am una mai recenta, tip portret, ca pt buletin/pasaport :crack: .

V-il (re)prezint pe Tony/Bubu/Mumu/Puiutz/etc etc, cufundat intr-o discutie captivanta cu mami meu :moto: . Ea e febletzea lui. E disperat cand ea nu-l baga in seama si nu-l mangaie si nu-l ia in brate (din motive obiective, cum ar fi gatitul), si atunci face tot posibilul sa se bage in seama cu ea. I se urca in spinare :ok: si se alinta de ea de parca nu ar mai fi vazut-o de saptamani intregi! O sa incerc sa surprind asta intr-un filmulet. Pana atunci... that's all i have. Enjoy! :)

post-7770-1146826171_thumb.jpg

 

 

PS: @13 Todesengel: bafta cu ecarisajul, ar fi pacat de catelusa... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 Todesengel, ai reusit sa iei catelusa? Daca vrei, pot sa sun la niste fundatii pentru protectia animalelor (gen Animapro sau Cutu-Cutu) si daca au locuri pot sa o ia si sa-i gaseasca un stapan. Eu as lua-o dar sunt mai tot timpul plecata si, in plus stau cu chirie iar proprietarii ..... :moto: .

Editat de mateo45us
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pestilor mei(pe care oricat incerc,nu-i pot considera animale)li s-a mai adaugat in sufragerie un nou vecin:un porcusor de guineea!Da il vad tare rar,ca de fricos ce e,sta tot ascuns!ata ete B)

Editat de BlackCrown
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si motanul meu, recent "schilodit" de bijuterii (dupa ce si-a marcat teritoriul pe toate canapelele si fotoliile din casa).

Aici vorbea cu prietena lui pe msg.

post-10017-1147712951_thumb.jpg

Editat de ISM29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

cainele meu, At the dog, este de fapt cainele familiei, fiind mainac este foarte bun de paza. dar vreau sa imi cumpar cu terra nova (newfoundland) pentru mine si prietena mea. sa fie pui. nu stiti de unde pot sa cumpar unu? tot ce gasesc pe net ajunge undeva la 200 de euro, din parinti campioni. eu vreau numai sa fie de rasa, undeva la 100-150 de euro..

a doua poza este cainele de care am nevoie.. nu e urgent. mai pot sa astept mult... dar sa fie..

post-9761-1151958018_thumb.jpg

post-9761-1151958056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trait cu ea 5 ani. Am avut frigider, haine, linguri, pisici si un caine, impreuna. Cand ne-am despartit, l-am lasat pe Aki la ea, deoarece am considerat ca acolo ii are pe prietenii lui cu care a crescut, inclusiv motanii. Eu l-as fi chinuit. Ma doare sufletul de cate ori il vad in treacat pe strada. O data, l-am vazut cu un tip (prietenul actual al fetei) M-a vazut, a sarit pe mine de bucurie, iar cand tipul ala a tipat la el sa vina inapoi, Aki a sarit la el sa il sfasie. Am fost foarte surprins pentru ca husky in general nu ataca oamenii iar Aki este de fel foarte bland cu oricine. Oricum a trebuit sa il calmez ca ala sa il tina de lesa din nou. De multe ori plang dupa el..dar.....asta e viata...

 

Ce trist! Foarte trist!

 

Mâine vin Âşi eu cu poze cu cățelul meu!

Până atunci ia ghiciți ce rasă e? (poate username-ul vă indică ceva!!).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-7824-1152837919_thumb.jpg

Un preview :crack:

Si filmul....

Actori: Loki-in rolul pisoiului negru

Maya- in rolul pisicutei cu sosete albe

Genul filmului: dragoste :disappointed: :sick:

 

 

P.S. Schimbati extensia din avi in 3gp(altfel n-am reusit sa-l uplodez) si deschideti-l cu un player, gen nokia player sau quicktime.

Video_3_.avi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

El e Lucky, foxul meu, pe care sufar cumplit ca nu am gasit o metoda de a-l duce si pe el cu motoru, safe bineinteles (cat de safe se poate in romanica).

Il am de aprox 7 ani si e cel mai cuminte si educat fox din cati exista (toti se mira de el, ca in general sunt caiini apucati, bunicii pitbulilor and co)

post-10855-1154334143_thumb.jpg

post-10855-1154334161_thumb.jpg

post-10855-1154334179_thumb.jpg

Editat de ionut007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he he ... ca sa imi pun eu toate animalutzele aici cred ca ocup vreo 5 pagini ...oriucum o sa incep cu niste catzei de teckel ... in curand mai pun poze si cu teckelii mei adulti (vreo 12 la numar ) si cu Rottweilerii mei ... si daca va plac serpii pun poze si cu serpii mei ... :crack:

post-12079-1154635435_thumb.jpg

post-12079-1154635560_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...