Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

Acum 36 minute, SONYC a spus:

 

Cum sa spui asa ceva despre conducatorii din AG? Vezi ca te spurca panseluta de @TheHuskyCrobats in secunda doi, xaxaxaxaxaxaxa :D

 

 

Pe asta inca n-am vazut-o, dar e misto in orice caz :D

Aia cu stergatorul se intampla des, mai ales cu ala de pe spate, ca ....cine sta sa se uite in oglinzi ca sa-l vada la un moment dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 10 ore, Nguyen a spus:

Femeile care conduc bine reprezinta exceptii, chiar cunosc vreo doua dar restul sunt pamant de flori.

În schimb toți bărbații (își închipuie că) se pricep la condus sportiv.

Și la sex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 53 minute, DesertEagle a spus:

 

Asta-i un fel de 'hahahaha' in ruseste?

 

o avea x langa h la tastatura :D 

Acum 44 minute, ENEOS a spus:

condus sportiv

adica imbracat in trening?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, DesertEagle a spus:

Asta-i un fel de 'hahahaha' in ruseste?

 

Dota2, asta daca iti suna cunoscut jocul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, robert23mg a spus:

?
?
?????
gg

 

Ori nu prea vorbesti pe chat, ori nu esti atent la el, ori poate folosesti alte servere fata de mine unde nu se utilizeaza. "xaxaxa" e insa destul de uzual, e doar un "ras" electronic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, ENEOS a spus:

În schimb toți bărbații (își închipuie că) se pricep la condus sportiv.

Și la sex.

 

Si femeile cred ca stiu sa faca sex dar ele sunt scandura... nu dau nume :crack:

Acum 19 ore, SONYC a spus:

Cum sa spui asa ceva despre conducatorii din AG? Vezi ca te spurca panseluta de @TheHuskyCrobats in secunda doi, xaxaxaxaxaxaxa :D

 

Cred ca e constient si el de ce le poate pielea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, Nguyen a spus:

Cred ca e constient si el de ce le poate pielea.

 

Asa ai crede, dar nu, e de parere ca soferii de Arges is top. Topul prostiei poate, dar nah, asa e cand conduci doar Duminica, n-ai de unde sa cunosti situatia reala din trafic.

 

Acum 30 minute, Contabil a spus:

:crack: Hahaha nu mai e la moda, am aflat si eu ceva nou azi ..... :)

 

E strict legat de lumea jocurilor, nu transcende in viata reala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, SONYC a spus:

 

Ori nu prea vorbesti pe chat, ori nu esti atent la el, ori poate folosesti alte servere fata de mine unde nu se utilizeaza. "xaxaxa" e insa destul de uzual, e doar un "ras" electronic :)

Nu-i niciun ras electronic, e "hahaha" in greaca. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, DesertEagle a spus:

Adica niste rusi pe un server al unui joc obscur. Ok, am inteles.

 

Tot bati moneda pe rusi, dar jocul asta are jucatori din toata lumea. Poti sa ii spui cum vrei, dar este foarte popular.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica m-am intalnit cu cel mai mare racer taietor de curbe in aproape 20 de ani de sofat si 9 ani pe motocicleta. L-am vazut deodata cu aproape toata masina pe banda mea. Am apucat sa virez si sa franez simbolic si cam atat. Injuraturile au venit dupa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca retardatul nu a fost asa rau, ai avut un sfert de banda,  in mod normal acesti cretini endemici,  merg in asa fel incat sa iesi pe marginea drumului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma enerveaza extra este ca nu avea nici farurile aprinse, desi legea este in vigoare de mai bine de 1 an,

In rest, pentru mine este lege ca trebuie sa raman lipit de banda din dreapta in orice viraj cu viziblitate redusa. As putea-o numi si "adaptare la trafic" din pacate, atat de des intalnit este fenomenul de mai sus.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, s_cristi a spus:

Ce ma enerveaza extra

 

Trimite inregistrarea la politie si va fi sanctionat, sa te plangi pe forum nu e o rezolvare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le trimit link de pe forum, nu e inregistrarea mea 😄, faceam referire la postarea lui Raikk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, s_cristi a spus:

In rest, pentru mine este lege ca trebuie sa raman lipit de banda din dreapta in orice viraj cu viziblitate redusa.

Si aici e belea. 😆 Pe virajele la dreapta in localitatile astea cam risc sa ma intalnesc cu vaci sau carute sau masini stationate de-a droanga. Depinde cum ai si norocul de-acu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, s_cristi a spus:

Ce ma enerveaza extra este ca nu avea nici farurile aprinse, desi legea este in vigoare de mai bine de 1 an,

 

Era mai bine sa stea pe banda lui, cu sau fara faruri, centura, talon, permis, etc. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i face nimic poliția, nu a fost accident sau acroșaj.

În altă ordine de idei, ce-ai pățit e păr la ceas, lejer tare. Serios îți zic. Și eu urăsc tăietorii de curbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, ai si tu dreptate, nu prea pare mare rahat pe filmare. Cu taietori din astia m-am intalnit nici nu mai stiu de cate ori, dar de pe motor s-a simtit nasol tare faza.

Cu politia nu cred ca are rost, sincer. In fine, e o "situatie din trafic" si atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat pentru flash-uri, frână bruscă in față, injurii, scuipat. L-au oprit pe măgar, verificat acte și cu alcooltest, întocmit o constatare și atât. Se putea merge mai departe dacă înaintam plângere penală. Cum nu-mi plac tribunalele, că n-am încredere în justiție (sunt pățit), mi-am băgat picioarele.

Să zici merci că erai cu moto și poți să te strecori altfel, cu mașina putea fi nasol într-o situație de asta. Ok, depinde, dacă te vedea cu mașina poate nu se baga, deși tăiase curba mult înainte. Dar iarăși zic, am văzut luată curbă pe contrasens, complet (eram cu mașina în spatele lui, se încordase gagiul, dar nici dacă lua curbele pe contrasens, iar eu pe banda mea, nu reușea să fugă destul cu mașina lui de 140 cai, eu cu o umilă Fiesta de 95 tdci). Na, ideea e că s-a potolit instant când a văzut poliția într-o coloană. 😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...