Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Volintiru Robert Marius , buletin: RX 002596,Bucuresti.

Si semnatura,dupa ce citesc tot subiectul.

 

N-am cuvinte,politia!

 

Personal , nu am nici un respect fata de lege,atata timp cat e scrisa de hoti.Doar teama sau constrangere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uof, lasa asa, nu mai munci de 2 ori. dar era bine sa fie tot in excel, pt ca asa il facem si noi si sa putem atasa paginile de la voi in continuare. in fine, vedem noi cum facem. da-mi un buzz pe mess si iti dau capul de tabel. asa sa faca si ceilalti va rog, daca mai sunt nelamuriri.

 

your_babyblade@yahoo.com

Editat de Lizu-ka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cineva si la cluj, gasiti-va intre voi

in lata ordine de idei, am sunat la Primaria Capitalei si am obtinut urmatoarele date:

 

trebuie facuta o cerere catre dl. primar general in care sa specificam traseul, ora, data exact, numele celor ce initiaza parada si persoana de contact. HAI S ASTABILIM O DATA SI UN TRASEU. alex dutu, tu aveai o idee pt parada. terog mult, intra si posteaza traseul exact. ma ocup eu de aprobari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam ca la finalul paradei sa scriem un text din motociclete. Daca e spatiu si sunt destule motociclete. macar un cuvant. De exemplu DREPTATE.

 

Pentru ca nu cerem decat sa se faca dreptate. Sa se aplice legea care e una pentru toti. Macar sa dea un verdict. De ce e atat de greu sa se aplice un verdict acestui caz?

 

Nu inteleg de ce nu sunt mai multi care sa semneze petitia. Nu va fie frica fratilor. Nu au ce sa ne faca. Este perfect legal.

Si nu stati in cumpana. Este clar ca Alex avea prioritate iar politistul nu a acordat aceasta prioritate. S-a vehiculat ca ar fi avut Alex viteza. Putea sa aiba si 500 Km/h tot prioritatea aia o avea.

Asa ca sustinem o cauza corecta. Noi suntem baietii buni iar reprezentantii legii nu.

Este cea mai legala actiune de pana acum a motociclistilor. Respect total pentru initiatori.

 

Va doresc sosele fara politisti anti-bikeri.

 

Ozzy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cineva si la cluj, gasiti-va intre voi

.....

Dragos centralizeaza si tipareste lista si maine (marti seara) ne intalnim sa o semnam efectiv. Am sa comunic maine pe subforumul Clujului unde si la ce ora ne intalnim sa semnam.

 

Deci clujeni, bagati aici si voi nume/prenume/serie/numar de C.I. sa avem ce centraliza.

(Cei care mi-ati dat deja datele pe Y!M nu mai e nevoie sa le treceti si aici)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin astazi la service la tine !!!

iti dau datele si semnez!!!

sunt dezgustat profund de cele intampolate precum si de reactia politiei in general>>>>in cazul accidentului meu(postat pe forum) tatal tipei care m-a incalecat cu peugeotul a intervenit in "instrumentarea" dosarului prin seful de personal de la udriste.....da' va pun io mai multe amanunte la topicul meu .....ca doar e calda amu!!!

DDU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreb si eu, daca nu sunt major inca(mai am pana in mai) si nu sunt din bucuresti e vreo problema??E mai greu cu semnatura.Daca are rost las si eu datele mele.

 

sunt din Brasov!!

 

si spuneti-mi va rog daca pot semna in brasov.

 

 

Numai bine!!!

Editat de dr.silviu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nanu Mihai-Alin; AS 23 34 39; din PiteÂşti

... semnați vă rog Âşi în locul meu că nu am cum să ajung în BucureÂşti, iar în PiteÂşti nu cred că strânge nimeni semnături....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...