Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In orice farmacie. Ceri pudra de talc pt copii, cu aia mere cel mai bine sa pui cauciucul pe janta. Nu uita sa freci bine si camera peste tot, apoi bagi pudra de talc in cauciuc si dai bine si acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar 2 burdufi pentru amortizor fata, pentru mz rt, important este sa aibe dimensiunea de 25cm, si deasemenea burdufi de la lant, acestia au dimensiunea de 38cm; astept oferte, si recomandari!

 

deasemenea as dori sa cumpar si manerul pentru partea stanga, cel care actioneaza ambreiajul.

 

se pot folosi burdufuri:minsc,voshot, jawa,ij

si pt lant vin bine alea de ij

 

0740848790 sau yd mes danytunky

piese comuniste la comanda ucraina si ruisa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spuneti-mi si mie de unde pot cumpara baterie de 6v din bucuresti

 

 

An targ la VITAN sau de la vreo chinezarie moto pt. copii deoarece merg pe bat de 6 v. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar furca cu semeringuri bune pentru cz sport sau jawa 350

 

Salut!

Am niste bucati(aproape toate) de la o furca de cz. Nu stiu de la ce model este. Am facut alte pahare cu semeringuri pt ca semeringuri originale n-am gasit.

Daca stii dimensiunile furcii care iti trebuie da-mi-le si verific si eu cu ce am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu un kilometraj de minsk pentru un mosulica paznic care trebuie sa se duca la ITP si are doar o gaura in bord.

mosu pune o bere si mei pun si eu :scratch:

 

nu pot sa te ajut insa pot sa iti sugerez ceva! Poate gasiti un ceas(nu ceas care sa indice ora, un indicator de ulei ceva de genul asta de la masina etc...) de dimensiunea potrivita si il faceti cumva sa stea acolo! eu asa am avut la hoinar! si nu au fost probleme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu un atas mai usor... dati pm va rog!

 

off topic: de unde pot sa fac si eu rost de un tricou cu mesajul: "Atentie la motociclisti"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nou proprietar de Voshod 3 M si as vrea sa il readuc la echipare completa. Am nevoie de:

- cric central;

- contactul de pe bord, din dreapta vitezometrului;

- yala antifurt;

- crashbars.

Orice sfat de modificare (dar nu fuscherei )de la moto similare e binevenit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic: de unde pot sa fac si eu rost de un tricou cu mesajul: "Atentie la motociclisti"?

se vor mai face tricouri... nu peste mult timp! asa ca stai cu ochiul pe "Discutii generale despre motociclism" voi face topic despre asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urgent indreapta-le

 

exista vre-o modalitate de indreptare a tevilor prinse in juguri? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista vre-o modalitate de indreptare a tevilor prinse in juguri? :D

... in juguri nu prea cred ca ai sanse sa le indrepti ... :D

 

le-as indrepta dar cum???

...primul sfat nu le incalzi...fa-le la rece...am vazut ca nu sant arcuite rau,ia doua bucati de lemn pune teava pe ele si inca o bucata de lemn deasupra si loveste cu un ciocan greu baross de preferinta si uita-te dupa fiecare lovitura cat sa dus din indoitura,eu asa am reusit sa indrept o pereche si arata mult ma rau decat astea ale tale ...bafta :crack:

...sau daca ai posibilitate tragele pe role ,sau pe strung daca ai un prieten strungar daca nu prima varianta sau ultima si cea mai buna schimba-le !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...