Sari la conținut

8. Motul TT Assen


Lup69
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 198
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 1 minut, frigider a spus:

recomand si eu prima sport.

daca ai digi - poate ai si prima sport. eu am.

Eh, normal ca ma uit pe prima sport, Alex e mult peste astia, si mai e si un super baiat.

dar, eram in trecere pe digi cand l-am auzit pe domnu' cu wheelie pe intrare. Pb ca yamaha face wheelie pe intrare si stopie pe iesire😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, damager a spus:

Eh, normal ca ma uit pe prima sport, Alex e mult peste astia, si mai e si un super baiat.

dar, eram in trecere pe digi cand l-am auzit pe domnu' cu wheelie pe intrare. Pb ca yamaha face wheelie pe intrare si stopie pe iesire😂😂😂

vai de sufletele celor care asculta si nu stiu ca e gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 55 minute, Cavaleru a spus:

probabil ca dupa 2 ani de pauza a invatat ca e bine sa asculte de medici..

 

Exclus!

I-or fi dat medical forțat ca să nu-l penalizeze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

47 minutes ago, frigider said:

vai de sufletele celor care asculta si nu stiu ca e gresit.

Atentie ca astia ies in trafic!!!:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, damager a spus:

 Pb ca yamaha face wheelie pe intrare si stopie pe iesire😂😂😂

:rock:

Aia de pe digi sunt meme'uri vorbitoare,n.ai ce cu ei.

Eu deja când aud exprimarea "un" Fabio Quartararo "un" Pecco Bagnaia fac cu capul. Nu ii mai suport.Bine ca e prima ca și varianta ca muream cu aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Cavaleru said:

MM nu mai participa la cursa din cauza coastei fracturate ..

 

Dacă era în lupta pentru titlu sau măcar pentru victorie etapa asta, ar fi concurat. Pentru un top-15 nu-și mai riscă pielea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, ioio_viola a spus:

Sa inceapa discutiile :))

 

FB_IMG_1687691511312.thumb.jpg.e9f778c09ada4b10e9f6ca6f8cf54318.jpg

Mi se pare absolut NORMAL! 

Ce rezolvi dacă ții un pilot împotriva vointei lui? Pierdere de vreme și resurse de ambele părți. 

Acum 2 minute, Speedy.K a spus:

Vale cand era anonim cu Ducati alerga de placere. mM cand a devenit anonim nu mai are chef de dat la curse.

Ți-a spus ție o păsărică, că MM nu are chef de curse? Nu cred că o să vă vindecați veac de sindromul asta de hate. 🤦‍♂️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 59 minute, danypop a spus:

Mi se pare absolut NORMAL! 

Ce rezolvi dacă ții un pilot împotriva vointei lui? Pierdere de vreme și resurse de ambele părți. 

Ți-a spus ție o păsărică, că MM nu are chef de curse? Nu cred că o să vă vindecați veac de sindromul asta de hate. 🤦‍♂️


Dar u am zis de mult timp ca nu-l suport sub nicio forma pe taran! Nu ma dau cunoscator, nu ma dau impartial, pur si simplu recunosc ca ma bucur de fiecare data cand si-o fura! Macar nu sunt ipocrit sau mincinos.

 

 

Acum 4 minute, Djenavar a spus:

Ce.i fac astia lui Binder, mamaaaaaaaa


Daca te insala o data, e vina ei. A doua oara, insa, e vina ta!

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Speedy.K a spus:


Dar u am zis de mult timp ca nu-l suport sub nicio forma pe taran! Nu ma dau cunoscator, nu ma dau impartial, pur si simplu recunosc ca ma bucur de fiecare data cand si-o fura! Macar nu sunt ipocrit sau mincinos.

In cazul ăsta poate ar trebui să cauți forumul"hai să vomităm contra Marquez "

Aici e forumul pasionaților de motociclism și nu a haterilor pilotilor;in caz ca nu stiai😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda,se pare ca am avut dreptate,deși nu.mi face placere : Bagnaia e mai bun la managementul pneurilor.Sau poate Gp23 d mai bun decât Gp22.

JM cursa bunicica.e preferabil un loc 5 pt campionat decât sa te împrăștii în glorie de pe un loc de podium.

Păcat de Binder.

Ma mir de Quartararo una din puținele greșeli ale lui...sa nu aibă fractura de clavicula după cum ii tinea aia aripa ridicata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, danypop a spus:

In cazul ăsta poate ar trebui să cauți forumul"hai să vomităm contra Marquez "

Aici e forumul pasionaților de motociclism și nu a haterilor pilotilor;in caz ca nu stiai😉


Deci n-am voie sa fiu motociclist, sa ma uit si la curse si sa-l antipatizez si pe MM?! Ai hotarat tu asta sau s-a dat vreo a unspea porunca de la Dumniezau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Ce mi-a placut maxim azi a fost atmosfera din camera de dinainte de podium cu cei trei glumind, amuza;du-se, jucandu-se cu apa etc! Asa ar trebui sa fie un final de competitie sportiva, nu cu sprancenele incuntate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, Speedy.K a spus:


Deci n-am voie sa fiu motociclist, sa ma uit si la curse si sa-l antipatizez si pe MM?! Ai hotarat tu asta sau s-a dat vreo a unspea porunca de la Dumniezau?

Bada, ai voie sa înjuri/să-ți bați joc de cine vrei și apoi când face cineva același lucru cu tine ai voie chiar să mergi la mămica să plângi că, copiii se iau de tine. Cum ii tratezi tu pe alții asa vei fi și tu tratat. 

Nu am hotărât eu ci cred ca bunul simt a hotărât asta. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, danypop a spus:

Bada, ai voie sa înjuri/să-ți bați joc de cine vrei și apoi când face cineva același lucru cu tine ai voie chiar să mergi la mămica să plângi că, copiii se iau de tine. Cum ii tratezi tu pe alții asa vei fi și tu tratat. 

Nu am hotărât eu ci cred ca bunul simt a hotărât asta. 


Bine, uite, promit ca daca Marquez o sa se bucure cand raman eu fara bani de benzina n-o sa ma supar. E suficient de corect asa? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...