Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Mai, e bine ca baietii iau in serios mersul pe moto si investesc in cursuri.

E un inceput pana la urma.

 

 

Uber gay Gabi.

Din primele 15 secunde m-a îngrețoșat cu stilul de a vorbi. Click dreapta, delete, detenmm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă umplu de bucurie când îi văd pe unii vorbind cu casca pe cap. In casă. Nu m-am uitat decât pe sărite, câteva secunde.

Da jos cască aia sau dublează sunetul direct pe materialul de pe camera. Sau pune text.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Flacaul asta e putin masochist asa...ca in bancul cu ursu si vanatorul...nu cred ca vine aici doar pentru a ne arata clipurile lui...ii si place cand il pwleste lumea...(mai e si insurat aparent...asa ne degradam ca specie, cand astia se inmultesc)

 

In alta ordine de idei avem aici inca un flacau care cere respect in trafic si imediat se transforma ca in capitan motovlogger...ca deh...e ok sa te prostituezi pentru cateva vizualizari decat sa iti vezi de treaba ta...

 

https://www.youtube.com/watch?v=K3Um_z4vHnI

Editat de ashtray.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă uitam liniștită pe YouTube și am dat întâmplător peste acest cont, doar ca să vin aici și să văd că iar se discută despre el.

Dacă tot ne dăm cu părerea, acest individ este un arogant și un bully în trafic, apoi tot el cere respect. Turează motocicleta aia de sar pistoanele din ea, ca să îi facă șoferii loc.

Șoferii nu sunt educați, dar nici tipul ăsta nu-i pe treaba lui. Am văzut un clip în care un biciclist este acroșat de o mașină care îi face ăstuia loc, că turează ca dementul. Dacă șoferii ăștia ar sta dracului pe mijlocul benzii și nu ca pișatul boului în zig-zag, toată lumea ar avea de câștigat.

Legat de clipul postat mai sus, nu știu unde dorea proasta să se ducă...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Animads for president!

 

please marry me :)

 

 

Serios acum, sa vezi ce o sa ti-o iei: ba ca esti haterita, ba ca respect in tafic, ba ca vor conservarii sa ne omoare, ba ca daca esti tu mai buna fa tu vlog sa vedem ce poti samd... Ai deschis cutia Pandorei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mă interesează părerile lor, așa cum nici acest individ nu dă doi bani pe ce scriem noi aici. Gura lumii nici Pământul nu o astupă. Mă plictiseam la birou și am zis să fac un post și cu părerea mea. Cam așa face lumea pe forumul ăsta. Rar găsești informații utile, dar mă mulțumesc cu ce am, căci nu pot deschide un alt forum mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesti si aici destula informatie ok. Dar nah, lumea se mai inflameaza. Incet-incet o sa te prinzi tu care-l trolli si cine intra sa-ti dea un raspuns corect si la obiect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă uitam liniștită pe YouTube și am dat întâmplător peste acest cont, doar ca să vin aici și să văd că iar se discută despre el.

Dacă tot ne dăm cu părerea, acest individ este un arogant și un bully în trafic, apoi tot el cere respect. Turează motocicleta aia de sar pistoanele din ea, ca să îi facă șoferii loc.

Șoferii nu sunt educați, dar nici tipul ăsta nu-i pe treaba lui. Am văzut un clip în care un biciclist este acroșat de o mașină care îi face ăstuia loc, că turează ca dementul. Dacă șoferii ăștia ar sta dracului pe mijlocul benzii și nu ca pișatul boului în zig-zag, toată lumea ar avea de câștigat.

Legat de clipul postat mai sus, nu știu unde dorea proasta să se ducă...

 

 

Nelegat de ce face individul in timpul liber si legat doar de videoclipul asta.

 

1) Tanti pare cam retarda..s-a suparat rau ca fost depasita. Nici el nu a fost tocmai gentilom, totusi. Pe langa ca dorea ea sa-l depaseasca nici eu nu inteleg unde dorea sa se duca. :)

 

2) Nu inteleg de ce nu e bine s-o turezi la semafor cand treci printre masini? Si eu o turez, ca sa ma auda soferii si sa nu-mi deschida cineva usa in fata. Se dau putin in dreapta, le multumesc si trec mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

2) Nu inteleg de ce nu e bine s-o turezi la semafor cand treci printre masini? Si eu o turez, ca sa ma auda soferii si sa nu-mi deschida cineva usa in fata. Se dau putin in dreapta, le multumesc si trec mai departe.

Esti pe drumul cel bun!

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2) Nu inteleg de ce nu e bine s-o turezi la semafor cand treci printre masini?

E contraventie. Amenda e vreo 800 RON. Plus dedicatia lui John.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aș zice că "nu este bine" să o turezi, ci mai degrabă că nu este etic într-o societate. Când turăm a prost printre mașini nu suntem cu nimic mai speciali ca ăia care depășesc toata coloana pe linia de tramvai și apoi înfig botul mașinii în coloană, forțând intrarea. Ce fac ei este ilegal de cele mai multe ori, ce facem noi nu este interzis. Totuși, nu ne putem considera mai cu moț decât restul participanților la trafic. Pe sistemul fă-mi loc, că eu sunt mai șmecher și mă grăbesc mai tare ca tine. Nu-i ok, atâta tot. Desigur, fiecare este liber să facă ce vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu e bine. Chestia asta se face de multi ani. Stati linistiti ca nu ati inventat voi marlania in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt eu de modă veche, dar: dacă mi se face loc, mă bag și mulțumesc. Dacă nu mi se face loc, nu turez și nici nu mă înfig in claxon. Iar când stau la semafor printre mașini, de obicei opresc motorul (nu am cea mai gălăgioasă tobă, dar nici stoc nu este). Chestie oarecum de obraz, zic eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu esti in stare sa te strecori printre masini fara sa turezi motoreta inseamna ca inca nu ti-ai castigat dreptul asta si mai bine stai potolit in coloana. Nu-i frumos sa-i deranjezi pe oamenii opriti la semafor, ca sa ajungi in capu' la coloana, cu decibeli si gaze de esapament in exces. Nu e nimeni obligat sa-ti faca tie loc.

 

Strecuratul asta este un privilegiu, nu un drept, trateaza-l ca atare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...