Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Drumul este frumos dar inselator : asfalt bun si  90% din curbe au nisip, pietris si balega .

Pentru o plimbare pe langa Bucuresti este bun.

Imaginea de la baraj este dezolanta daca te uiti la mal, zici ca toti au venit sa arunce gunoiul acolo. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, chiar așa este, nisip mult..dar am mers la plimbare chiar am văzut uneori curțile oamenilor.

😁mă fura peisajul, so mergeam încet. La baraj, când am fost pe picior de plecare, au poposit 2 motocicliști ,nu am mai stat deja băgasem a1a. Îi salut cu ocazia asta.

Și ca să fiu sinceră până la capăt, voiam să ajung în Las Fierbinți..😑nu am ajuns că nu am știut pe unde să o iau.

Nu am GPS..am ajuns prin Fierbinți Târg. O fi același?

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem chetă? 😂 A mai zis cineva anul trecut, tot un motociclist ,că face topic separat ca să strângă bani să îmi iau și eu un telefon calumea.😂😂😂 am un jaf de telefon și făcea mișto de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Flower-Power a spus:

Facem chetă? 😂 A mai zis cineva anul trecut, tot un motociclist ,că face topic separat ca să strângă bani să îmi iau și eu un telefon calumea.😂😂😂 am un jaf de telefon și făcea mișto de mine.

Ce-i drept, Google Maps e suficient. Pui ca destinatie “Barul La Bobita Fierbinti” si acolo ajungi👍

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Flower-Power a spus:

am un jaf de telefon

Cu ăla bun nu motociclești, faci numa' printscreenuri și te dai pe forum, ha? 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, Flower-Power a spus:

Facem chetă? 😂 A mai zis cineva anul trecut, tot un motociclist ,că face topic separat ca să strângă bani să îmi iau și eu un telefon calumea.😂😂😂 am un jaf de telefon și făcea mișto de mine.

 

sau donatie ceva :)

 

Erai bine prin fierbinti targ :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Flower-Power a spus:

Acolo am fost, da..acum 2 ani am ajuns pe acolo cu un grup de vreo 8-9 motoare. De data asta am nimerit singură drumul. 

😂😋

 

Aveai motocicleta acum doi ani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, Nguyen a spus:

 

Aveai motocicleta acum doi ani?

Acum 2 ani nu aveam motor, ai dreptate. M-am înșelat, a trecut un an și câteva luni.

Late Edit. Pentru weekendul ăsta îmi fac planuri singură.🙂 așadar, dacă vreți să vă organizați aici, vă rog să o faceți. Asfalt uscat!🤗

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

Super  @dulgcris!!!  @Ice-D și @FlipperCo poate vă organizați ca să îmi faceți poftă de grup organizat.

Puneți poze, o să pun și eu..promise!


Flower, intrebare de 1000 de puncte, cum ne-ai ales? Vreau sa inteleg mecanismul si cine stie, poate chiar ai mana buna.
In rest, sunt pentru ture, timp sa fie. Si vedem si cum e cu grupul, fiindca nu-i simplu de format unul nou, din oameni ce nu se cunosc, dar sunt un optimist incurabil, deci I’m in! (merg pe mana ta).
Problema este ca in acest weekend mi-e aproape imposibil. Poate doar o tura scurta duminica, astfel incat la 14 sa fiu in Bucuresti. Daca baietii sunt de acord ok, daca nu, ne organizam pentru o data viitoare.  
👍🍻

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, Flower-Power a spus:

Super  @dulgcris!!!  @Ice-D și @FlipperCo poate vă organizați ca să îmi faceți poftă de grup organizat.

Puneți poze, o să pun și eu..promise!

Buna Flori, din pacate, eu sunt in UK. Multumesc pentru invitatie, dar am spus mai sus, pana pe 21. Imi dai tu o cola cand vin.

Acum 15 ore, FlipperCo a spus:

Flower, intrebare de 1000 de puncte, cum ne-ai ales? Vreau sa inteleg mecanismul si cine stie, poate chiar ai mana buna.

 Vrea sa ne cunoasca(mai ales pe mine😂😂) si sa ne simtim bine,un lucru frumos din partea ei.Daca ii place,e loc de mai mult,foarte simplu.

Acum 15 ore, FlipperCo a spus:

In rest, sunt pentru ture, timp sa fie. Si vedem si cum e cu grupul, fiindca nu-i simplu de format unul nou, din oameni ce nu se cunosc, dar sunt un optimist incurabil, deci I’m in! (merg pe mana ta).

 Ea nu poate controla multe chestii, cum ar fi personalitatea fiecarui individ. Decat sa plecati cu preconceptii, mai bine stabiliti reguli clare. Traseul,punctul de intalnire, grupul, viteza(legala), popasuri. Stabiliti astea clar si o sa fiti ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 53 minute, Ice-D a spus:

Buna Flori, din pacate, eu sunt in UK. Multumesc pentru invitatie, dar am spus mai sus, pana pe 21. Imi dai tu o cola cand vin.

 Vrea sa ne cunoasca(mai ales pe mine😂😂) si sa ne simtim bine,un lucru frumos din partea ei.Daca ii place,e loc de mai mult,foarte simplu.

 Ea nu poate controla multe chestii, cum ar fi personalitatea fiecarui individ. Decat sa plecati cu preconceptii, mai bine stabiliti reguli clare. Traseul,punctul de intalnire, grupul, viteza(legala), popasuri. Stabiliti astea clar si o sa fiti ok.

De preconceptii nu poate fii vorba, doar de experiente. Dar cum tu ai treaba cu lorzii 😃 si eu am zis ca nu pot decat in anumite conditii, ramane ca @dulgcris sa dea un semn.  
Daca nu ne iese acum, poate data viitoare🍻

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu la ce te referi cand spui experiente.

 

Oricum, cred ca o sa-i dau spaga lu Flauăr ca sa-mi planifice si mie urmatorul eveniment cu titanii motociclismului romanesc,ultimile sperante:

@Nguyen

@Ice-D

@SuzukiRf600R

@taong_mapagbiro

@superbec

@Starcream

@categoria"A", el e cu rugaciunile,o sa avem nevoie.

@goe 75

@john17

 

Traseul sa nu fie mai mare de 10 km, ca sa nu fie victime colaterale. Si nici in bucuresti, pe domeniul arianului damaroian. Cum facem?🤣

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Ice-D a spus:

Da, stiu la ce te referi cand spui experiente.

 

Oricum, cred ca o sa-i dau spaga lu Flauăr ca sa-mi planifice si mie urmatorul eveniment cu titanii motociclismului romanesc,ultimile sperante:

@Nguyen

@Ice-D

@SuzukiRf600R

@taong_mapagbiro

@superbec

@Starcream

@categoria"A", el e cu rugaciunile,o sa avem nevoie.

@goe 75

@john17

 

Traseul sa nu fie mai mare de 10 km, ca sa nu fie victime colaterale. Si nici in bucuresti, pe domeniul arianului damaroian. Cum facem?🤣

 

 

Stii tu ceva! Eu n-am avut placerea, deci nu ma bag.
Totusi cam mare gasca, ati nenorocit traficul. Iar in grupuri mai mici e nasol, in 10 km te pierzi repede 🤣🤣.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...