Sari la conținut

STATIE ITP MOTO ILIOARA agreata RAR


jamalex2000
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Am fost si eu azi. Singur. Probabil toata lumea e la mare. Controalele au fost de bun simt. Adica nu se trece ca pe valea mare dar nici nu cauta nod in papura. Daca iti merg becurile, corespund seriile si cauciucurile, franeaza ok, iar toba nu sparge pietrele din bubuiala, treci. Pretul 60 RON (pt mobra).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Fac si eu o vizita in urmatoarele ore tot pentru ITP, revin ulterior cu feedback :)


» Post actualizat in 30 May 2016 13:31

Foarte multumit, baietii au lucrat in sub 30 de minute - cost total 90 ron :) ne mai auzim peste 24 de luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Foarte mulțumit. Am ajuns la ei fără programare și ITP-ul a fost gata în 25 de minute. Eficiență maximă la 90 de lei.

Mersi de pont inițiatorului acestui topic.

Editat de TrekLens
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Toate ITPurile care fac moto sunt biker friendly, or fi si exceptii desi nu cred. In final sunt privati si banii n-au miros. Pentru cei din zona eu recomand pe cel de la Tineretului, in spatele Dristor kebab, Scuter Center parca ii zice, 90 de lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Sa mai actualizam putin topicul, tocmai ce am fost la ei, sunt 2 statii acum si te poti induce in eroare. Una putin mai spre intrarea in acea curte, a doua, cea despre care se vorbeste, putin mai in spate.

 

Am ajuns la 8:30, eram primul, a durat 30 de minute si totul in regula.

 

A verificat seriile, semnalele, functionalitatea stopului, cauciucurile sa fie conform cartii, franarile pe tamburul acela conectat la calculator, furca sa nu fie stramba. Alte chestii nu am observat, nu a zis nimic despre proiectoare. Zgomotul nu a creat probleme.

 

Foarte multumit, 90 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Fost azi pe la 12. Fara programare. 90 lei halatu. Timp pierdut....pana pe la 1 juma. Mai era un motor in fata si.am prins si pauza intre 12 si 13. Daca sinteti primii si nu prindeti pauza, in 20 min scapati.

2 ani stau linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 11 months later...

Nu recomand itp-ul de la ilioara! Si aici ma refer la ala mai din fundul curtii..

Dupa ce am stat o ora sa astept pana si-a târât boul ala basinile pe acolo, imi zice ca nu-mi da itp deoarece n-am silencer la toba. Asta in conditiile in care e o toba remus extrem de civilizata si acum 2 ani am facut itp-ul tot la el cu exact aceeasi toba! Cred ca baiatul s-a lovit la cap intre timp si da rateuri. 

Am fost la alta statie itp, fara sa cunosc pe nimeni, si am obtinut itp-ul fara absolut nicio problema sau spaga. 

Chiar daca e aproape de mine, ma fuck pe statia itp de la ilioara in frunte cu retardatul ala de inspector lovit la cap!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 14.05.2018 la 16:33, bc_krist a spus:

Fost azi pe la 12. Fara programare. 90 lei halatu. Timp pierdut....pana pe la 1 juma. Mai era un motor in fata si.am prins si pauza intre 12 si 13. Daca sinteti primii si nu prindeti pauza, in 20 min scapati.

2 ani stau linistit.

cum puii mei sa scapi in 20 de minute cand ala tre sa te tina acolo vreo 40 de minute in caz ca vrea RArul sa blocheze???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...