Sari la conținut

Motocicleta electrica Made in RO


jinxy
 Share

Postări Recomandate

Arata ca un tablou electric...cu roti

Editat de EarthFish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma amuza suspensia aia spate impreuna cu statementul "90KMPH pe Offroad", scaritele pasagerului puse pe bascula si codita aia care teoretic tine 2 persoane intr-un singur surub pe un cadru din tabla ambutisata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Speedy.K a spus:

Tare as vrea sa vad pasagerul la 90 la ora pe off cum isi da cu genunchii in gura.

N-ai grija ..... maxima-i de 45 la ora.

La astia este bataia pe cui ii iese paralelipipedul mai frumos. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta îmi aduce aminte de Cybertruck, mai exact de problema pe care o are cu ratonii, ăștia tot zgârie pe la încheieturi încercând să o deschidă pentru că au impresia că e containerul de gunoi.

Screenshot_20240809-075738~2.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Lansăm a doua serie de Colibri M22 la prețul special de precomandă, cu o reducere de 1.000 USD față de prețul recomandat.
Grăbește-te! Doar 200 de unități disponibile pentru oferta de precomandă, cu livrare în toamnă.

$3,299

+ TVA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Șaua de tipul ăla nu-mi place de nicio culoare. Mă strânge în spate. Probabil au vrut un stil minimalist și au apelat la niște copii de grădiniță pentru a face economie la design, altfel nu-mi explic cum a ieșit atât de sec. Dacă mi-aș lua așa ceva? Două concedii nu prea lungi și mi-o pot permite, dar prefer să dau foc la bani in loc să cumpăr panarama aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am făcut eu un test drive de câteva minute, dacă pot să spun test drive. După ce m-am dat jos singurele impresii au fost cât de rapida este în modul 3 (dar asa sunt electricele presupun) și cât de mult ii lipsesc frânele, nu țineau deloc! Și în realitate nu arată așa de...bicicletă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clasic romanesc. Incearca unu sa faca ceva, vin 10 si ii dau in cap instant. Doamne feri sa-i iasa omului.

Oricum nimeni nu a incercat sa vada de ce are designul asta...dar va raspund eu, ca am avut 1 min la dispozitie sa ma uit peste produs inainte sa comentez. 

Scula se clapeaza, poti probabil sa o pui intr-un portbagaj de masina, poti sa ti-o duci in casa etc. Asta este cumva si selling pointul acestui design, faptul ca se poate clapa si aduce un aspect de practicalitate pe care poate unii il cauta.


Cat despre pret, vreo 4000 dolari, cred ca e cam in piata. 

E un produs facut de un roman, firma romaneasca...daca cineva cauta sa cumpere asa ceva, decat sa iei ceva chinezarie, mai bine ii acorzi o sansa romanului. Sau ii dam in cap ca a incercat ceva

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, apriliacluj a spus:

motorul nu e musai sa fie si termic, poate sa fie si electric

Scuter toata ziua ..... 45/ora, fara schimbator (o fi treaba cu modurile?) ...... Ar merge fortat si bicicleta. :)

Acum 27 minute, exilatu' a spus:

Se clapează, adică îți iei clapă 😂

:crack:Faza cu liftul e uimitore!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea puţine detalii pe site, exact cum arată de obicei o ţeapă.

"Dacă arată ca un câine, merge ca un câine şi mai şi latră... e foarte posibil să fie un câine."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Sergio1234 a spus:

Cat despre pret, vreo 4000 dolari, cred ca e cam in piata.

 

SOCO vinde la acelasi pret un produs mai vandabil, nu stiu daca mai bun dar in mod categotic mai vandabil. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...