Sari la conținut

MotoGP - Discutii generale


adidas

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda... m-am uitat si eu adineauri, insa doar la 3 sferturi din el. Nu prea m-a impresionat... adica iti arata exact ce s-a intamplat in ultimii ani in motogp cu cei 6 piloti. Despre unii se vorbeste mai mult, despre altii mai putin. Dar e ca un rezumat al celor intamplate. Mi-ar fi placut mai multe comentarii din partea pilotilor, ceva muzica pe fundal ca sa iti starneasca ceva emotii. Nu stiu, ii lipseste ceva. Probabil si faptul ca am urmarit in detaliu ultimii ani de motogp, sesiuni de antrenamente, declaratii, analize, discutii, etc. si probabil cunoscand bine cele intamplate, nu mi s-a mai parut impresionanta relatarea evenimentelor din documentar. Mai misto mi s-a parut trailerul :D

 

Si da, sunt de acord cu bibi... e cam fara sare vocea lui Brad Pitt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu voi,avand in vedere ca si eu am fost la curent cu fenomenul in ultimii ani documentarul nu mi s-a parut wow.Iar partea dedicata lui Simoncelli mi se pare mult prea mare,no ofense.Daca murea Rossi inteleg,dar pana la urma Simoncelli era la nivel de talent-speranta si prea agresiv.Mi-a placut de el,dar mi se pare ca filmul prea face referire la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca au vrut sa scoata in evidenta riscurile meseriei.Accidentul lui Sic a fost unul dintre cele mai urate accidente la clasa mare.

 

Timbrul vocal al lui ewan e cu siguranta mai placut decat a lui pitt

 

Per total un film bun dar putin monoton

 

Personajul principal a ramas acelasi.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nici eu, no parlo italiano.

Cert e ca acum o sa aiba scuze loredana, cum ii place ei.

Adica lui.

:grinbandit:

» Post actualizat in 05 Oct 2015 06:14

Nu inteleg prea bine, ce a patit Lorenzo? Cat de tare il va afecta asta in viitoarele curse?

Accidentare minora la umar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg prea bine, ce a patit Lorenzo? Cat de tare il va afecta asta in viitoarele curse?

Dupa ce si-a rupt clavicula, s-a operat si peste doua zile a terminat cursa pe locul 7.. mai crezi ca dejtele alea rupte il incurca?

Il dopeaza cu ceva morfina si castiga cursa.. dar nu si campionatul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jorge Lorenzo

 

@lorenzo99

 

We are already in Dubai and now boarding to Narita. For the people who ask, the shoulder is ok. I will ride in Motegi with no big problems.

 

12:46 AM - 5 Oct 2015

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Eu folosesc de ceva timp si recomand.

Pro:

-Material video (actual, sezoane vechi)

-Accesibil oricand/pe orice

-Informatii de la gura sobei :)

 

Contra:

-Nimic

 

P.s. Desi as prefera sa urmaresc in acelasi mod transmisiile BT Sports (engleji) care au invitati interesanti, comentarii mai diversificate, interviuri ample, emisiuni speciale, etc

Din pacate in Romania nu am gasit nici o metoda de a urmarii BT Sports in afara de stream-uri de calitate indoielnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc de ceva timp si recomand.

Pro:

-Material video (actual, sezoane vechi)

-Accesibil oricand/pe orice

-Informatii de la gura sobei :)

 

Contra:

-Nimic

 

P.s. Desi as prefera sa urmaresc in acelasi mod transmisiile BT Sports (engleji) care au invitati interesanti, comentarii mai diversificate, interviuri ample, emisiuni speciale, etc

Din pacate in Romania nu am gasit nici o metoda de a urmarii BT Sports in afara de stream-uri de calitate indoielnica.

SI cine comenteaza pe VIDEO PASS ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nick Harris e amfitrionul, el e cel care imi cam displace; de atatia ani aceelasi stil, aceasi emfaza :) ; dar e ok, nu spune prostii, e doar o parere personala.

 

Dylan Gray, cu intervenții de pe linia boxelor si alte interviuri, e foarte ok.

 

Si pe lângă cei doi, au început sa mai rotească niște copii (pe perioada asta de presezon)

 

Oricum, repet videopass e cea mai buna optiune, calitate stream / informații / accesibilitate.

 

Ca sa te lămurești descarca si tu niște curse de pe torenți de anul trecut una sa aibă în descriere motogp.com alta sa aiba BTSport si asa poți să-ți formezi propria părere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...