Sari la conținut

Accident Timisoara


florin46p
 Share

Postări Recomandate

Tipul care a condus nici macar nu avea permis de conducere...

 

Dar si ma tare e fraza"politistii l-au convins să meargă la Poliția Rutieră pentru a da explicații".

 

http://www.tion.ro/tanara-ranita-intr-un-accident-de-motocicleta-in-calea-lugojului-cel-care-conducea-motocicleta-a-fugit/1821563

 

Se pare ca era si drogat: http://www.opiniatimisoarei.ro/accident-violent-pe-soseaua-timisoara-lugoj-tanara-ranita-si-abandonata-de-un-motociclist-in-mijlocul-drumului-uimitor-de-ce-a-fugit/25/04/2017

Editat de florin46p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doamne Fereste! :|
Nu am sa inteleg niciodata de unde provine atata inconstienta.

Sanatate tinerei ranite, iar celui care a facut rahatul praf, sa primeasca pedeapsa meritata deoarece rahaturi de genul acesta nu se fac:

- conduci moto fara permis

- fugi de la locul accidentului

- nu acorzi primul ajutor pasagerei tale.

- posibil drogat..


DUDE!! WTF?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Continui sa raman perplex, aproape de fiecare data cand accesez stiri, sa zicem, pe feluritele site-uri de news, care de care mai obscure, mai locale si mai prost administrate.

La fel si aici. Citind cele 2 articole, am avut impresia ca relateaza evenimente complet diferite. Ba s-a lovit de separatoarele de sens, ba de remorca unui camion samd.

Mergem cu viteza maxima in(spre) Idiocracy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite, frate, cate pareri de rau pentru doi idioti.... get a grip, ppl!

la 30 ani unele au copii de scoala (nu ma refer la minoritare, alea pot avea si nepoti), altele se urca pe moto cu un "motociclist" fara permis si posibil drogat.

mai da-i in pwla mea si pe el si pe pasagera, se numeste selectie naturala moderna. eu cel putin nu le doresc sanatate niciunuia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In tm jumatate din "motociclisti" circula fara permis!

Anul trecut un robot s a proptit de un passat intr o intersectie si era terminat de frica. Si era medic, cica.

Vai de mama lui de prost!

» Post actualizat in 26 Apr 2017 09:27

Stirea am vazut o ieri, dar ce era sa zic..

Editat de BMWs1000RR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus mainile in cap si m-am lasat pagubas dupa cateva discutii cu niste colegi "motociclisti". Atata durere in p@#$ mai rar.

Asa ca va sfatuiesc sa beliti bine ochii in trafic, pentru ca multi dintre conducatorii auto ii vad pe imbecilii astia in trafic, nu si pe cei care merg normal.

 

Cat despre presa... demonstratia este simpla... filmati un c*cat pe un ziar, postati pe net cu un titlu gen: "incredibil", "nu o sa-ti vina sa crezi", etc. si vorbim peste 2 zile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

mai da-i in pwla mea si pe el si pe pasagera, se numeste selectie naturala moderna.

Zicea un comedian: "maşina-aspirator de femei, corect pentru că atrage doar femei praf."

» Post actualizat in 26 Apr 2017 10:44

Update: văzându-l aşa de pus pe plecare judecătorul a hotărât să-l lege niţel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Continui sa raman perplex, aproape de fiecare data cand accesez stiri, sa zicem, pe feluritele site-uri de news, care de care mai obscure, mai locale si mai prost administrate.

La fel si aici. Citind cele 2 articole, am avut impresia ca relateaza evenimente complet diferite. Ba s-a lovit de separatoarele de sens, ba de remorca unui camion samd.

Mergem cu viteza maxima in(spre) Idiocracy.

 

noi sau presa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009940357539

Ea este nefericita protagonista! Pacat! :(


» Post actualizat in 26 Apr 2017 11:51

Vad ca s-a initiat si o campanie pentru donarea de sange pentru Laura...

Daca aveti posibilitatea s-o ajutati, anuntul este asta:

"URGENT!!! Este nevoie de sange pentru Laura Lra, haideti sa o ajutam, va rog. Ea a suferit un grav accident de motocicleta si este in coma. Cei care donati sange, sa specificati ca este pentru BUTA LAURA internata la Casa Austria Timișoara (nu contează grupa sanguina, trebuie doar sa specificati cele menționate mai sus și se poate dona de oriunde din tara, la centrele de donare sange)."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca fata aia are mai multa minte decat sa se urce cu un drogat fara permis pe motocicleta.

Baiat bun si ala , face accident, fuge si-o lasa singura ca pe animal in mijlocul drumului.

Deja a prins concurs de infractiuni ; vatamare, parasire si conducere sub influenta altora substante, perfect !

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite, frate, cate pareri de rau pentru doi idioti.... get a grip, ppl!

la 30 ani unele au copii de scoala (nu ma refer la minoritare, alea pot avea si nepoti), altele se urca pe moto cu un "motociclist" fara permis si posibil drogat.

mai da-i in pwla mea si pe el si pe pasagera, se numeste selectie naturala moderna. eu cel putin nu le doresc sanatate niciunuia.

mai da-l in pwla mea si pe xael ...vorbeste sa nu taca,esti sigur ca fata stia ca nu are permis ??daca are 30 ani nu mai are voie sa se urce pe motor si trebuie sa fie la cratita ??daca tu nu ii doresti ei sanatate eu iti doresc tie soarta ei defectule !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai da-ma in pwla ta, ce pot sa spun. Fiecare cu parerea lui.

Aia cu "Daca tie nu ti-a fost mila de tine, mie de ce sa imi fie" o stii?

» Post actualizat in 26 Apr 2017 13:00

Nu i-am zis ca locul ei e la cratita. Am zis ca pe scala responsabilitatii mai exista muuulte trepte.

» Post actualizat in 26 Apr 2017 13:02

Si e treaba ta sa te asiguri ca ala cu care te urci in masina / pe mobra / in motostivuitor stie sa conducă, nu e beat etc. Daca nu iti pui întrebările astea, ai o problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N am spus needucati!

Tocmai, pt ca unii circula cu musca pe caciula, circula f prudent...nu prea se cred zmei. Cu unele exceptii, clar :)).

 

Cum asa? Pai cand mai ies pe afara la munca in "pauze de tigara" toti Timisorenii se plang ca Bucurestiul e plin de needucati si ne povestesc cat de cultural si civilizat este in TM. Nooo... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...