Sari la conținut

MotoGP - Discutii generale


adidas

Postări Recomandate

Eu pe mobil folosesc Dolphin browser (android) care are suport de flash si merg brici cam toate linkurile de streaming gasite pe net. De obicei ma uit pe desktop dar las un stream pus pe pauza pe mobil in caz ca urla plamanul dupa tigara si cursa e prea interesanta si palpitanta s-o las balta. Asta pentru ca nu fumez in casa :))

Editat de gabitzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Este aplicatie motogp pe itunes.iti faci anonament ,platesti pt tot anul si vezi tot.doar sa ai net bun.costa dar nu stai la coada

Am luat in calcul si varianta asta insa in descrierea aplicatiei scrie ca ai acces la live timing, interviuri etc si ceva de genul locatia virtuala a pilotilor pe circuit in timpul cursei daca am inteles eu bine. Adica vezi harta circuitului si ceva bulinute care se misca, astea reprezentand pilotii.

Sti sigur ca ai link pe care porti urmari cursele live odata ce ai instalat aplicatia? Intreb serios, fara ironie. Daca ar fi asa sigur as cumpara aplicatia. Legata tableta sau telefonul la tv si ar merge brici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

O sa mai caut , multumesc pentru sfaturi. Din ce stiu eu, aplicatia digi merge doar daca esti abonat digi mobil iar de pe siteurile lor , programele le vezi live pe pc doar daca ai net de la ei deci pica si astea doua.

fa-ti abonament de net cu 2 euro si ai scapat. eu am trecut de la Orange pe digi, platesc 8 euro si am nelimitat tot in afara de mesaje ai ma uit si la motogp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar pe cartela de la digi(fara abonament, gen prepay), merge sa vad cursa pe telefon? Am inteles ca sunt 3 giga la viteza buna si restul la o viteza mai slabuta.

 

Sau pana la urma, imi fac un abonament de 2 euro si asta este, telefon decodat mai imi trebuie si gata.

Editat de Valentino Rossi VR46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda , asta ofera motogp.com

 

 

https://secure.motogp.com/en/subscribe

 

 

 

Cam scump


» Post actualizat in 01 May 2015 06:58

https://secure.motogp.com/en/subscribe?utm_source=motogp.com&utm_medium=link&utm_content=menu_right&utm_campaign=DefaultCampaign


» Post actualizat in 01 May 2015 06:59

Scuze, nu am atasat corect primul link

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Exista pe litoralul romanesc, vre-o terasa, bar unde se poate vedea cursa de motogp live?

sunt sigur ca daca gasesti pe unii cu digi si ii rogi, vor pune pe curse. acum vreo 3 ani eram in 2 mai si dupa ce am intrebat in stanga si in dreapta am aflat ca era o singura terasa (mult spus) cu TV si digi dar am baut o bere si au fost de acord sa puna cursele :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca pierd cate o cursa(din pacate) de unde se poate da jos,vedea in reluare,online sau alte variante?

eu am mai tot cautat,dar apar doar cele vechi si cunsiderate mai interesante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

http://www.motorsport.com/motogp/news/stoner-slams-state-of-modern-motogp

 

"Jorge Lorenzo believes Stoner would be a winner if he ever decided to return to the championship, saying: "I never saw a better natural talent riding a bike."

 

Si Lorenzo si Rossi au dreptate.

 

Problema lui Stoner e ca a iesit din MotoGP trantind usa. Acum i-ar fi greu sa revina. Greu in primul rand sa gaseasca un ghidon competitiv. Si poate si mai greu pentru ca a stat departe de pista prea mult timp. Talentul nu i-l ia nimeni, dar are nevoie si de antrenament.

 

Sa vedem ce reuseste la Suzuka. E mare diferenta intre o cursa de anduranta si MotoGP, aproape ca nu exista nicio asemanare, dar macar putem sa vedem cum sta cu conditia fizica si cu psihicul in conditii de cursa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...