Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

CoKosh, io nu zic ca nu ai dreptate cu tobele zgomotoase, insa nu inteleg cine iti da tie autoritatea de a da sfaturi gratuite. Pe langa asta, cred ca trebuie sa mai lucrezi la partea de gramatica. Daca vrei sa fii formator de opinie in domeniul moto, cred ca ar trebui sa stapanesti mai bine limba in care te exprimi. Las aici doar doua exemple de derapaje gramaticale din ultimul tau filmulet, ca nu am avut rabdare sa ascult mai mult si sa gasesc si altele: "capu' si experienta care-o ai", "loud pipes saves lives".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am picat pe zar, din doua clicuri am reusit sa aflu ca tot suflu' tobei se duce in spate, deci tot zgomotul tobei se duce in spate, si ce se intampla cu "cei care ADEPTA sloganul asta" (6:47).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

min 4:50. Sunt curios daca reactiona asa si daca era un burtos din ala cu ceafa groasa

 

Hai sa-ti spun eu cum e cu burtosii cu ceafa lata si tatuati pe antebrat. Se facea ca un burtos cu Audi Asei s-a luat de unul care lucra la un anumit minister, asta undeva la 78kg dar numai fibra adevarata, nu steroizi. Burtosul cu ceafa lata, desi mai era cu un lache dupa el a primit doi pumni ochiti profesional direct in mecla si in secunda doi a pupat pamantul.

 

Te intreb eu pe tine, daca burtosul ala cu ceafa lata stia ca ala se pisa pe el mai sarea la bataie?

Editat de petre81.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, era alta ideea. Motociclistul lu peste a injurat de mama focului si a vrut sa loveasca o femeie taximestrist ca nu se dadea din drum. Daca era un barbat taximetrist sunt curios daca facea la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, era alta ideea. Motociclistul lu peste a injurat de mama focului si a vrut sa loveasca o femeie taximestrist ca nu se dadea din drum. Daca era un barbat taximetrist sunt curios daca facea la fel.

 

Daca era barbat poate ca nu facea dar nu mai acordati atata credit burtosilor cu ceafa lata pt ca astia sunt agresivi doar cu cei inferiori lor dpdv fizic iar asta nu e nici o vitejie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce blana! :)) Ca tot suntem la subiectu' asta, vinde cineva un GoPro 3, 3+ la un pret rezonabil? :D

Nu merita sa iei SH.

Au scos acum cei de la GoPro un model misto, ieftin. Foarte OK pentru tinut pe casca si filmat.

Baterii iei de pe aliexpress. Sau ebay-ul de la tine din judet. La fel si accesorii, cu 20E iei o punga de accesorii si prinderi compatibile.

 

https://www.f64.ro/gopro-hero.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma zgarcesc la bani, ca n-as atatia, mai ales ca am niste deplasari cam scumpe care implica bautura si cazare :)) . Dar imi place camera, nu as zice nu. Daca as gasi-o pe la 500 de lei, m-as baga. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o gasesti, ca de abia e lansata :)

 

 

 

Eu am asa ceva, Hero modelul mai vechi.

 

https://www.olx.ro/oferta/gopro-hero-cu-accesorii-IDbnfYI.html#6936dbe653

 

E ok pentru ce imi trebuie mie, problema e ca e built in si nu o poti scoate din carcasa si, la fel, bateria nu se poate inlocui. Ai autonomie de aprox. 2,5 ore de filmare si ai ramas fara curent. NU am incercat in schimb sa vad daca filmeaza in timp ce incarca :) Ar merge sa o pacalesti cu o baterie externa si astfel ai cam pana la 4.5, aproape 5 ore cat incap pe un card de 32Gb.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am cumparat o camera sena prism tube. Mi se pare foarte faina ca imagine si culori, filmeaza tot timpul 1080p, se aude si motorul din casca(toba stock), e si super usor de montat. Cred ca e bun si de flocareala :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma zgarcesc la bani, ca n-as atatia, mai ales ca am niste deplasari cam scumpe care implica bautura si cazare :)) . Dar imi place camera, nu as zice nu. Daca as gasi-o pe la 500 de lei, m-as baga. :D

Am eu una pe acasa pe care nu o folosesc...cu niste mici defecte...daca te intereseaza da-mi pm

» Post actualizat in 19 Jul 2018 14:51

Apropo am ajuns in locul de unde a ponit vloggayreala...Brasov...daca aveti intrebari pentru aia grei am sa ii gasesc si ii intreb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...