Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

La munte sau la mare, cu motorul in deplasare, de ce nu si la cumparaturi in obor :)

Un cap de dus cu furtun, varza intr-o plasa, cirese rosii partea cealalta si rucsacul cu de toate :)

 

Mie mi s-a parut funny :)

post-47564-0-38033500-1498045575_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chinezii ăia se ţin de fake-uri de mult, au multe şi clar regizate.

Clar ca-i regizat dar ala, cu scaunul de langa apa, si-a cam riscat gleznele de balerina :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, negri care se lauda de marimea benisului, ziarul fiind zimbabwe today... sensibil subiect la astia... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o dimineata, pe treptele Universitatii de Medicina si Farmacie din Timisoara rasare un penis. Il vede femeia de serviciu:
– Curios, gandeste ea. Al lui Vasile portaru’ nu-i, al lu’Ghita de la cantina nu-i, al lu’ Gheorghe de la centrala nu-i… Nu stiu al cui e !
Urca scarile si asistenta. Se opreste, curioasa, si-l studiaza cu atentie:
– A decanului nu-i, a profesorului nu-i, a studentilor mei nu-i… Nu stiu al cui e !
Vine si o studenta si se uita cu atentie:
– Asta nu-i din Timisoara!


» Post actualizat in 23 Jun 2017 15:20

Un bătrân de 80 de ani merge la spital pentru analize.
Doctorul îi spune:
– Pentru a fi siguri că e totul în regulă, ia borcănelul ăsta şi mâine mi-l aduci cu spermă, să trimitem la laborator.
Ia bătrânul borcănelul acasă, iar a doua zi revine la cabinetul medicului şi îi înmânează borcanul, gol, la fel cum l-a primit.
Doctorul îl întreabă de ce nu a făcut ce i-a cerut, iar bătrânul îi explică:
– Să vedeţi, domnule doctor, am ajuns acasă şi am încercat să fac ce mi-aţi cerut. Am început cu mâna dreaptă şi n-am avut succes. Am continuat cu stânga, nimic. Pe urmă am chemat-o pe soţia mea în ajutor. A încercat şi ea cu stânga, cu dreapta, tot nimic. După aceea a încercat cu gura. Întâi cu proteza pusă, pe urmă fără proteză. Niciun rezultat! Apoi am chemat-o pe nepoata noastră, care e tânără şi am zis că poate rezolvă ea problema. A încercat şi ea, săraca, cu mâinile, cu gura, chiar şi între picioare a încercat, dar tot nimic.
Doctorul, şocat:
– Poftim?! Şi pe nepoată aţi pus-o?
– Da, domnule doctor, şi niciunul dintre noi n-a putut deschide borcănelu


» Post actualizat in 23 Jun 2017 15:55

Un fermier merge la barul local şi se aşează pe singurul scaun liber, lângă o femeie. Comandă o sticlă de şampanie iar femeia de lângă el spune:
– Ce interesant, şi eu am comandat tot şampanie.
– Ce coincidenţă, spune fermierul. E o zi specială pentru mine şi am vrut să sărbătoresc.
– Şi pentru mine e o zi specială, spune femeia. Şi eu sunt aici să sărbătoresc.
– Ce coincidenţă, spune fermierul.
În timp ce ciocnesc paharele, el o întreabă pe femeie:
– Tu ce sărbătoreşti?
– Soţul meu şi cu mine am tot încercat să avem copii ani de zile, iar astăzi, ginecologul mi-a spus că sunt însărcinată.
– Ce coincidenţă – spune bărbatul – eu sunt crescător de păsări şi timp de mulţi ani de zile găinile mele făceau ouă infertile iar acum toate au făcut ouă fertile.
– Oh, dar asta e minunat, spune femeia. Ce ai făcut pentru ca găinile tale să devină fertile?
– Am schimbat cocoşul – răspunde omul.
– Ce coincidenţă! răspunde femeia zâmbind.


» Post actualizat in 23 Jun 2017 15:58

K k, am agăţat şi reclamele...


» Post actualizat in 23 Jun 2017 16:04

Aflat in pragul mortii, un evreu isi cheama fiul sa-i vorbeasca.
-Dragul meu fiu, incepe evreul, dupa cum bine stii, am strans de-a lungul timpul ceva avere!
Fiul il aproba si ii raspunde:
-Stiu, tata scump! zice tanarul.
-Am o ferma si doua case, continua batranul evreu, ferma are cai, vaci, oi, gaini toate de rasa, iar casele sunt facute din materiale de ultima generatie.
-Stiu, tata scump! adauga fiul.
-Da tu stii de ce te-am chemat aici? intreaba batranul cu voce stinsa.
-De ce, tata scump? il intreaba tanarul cu sufletul la gura.
-Dragul meu, te-am chemat aici sa-ti spun ca daca vrei sa le cumperi, ti le vand ieftin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...