Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.sherdog.net/forums/f7/i-got-mar...nd-pics-877461/

 

HOLY COW!!! :

 

AI VAZUT CE SCRIE LA SFARSIT?Ca se bucura ca si-a pierdut virginitatea in noaptea nuntii :laugh: !

Eu daca a-si fii fost in locul lui mai bine ramaneam virgin toata viata :lol: !

 

:D :P :D

FUAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER TARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cititeste reply-urile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

l-am gasit si eu pe alt forum si tocmai voiam sa-l postez.

 

 

AI VAZUT CE SCRIE LA SFARSIT?Ca se bucura ca si-a pierdut virginitatea in noaptea nuntii :laugh: !

Eu daca a-si fii fost in locul lui mai bine ramaneam virgin toata viata :lol: !

 

 

genial, am citit toate ce aproape 50 pagini - comentariile fac toti banii!.

am ras cu lacrimi, am falcile inclestate si carcei la ficat de atata ras, nu mai pot.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

> Cei 5 evrei care au revolutionat lumea:

> Moise care a zis ca LEGEA e totul,

> Isus care a zis ca IUBIREA e totul,

> Marx care a zis : CAPITALUL e totul,

> Freud care a zis ca SEXUL e totul si

> Einstein care a zis ca totul e RELATIV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un inginer sta la birou si munceste din greu. De el se apropie feciorul si-l intreaba:

- Tata, cum se scrie cifra opt?

- Foarte simplu. Ia infinitul si roteste-l la pi pe doi!

 

Un tip zboara cu balonul admirand peisajul rural pe care-l survoleaza.

La un moment dat isi da seama ca s-a ratacit si observand un om dedesubt coboara balonul sa-l intrebe unde se afla. "Nu te supara, am si eu nevoie de ajutorul tau. Trebuie sa ma intalnesc cu un prieten

intr-o jumatate de ora si nu stiu unde sunt." "Cu placere: te afli la bordul unui balon, la 10m deasupra solului, coordonatele fiind 41 de grade latitudine nordica si 63 de grade longitudine estica."

La care tipul din balon: "Cu singuranta esti inginer!"

"Ai dreptate, cum ti-ai dat seama?"

"Pai foarte simplu: toate datele pe care mi le-ai dat sunt corecte din punct de vedere tehnic, dar n-am nici cea mai mica idee ce sa fac cu informatiile primite, si sunt in continuare la fel de ratacit ca si inainte."

Si inginerul: "Tu cu siguranta esti manager!"

"Ai dreptate, de unde stii?"

"Pai e si mai simplu: Habar nu ai unde esti si nici unde te duci. Ai facut o promisiune pe care habar n-ai cum s-o tii, si mai mult, te bazezi pe mine sa-ti rezolv problema. Rezultatul e ca esti tot in rahatul in care

erai si inainte de a te intalni cu mine, numai ca acum e vina mea!"

 

Doi profesori de matematica, Ion si Vasile, iau masa la un restaurant si discuta aprins despre nivelul de cunostinte matematice ale populatiei in general. Ion este de parere ca nivelul acestor cunostinte este foarte, foarte scazut si ca trebuie facut ceva in sensul asta, in timp ce Vasile considera ca nivelul este absolut satisfacator, ca omul de rand stie chiar mai multa matematica decat are nevoie.

La un moment dat, Ion pleaca pana la toaleta si Vasile se gandeste ca e momentul sa profite de aceasta situatie. Asa ca o cheama pe chelnerita si ii spune:

- Domnisoara, va dau 100 de mii daca ma ajutati si pe mine intr-o mica problema.

- Sigur, spuneti.

- Cand se intoarce prietenul meu de la baie, o sa va pun o intrebare. O sa sune ciudat, dar nu va faceti nici un fel de griji, doar sa raspundeti X la a 3-a pe 3. Credeti ca ma puteti ajuta?

- Sigur, nici o problema.

Ii da suta si tipa pleaca multumita. Se intoarce Ion de la baie si Vasile ii spune:

- Uite, ca sa-ti dovedesc ca am dreptate, o sa-ti dau un exemplu. Hai sa luam o persoana oarecare, de exemplu chelnerita care ne serveste, si sa o intrebam cat este integrala din X patrat. Eu fac pariu cu tine pe ce vrei tu ca stie raspunsul.

- Fugi dom'le de aici, fii serios, hai sa incercam sa-i dam niste calcule aritmetice, ceva mai usor, cum iti inchipui ca poate sa stie cat ese integrala din X patrat...

- Eu zic ca stie. Facem pariu pe un milion?

- S-a facut, iti spun de-acum c-am castigat pariul, zice Ion.

O cheama Vasile pe chelnerita si ii spune:

- Domnisoara, eu si prietenul meu am avut o mica discutie si ne-ati fi de mare ajutor, daca ne-ati raspunde la o intrebare. Puteti sa ne spuneti cat este integrala din X patrat?

