Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 942
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum am venit de la Casa Austria, impreuna cu EduardS, situatia ei nu e tocmai roz :(

Sper sa fie totul bine pana la urma .

 

Incercati sa lasati criticile , nu isi au rostul !

 

Si gata, crezi ca acum esti mai important?!?!

Daca ai inceput o idee, du-o pana la capat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca la urmatoarea intalnire de buse sa vorbim de acest eveniment ca de unul fara prea mare importanta.Inca odata imi intareste convingerea ca sa nu plec de acasa fara protectia hard full pe sub geaca.Sanatate si recuperare rapida.Ne gandim la ea.A comis-o si se poate intampla oricui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si gata, crezi ca acum esti mai important?!?!

Daca ai inceput o idee, du-o pana la capat.

Nu ma intereseaza daca sunt important sau nu , tot la fel dorm noaptea :wave:

Cea mai mare problema in momentul de fata , e ca are o contuzie la plamani si nu poate respira singura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gollum

Imi pare tare rau sa aud asa ceva... Multa sanatate Gilda, speram sa te recuperezi cat mai repede. Olivia & Rollie

Editat de gollum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit 9 ( noua ) pagini si nu e nici o info obiectiva legata de acest accident.

 

puteam ajuta si cu ce, cine/daca se ocupa de asta, in ce stare este, ce leziuni..etc posteaza cineva ?

 

si daac tot se pretinde forum moderat, chiar modereaza cineva pe aici ?

 

 

Sa-i dea Dumnezeu sanatate si putere .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce putem face in afara de tinut pumnii sa facem! Discutiile sunt inutile, e vorba de o veterana. Fiecare alege insa modul in care doreste sa traiasca, periculos sau in gradini cu floricele. Carpe Diem! si fara exagerari daca se poate dragi prieteni. Pantera stia ce face si care sunt riscurile. Fa-te bine draga prietena, te rog!

post-4028-0-11289700-1349072936_thumb.jpg

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai haioasa motociclista pe care am cunoscut-o. Sper din toata inima sa se faca bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are splina scoasa,clavicula rupta,ficatul cusut si o contuzie la plamani.

Am fost mai multi motociclisti acolo,am intrebat daca trebuie sa donam sange,ni s-a spus ca nu trebuie sa donam.

Aseara era la ATI.

Am o verisoara care lucreaza acolo,cum am vesti va spun si voua.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si totusi, din comunitatea moto din tm, nimeni nu stie exact in ce stare e fata asta ???

n-a fost nimeni la spital, sa discute cu cineva din familie, cu doctorii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si totusi, din comunitatea moto din tm, nimeni nu stie exact in ce stare e fata asta ???

n-a fost nimeni la spital, sa discute cu cineva din familie, cu doctorii?

ia vezi,mai sus,c-a dat cineva detalii.

din pacate pt ea,o clipa de neatentie a adus-o pe patu' spitalului..

recuperare rapida ii doresc!

si alta data mai multa atentie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma fishiorash, pretena ta a ca(l)cat steagul. Daca iese intreaga din operatie (ceea ce eu ii doresc din tot sufletul) sper sa vina intr-o zi aici, pe forum, sa-ti spuna cat de proasta a fost cand a facut ce a facut.

 

 

ai dreptate, asa, sec, privind modul in care s-a produs accidentul.

 

dar, nu sintem masini. poate o cearta acasa, o enervare de moment, o decizie pripita, o "ratacire" a facut-o sa faca ce-a facut. sintem oameni si uneori facem lucruri negindite, din varii motive... toti.

si tu te inscrii in acelasi tipar. sa nu-mi spui ca tu nu o comiti uneori... asta nu inseamna ca esti prost. cu atit mai mult nu trebuie altii facuti prosti.

 

ia vezi,mai sus,c-a dat cineva detalii.

din pacate pt ea,o clipa de neatentie a adus-o pe patu' spitalului..

recuperare rapida ii doresc!

si alta data mai multa atentie..

 

vazut. pacat ca e atit de grav!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tratament toata viata pentru splina, ficatul se reface. Clavicula o sa fie pacatoasa vreo 3 saptamani, ghips de la gat pana la brau. Contuziile neimportante, daca nu sunt urmate si de cheaguri. Plus naiba stie cat o costa tratamentul. Plus alta mobra. Plus dosar penal pentru accident cu victima.

 

Toti astia care o cunoasteti si tineti la ea, intrebati-va serios, si pe urma si pe ea, daca a meritat distractia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, la cum a fost descris accidentul (detaliile din link) .. de unde stiti voi ca fata nu a avut o urgenta? Doamne fereste, un prieten la nevoie, s-a dus repede spre el/ea. Sigur, asta nu scuza ce s-a intamplat, dar motivatia poate fi una foarte solida! Doar ea ne va lumina.

 

LE: Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recuperare buna si rapida iti doresc, Pantera!

 

Credeam ca fetele sunt mai precaute decat baietii (statistic chiar sunt). Se pare ca atunci cand fetele se cred baieti, fac acelasi tampenii pe care le fac baietii cand se simt forjatori.

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa-te bine, Pantero!

Multa, multa sanatate!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...