Sari la conținut

Excursia Anului 2007


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Inspirandu-ma dintr-o vorba romaneasca as putea spune:

Cea mai buna motocicleta e cea pe care o ai si cea mai frumoasa excursie e cea in care ai fost.

 

Ca sa fiu si pe subiect, Zumzumistii sunt de departe castigatorii anului 2007 la orice categorie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mi se pare corect ce ai spus mai inainte , cea mai reusita excursie mi se pare bineinteles excursia mea pe un mortor inchiriat in Tenerife pt 3 zile in care am facut cateva sute de km, am vazut super locatii care-mi vor ramane in minte toata viata si nu dau doi bani pe povestirile altora ca au fost mai stiu eu unde si am parcurs cu puterea mintii trairile lor din povestioare, deci concursul asta lansat aici mi se pare neavenit, pararea mea . punct. puneti mana si incercati sa ajungeti in orice colt al lumii si pe jos, si n-o sa va para rau, lasati povestile gen Discovery pt prosti, traiti-va viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 Motoare in turism atomic: Cernobal

 

Baiazid + Cristina

Marcos

Pacasac + Pacasaca

Skywalker

SpiritHonda

/index.php?showtopic=113403

filme si poze duminica la ora 12: MOTOMAGIA

 

 

Poa´ sa zica lumea ce o vrea, asta este excursia anului 2007! CERNOBAL... gost taun!!!

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ro-srb-mne-hr-bih-slo-it-de-a-h locul 1

Fotografii si text toate la superlativ

 

As propune sa facem in PDF cu poze integrate toate excursiile propuse.

Toate sunt extraordinare unele exceland prin curaj iar altele prin organizare si documentare. Mi-a fost greu sa aleg dar punandu-ma in pielea fotografului am ales Ro-srb-mne-hr-bih-slo-it-de-a-h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: Va sugerez sa indreptati o nedreptate flagranta facuta din start. e faptul ca ati uitat de BLACK SEA TOUR, pe linga care CERNOBILUL este o plimbarica ce-i drept nostima si ma rog, o idee faina, dar atit. :bigstar:

http://picasaweb.google.com/mihafurdui/BLA...206532923670082

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita curajului si nebuniei.... bine, curajul vine din nebunie..... Omu' e dus....in sensul bun al cuvantului...are co..e ... Marcos merita primul loc cu /index.php?...80227&st=40 si /index.php?...=131445&hl=

Jos palaria! :bigstar:

Apoi pe locul 2, Himalaya, Cernobal, BlackSeaTour......si ele de luat in seama...

 

PS: ma bucur ca un om ca Marcos are posibilitatea sa cheltuie astfel banii, multi au bani dar nu stiu ce sa faca cu ei....

 

--- Mesaj completat în 16 Oct 2007 12:06 -------------
Aaaa, si omu' cu Dnepr..... un minus pt ca nu ne-a impartasit si noua.....sa ne bucuram si noi....

Editat de titz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita curajului si nebuniei.... bine, curajul vine din nebunie..... Omu' e dus....in sensul bun al cuvantului...are co..e ... Marcos merita primul loc cu /index.php?...80227&st=40 si /index.php?...=131445&hl=

Jos palaria! :bigstar:

Apoi pe locul 2, Himalaya, Cernobal, BlackSeaTour......si ele de luat in seama...

 

PS: ma bucur ca un om ca Marcos are posibilitatea sa cheltuie astfel banii, multi au bani dar nu stiu ce sa faca cu ei....

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Oct 2007 12:06 -------------</small><br/>Aaaa, si omu' cu Dnepr..... un minus pt ca nu ne-a impartasit si noua.....sa ne bucuram si noi....

 

 

 

Sunt pe de plin de acord cu tine...sunt putini care ar lasa tot si sa plece asa in lumea larga...

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=124131

 

/index.php?showtopic=138698

 

/index.php?showtopic=131445

 

/index.php?showtopic=80227

 

/index.php?showtopic=112556

 

+ excursia la Cernobal

 

Astea mi se par cele mai bune pt. anul asta. Acum sa vedem si cand o fi pollul, ce o sa se aleaga.

Oricum, enorme felicitari protagonistilor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...