- X la a 3-a pe 3, raspunde tipa foarte calma.

Ion se uita stupefiat la chelnerita, in timp ce Vasile il priveste triumfator.

Dupa cateva secunde tipa continua:

- Plus o constanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.sherdog.net/forums/f7/i-got-mar...nd-pics-877461/

 

HOLY COW!!! :laugh: :D :P

 

AI VAZUT CE SCRIE LA SFARSIT?Ca se bucura ca si-a pierdut virginitatea in noaptea nuntii :D !

Eu daca a-si fii fost in locul lui mai bine ramaneam virgin toata viata :lol: !

 

DA AI VAZUT CA ASTEAPTA UN COPIL????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un banc tare, apropo de credite si crize financiare -

 

Pe centura Bucurestiului un tip merge la prima tipa si-o intreaba de tarif. - 50 de euro, raspunde tipa. - Daca-ti dau 100, o facem cum vreau eu? Tipa sta si se gandeste 'Mai stii ce pervers e!!!' mai bine nu. Merge tipul la alta intreaba de tarif si i se raspunde ca-i 75 euro. Ii propune dublu dar s-o faca cum vrea el si la fel tipa de frica, refuza. Si asa din fata in fata cand ajunge la ultima, tipa care, ca sa-l descurajeze ii cere 1000 de euro. - Daca-ti dau 2000 o faci cum vreau eu? ii propune tipultipul. Sta si se gandeste, isi da seama ca pentru 2000 de euro merita sa incerce si accepta. Merg in camera iar dupa o ora coboara, el fo arte fericit si pleaca, ea botoasa. Toate tipele, curioase in jurul ei. - Ei, tu, cum o vrut?.... - Ei!! Cum!!! Pe datorie!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tipa ii scrie iubitului aflat in armata:

'Draga John, nu mai pot continua aceasta relatie. Distanta dintre noi este prea mare. Trebuie sa recunosc ca deja te-am inselat de 2 ori de cand ai plecat si nu cred ca este corect pentru nici unul dintre noi. Imi pare rau. Te rog sa imi trimiti inapoi poza cu mine pe care ti-am trimis-o acum ceva vreme. Cu dragoste, Becky."

Soldatul cu sentimentele ranite si ochii inlacrimati le-a cerut camarazilor sai orice fel de poze pe care le au cu iubite, surori sau foste iubite si amante. Pe langa poza cu Becky, John i-a trimis toate celelalte fotografii cu femei frumoase, stranse de la prieteni. 53 de fotografii alaturi de scrisoarea care spunea: "Draga Becky, imi pare rau dar nu-mi pot aminti cine dracu esti. Te rog sa-ti iei poza din teanc!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Trei tipe, una bruneta, una roscata si una blonda, sunt pe cale sa fie executate in urma unor crime. Prima e dusa la locul de executie bruneta. Garda o intreaba daca are o ultima dorinta, iar ea ii spune ca nu. Apoi, ofiterul se intoarce catre soldati si le spune: “La umar arm’, ochiti...” Bruneta striga brusc: “Cutremuuuur!”. Soldatii si ofiterul se arunca la pamant si tipa evadeaza. A doua e luata roscata. Ofiterul: “La umar arm’, ochiti...” Roscata striga brusc: “Uragaaaan!”. Soldatii si ofiterul fug sa se adaposteasca, iar roscata evadeaza. Vine randul blondei.,asta vanzand cum au scapat colegele ei s-a gandit si ea.... Ofiterul: “La umar arm’, ochiti...” Blonda striga brusc: “Foooooc!”

 

"Un tip isi savureaza berea intr-un bar. Din dorinta de a conversa, se apleaca spre femeia solida de linga el si ii spune: - Vrei sa auzi un banc traznet cu blonde? Cu o voce ragusita, ea ii raspunde: - Pina sa te apuci sa spui bancul, cred ca ar fi bine sa clarific citeva detalii: sint blonda, am 1,80 m, 88 kg si sint campioana balcanica la judo. Blonda de linga mine are tot 1,80 m, 78 kg si este ofiter de aviatie. Cea care sta linga ea are 1,85 m, 85 kg, este halterofila si, ai ghicit deja, este tot blonda. Ei bine, acum mai vrei sa ne spui bancul acela cu blonde? Omul sta ceva timp si se gindeste: - Nu prea, spune el. N-am chef sa explic poanta de trei ori."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uniunea Europeana vrea sa amendeze Romania pentru cruzimea cu care taie porcii de Craciun. Pentru a rezolva problema, geneticienii romani au inventat porcul EMO, care se taie singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un banc mai vechi, dar cred ca este in ton cu criza financiara ...

 

In sala de operatie (chirurgul catre asistent): 

-Anestezie. 

-De-a noastra sau de import? 

-De import. 

-De import s-a terminat. 

-Atunci de-a noastra.. 

-Nani, nani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...