Sari la conținut

15. Pertamina Grand Prix of Indonesia


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 172
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 2 ore, frigider a spus:

Unde e celebrul sabotaj?

Urmeaza la prima prostie facuta de JM.

Si clar va face o prostie,nu are cum sa nu mai faca macar 1 daca nu 2,in 5 curse si 5 sprinturi ramase.

Acum 2 ore, frigider a spus:

JM e asa bun ca și fără update uri tot ii da praf lui Peco.

 

JM > Peco.

JM la 100% din capacitate intradevar si mie mi se pare peste Pecco la 100%.

Problema e ca JM are probleme erectile :bounce: ,nu poate mentine acel 100% tot timpul si de multe ori se supra-excita si face cate o trebusoara din aia gen "hai sa intram noi primii la boxe sa schimbam pe gume de ploaie cand abia picura si nu intra nimeni altcineva" sau cade cand ii sufla PEcco in ceafa.

Si de aia as zice ca in teorie ai perfecta dreptate dar overall,Pecco mi se pare superior.

Daca JM ar reusi sa isi stapaneasca emotiile si sa gandeasca la rece si sa nu mai faca prostii (atat de super-mega des),l-ar putea domina pe PEcco.

Daca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, apriliacluj said:

Dar se pare ca s-a schimbat schimbarea :)

Dani nu a fost de acord cu poziția asta, pentru că ar fi trebuit să călătorească prea mult. Aparent va fi numărul doi.

El a fost prima opțiune. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, adrianm a spus:

Cel mai pr0st, cel mai off, cel mai antiromânesc, cel mai imb€cil comentariu!

Din pacate e un comentariu extrem de realist. 
Bine, dupa locatia ta, nu ma mira ca ai o astfel de reactie. La fel ca si in cazul turcilor si a altor natii de genul, unii din aia plecati sunt mai habotnici decat aia ramasi in tara de origine si raman ancorati in niste tipare mentale invechite.
E specific unui anumit grup de romani s-o dea pe aurisme gen dacii erau cei mai cei, muntii Bucegi sunt centrul energetic al planetei si au tuneluri secrete care conduc spre centrul Pamantului, dar preferata mea e aia cu gradina Maicii Domnului. E superba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, B.B. a spus:

Aki AJO va fi noul sef de la echipa KTM.

Cine zicea ceva de Dani Pedrosa?? 

Am pus si eu mai sus,e pe toate site'urile.

Iar n-ai citit tot - dupa cum zice si colegul,Dani Pedrosa a fost dorit drept sef de echipa initial,insa i-a cam tratat cu refuz pt ca nu poate/nu vrea sa calatoreasca atat,si atunci l-au pus pe Ajo cu Pedrosa nr.2.

Acum 10 ore, wolfybv a spus:

E specific unui anumit grup de romani s-o dea pe aurisme gen dacii erau cei mai cei, muntii Bucegi sunt centrul energetic al planetei si au tuneluri secrete care conduc spre centrul Pamantului, dar preferata mea e aia cu gradina Maicii Domnului. E superba.

Ahahaha,exact,bine spus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Method a spus:

Am pus si eu mai sus,e pe toate site'urile.

Iar n-ai citit tot - dupa cum zice si colegul,Dani Pedrosa a fost dorit drept sef de echipa initial,insa i-a cam tratat cu refuz pt ca nu poate/nu vrea sa calatoreasca atat,si atunci l-au pus pe Ajo cu Pedrosa nr.2.

Ahahaha,exact,bine spus

N-am citit nimic, am vazut doar mema cu Aki Ajo boss la KTM si acum ceva timp am citit "Dani va fi boss la KTM" - atat - fraza asta..

Nu m-a interesat prea tare ca sa aprofundez. 

E bine si asa. 

Si ceva on-topic.

FB_IMG_1727807001037.thumb.jpg.1c503ba16256dcc831109897215fe339.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 30.09.2024 la 12:31, Cavaleru a spus:

 

lui JM ii lipseste psihicul solid ca sa devina campion. Nu cred ca-i iese nici anul asta pasenta

 

Oricare dintre ei ar iesi, clar sunt cei mai buni.🐻

Show sa fie!!🎉🥳

 

La 30.09.2024 la 13:34, Method a spus:

Sunt f curios de GP25,pt ca am inteles ca vor merge cu GP25 si in 2026 cand va fi impus un freeze total asupra dezvoltarii?

 

Inseamna ca Honda si Yamaha se retrag. Va ramane cupa Ducati😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 13 ore, frigider a spus:

Ca la orice show cu prieteni - ei se afla în fundal.

cum era mai demult la sfarsitul filmelor (romanesti)

incepeau, derulau cu actorii, regizorii, directori imagine, ingineri sunet etc

si se incheia tot timpul cu: "si-au mai dat concursul"

adica aia ciuri-buri :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A-ti auzit vreo declaratie de-a lui MM ca viitorul e incerc in Indonezia?

nu stiu de prostii tot scriu astia pe net:

 

As the MotoGP season approaches its climax, Marc Márquez finds himself at a crossroads, facing unprecedented challenges amid swirling rumors of his retirement following the Indonesian Grand Prix. The speculation regarding his future in the sport has created a buzz among fans, analysts, and competitors, adding a layer of intrigue to the upcoming races.

 

Following a grueling race in Indonesia, where Márquez struggled to regain his dominant form, whispers about his potential retirement began to circulate. Despite his storied career and multiple world championships, many are questioning whether the physical and mental toll of racing at the highest level has become too great for the veteran rider. “It’s been a tough season for me, and I need to take some time to reflect on my future,” Márquez stated in a recent press conference, leaving fans and the racing community in suspense.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, damager a spus:

A-ti auzit vreo declaratie de-a lui MM ca viitorul e incerc in Indonezia?

nu stiu de prostii tot scriu astia pe net:

 

As the MotoGP season approaches its climax, Marc Márquez finds himself at a crossroads, facing unprecedented challenges amid swirling rumors of his retirement following the Indonesian Grand Prix. The speculation regarding his future in the sport has created a buzz among fans, analysts, and competitors, adding a layer of intrigue to the upcoming races.

 

Following a grueling race in Indonesia, where Márquez struggled to regain his dominant form, whispers about his potential retirement began to circulate. Despite his storied career and multiple world championships, many are questioning whether the physical and mental toll of racing at the highest level has become too great for the veteran rider. “It’s been a tough season for me, and I need to take some time to reflect on my future,” Márquez stated in a recent press conference, leaving fans and the racing community in suspense.

 

am cautat pe google citatul si nu am gasit mare lucru

indonezia nu a fost inainte de japonia?

 

ce naiba, urmeaza ducati de uzina si se retrage? pff

sper sa nu.

mai ia peco 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, frigider a spus:

am cautat pe google citatul si nu am gasit mare lucru

indonezia nu a fost inainte de japonia?

 

ce naiba, urmeaza ducati de uzina si se retrage? pff

sper sa nu.

mai ia peco 2.


cred ca virbesc de Alex Marquez. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot felul de aberatii circula pe social media, sunt articole facute 100% cu AI care amesteca diverse pana le iese un (cuvant urat).

Eu acum cateva zile am vazut pe una din multiplele pagini de motogp-related pe care le urmaresc (sau nu! imi sunt sugerate) un articol despre cum o sa decida Marquez la ce echipa merge la anul.. si era publicat atunci.. 

Adica despre chestii care s-au intamplat acum ceva luni si nici macar atunci nu MM a decis nimic, un amalgam de vrajeli.

Asa ca nu luati de bune ce cititi pe net..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...