Sari la conținut

Accident Mortal Corunca - Acatari Jud Mures


1n$4n3
 Share

Postări Recomandate

"Un motociclist în vârstă de 22 de ani din Târgu Mureş şi-a pierdut viaţa pe Drumul European 60, între Corunca şi Acăţari, după ce s-a dezechilibrat şi s-a rostogolit pe şosea pe o distanţă de circa 150 de metri."

 

R. I. P.

 

http://ardealnews.ro/2017/05/04/accident-groaznic-la-corunca-un-tanar-motociclist-si-a-pierdut-viata/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact la asta ma gandeam si eu easy, toate harbele pe strada si toti desceleratii au acum masina

 

Ce legatura au masinile cu accidentul asta?

 

Ce-i ala un "descelerat" ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@easy & @bobossus:da,sigur!accidentele de anul asta, cele mortale sau foarte grave, TOATE au fost din cauza rablelor recent înmatriculate. Really, voi vorbiti pe bune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@easy & @bobossus:da,sigur!accidentele de anul asta, cele mortale sau foarte grave, TOATE au fost din cauza rablelor recent înmatriculate. Really, voi vorbiti pe bune?

easy nu a dat niciodata semne de normalitate la sectiunea "accidente". pe la sfaturi tehnice e util, aici stie doar "moarte conservarilor"

pe bobossus il suspectez ca a fost ironic dar prea fin :)

 

legatura cu conservarii: moto s-a oprit sub camionul care, conform articolului din presa, s-a teleportat inapoi in timp ca sa poata opri pentru ca a vazut accidentul. moarte camionagiilor!

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un alt unghi asupra celor intamplate, de pe Trafictube:

 

https://www.trafictube.ro/dupa-accident-mortal-motocicleta/

 

L.E.: acum vad, ca filmuletul din articolul postat initial e acelasi cu cel de pe trafictube. Scuze ptr. repost.

Editat de szocspeti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e adevarat ce se spune in articol( după ce s-a dezechilibrat şi s-a rostogolit pe şosea pe o distanţă de circa 150 de metri) inseamna ca omul, clar nu mergea cu 70-80 km/h.

Editat de gabizxc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

easy nu a dat niciodata semne de normalitate la sectiunea "accidente". pe la sfaturi tehnice e util, aici stie doar "moarte conservarilor"

pe bobossus il suspectez ca a fost ironic dar prea fin :)

te-ai gasit TU sa vb de normalitate la aceasta sectiune ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de baiat!Sigur n-o stiut ca nu franeaza precum accelereaza.:)

 

Acum,sa se odihneasca-n pace.

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi explic cum s-a putut intampla accidentul acolo.

 

Adica aici.

E o zona de "blana orbitare", cu o curba enorm de larga si relative diferente de nivel. Nu e usor sa o culci acolo daca n-ai viteze astronomice. Deci, daca ar fi sa-mi dau cu parerea(doar din faptul ca stiu bine zona aia) as zice ca baiatul a rupt norma-n doua si s-a intamplat ceva. Ce? Nu stiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...