Sari la conținut

Accident mortal pe autostrada


DraculRoscat
 Share

Postări Recomandate

vreau si eu sa fac o forja stradala cu un pokemon, are puteri magice?:rose:....:D ce tare e asta cu pe strada se schimba jocul....pokemoane....idolii tai au fost provocati in direct si au refuzat tacit oferta deci jet la motogp pe pc :P)))

 

lautare....si tu te oftici pe varii motive?:rose:

off:cum pana mea ai ajuns mah sa te balacaresti pe aici cu alde "pokemon star fleet"???Jesus .. te credeam mai intelept dude ... spune-mi ca e doar o mare caterinca si ca nu am inteles eu faza cu cursa

on: asta e fratie ... a murit ... asta e ... ca e vina ei ca s-a suit cu "reserul de crevedia" asta e partea a doua ... dar cati dintre noi nu s-ar urca intr-un ferrari daca ar avea ocazia???? ... eu unu m-as sui si daca ar fi condus de o octogenara oarba cu o singura ureche ...

iar restul e CANCAN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 535
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:P :rose:

M-am minunat de cati copii prosti pe aici . Fratilor,lasati talentele astea de 2 bani . Mi-e sila de voi , cu wheelie , stoppie si alte cacaturi . Nu va respecta nimeni mai mult . Nu va admira nimeni . Si nu mai faceti voi comparatii intre cei "vechi" si voi (mari reizari). Invatati de la ei si taceti din gura . Auzi la el ... "iti alegi un motor de 125 si te fac" .Mars ma.. Nu-mi mai bat mintea cu voi pt ca maturitate la unii nu exista deloc. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata OTV

 

am citit ceva din cele 40 si ceva de pagini de pana acum...cat sa imi fac o idee...

 

daca nu e cu suparare, am o intrebare care e posibil sa se mai fi pus dar eu nu am vazut-o (caz in care asta e, sunt redundant!):

seara, ora aproximativa 00.00 intrarea pe autostrada, ...unde te duceai mai nene? si de unde veneai?

 

as vrea sa imi raspunda cine stie, posibil unul din prietenii lui...

 

sunt doar curios si vreau sa vad cat de sincer mi se poate raspunde, nu insinuez nimic...stiu ca nu are prea mare relevanta..

 

condoleante familiei fetei!

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci mah te retragi in fata unui copilash tare-n tastatura?? :D

Ia uite cine face provocari de forja pe strada.....si cand unu' din pokemoni o comite grav sar toti cu gura de zici ca nimeni nu-i ca ei!!!!

Pffff.....acum serios vorbind.....coxule mai bine il iei frumos de mana si-l inveti ce sa faca cu mobra .....la varsta lui are timp sa-si schimbe atitudinea si sa acumuleze cat mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci mah te retragi in fata unui copilash tare-n tastatura?? :D

Ia uite cine face provocari de forja pe strada.....si cand unu' din pokemoni o comite grav sar toti cu gura de zici ca nimeni nu-i ca ei!!!!

Pffff.....acum serios vorbind.....coxule mai bine il iei frumos de mana si-l inveti ce sa faca cu mobra .....la varsta lui are timp sa-si schimbe atitudinea si sa acumuleze cat mai multe.

tot e bine ca nu a cerut duelul pe un pocket bike :P

vedeam atunci care racer ii facea fata kinderului aprig la tastatura

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci mah te retragi in fata unui copilash tare-n tastatura?? :D

Ia uite cine face provocari de forja pe strada.....si cand unu' din pokemoni o comite grav sar toti cu gura de zici ca nimeni nu-i ca ei!!!!

Pffff.....acum serios vorbind.....coxule mai bine il iei frumos de mana si-l inveti ce sa faca cu mobra .....la varsta lui are timp sa-si schimbe atitudinea si sa acumuleze cat mai multe.

Blasfemie! Ei stiu deja TOT, ce sa-i mai invete un obosit ca noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intampla ceva azi la arc? Nu de alta, dar parca ma trecea un gand sa ajung pe acolo si sa vad si eu marea cursa.

 

Go Coxule! Sa nu ne faci generatia de ras.

 

P.S. Seminteeeee baietiiiiiiiiii...care mai vrea seminteeeeeeeeee!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce 17 ca in poza aia nici 15 nu zici ca are :|

deci el kiar e copil .. are o scuza, da voi ca stati atatia "batrani" ca sa faceti misto de un copil, si ca va puneti la mintea lui?? ce scuza mai aveti ? :P)

43 de pagini and counting pt mistouri si certuri, cand la ora asta probabil ca o mama isi plange copilul care e condus pe ultimul drum.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O scurta recapitulare:sau cum gibonii au invatat sa tasteze mortale repliciile astea si pline de intelepciune.

 

 

 

eu nu prea postez pe forum dar cand vad atata idiotenie nu ma pot abtine ..... mai ales ca il si cunosc p kiki........

coxanelu este unu dintre retarzii de pe toate forumurilesi abereaza f mult sincer eu m-am plimbat d multe ori cu kiki si merge destul de bine....... fata de alti retarzi care au impresii ca ei sunt zeii motociclismului........

in loc sa il sustinem si sa il ajutam sa treaca peste acest accident voi il sapati mai rau......... atitudine de rahat=oameni de rahat

 

voi cand vedeti un accident de motocicleta in loc sa ii sariti in ajutor treceti si spuneti mai bine ca a murit inca unu ca mergea cu viteza.....si va laudati ca mai sunteti si MOTOCICLISTI .......

 

incearca sa te plimbi pasager cu el ne-ai face la toti un bine ,l-as fi ajutat daca avea un accident in cazu de fata a omorat o persoana nu am cum sa ajut un criminal... deci plimbate pasager cu el

 

 

Nu inteleg de unde atata inversunare contra lui KIKI.Mare din parte din voi sare cu papagalu' la fiecare accident ca nu avea echipament,ca mergea tare,ca inconstient,ca teribilist ca etc.

Se simte invidia bai baieti pe un baiat care are ce voi nu aveti sau nu aveati la varsta lui.Oricine poate sa pateasca asa ceva asa ca nu o mai zguduiti atat de mult....s-a intamplat asta este,pacat de fata aia ca avea viitorul inainte dar trebuia sa se gandeasca de doua ori inainte sa se urce.

Din cauza asta eu nu iau pasager.Am monopost si nu am scarite spate.

Asa ca lasati-o mai moale.....

p.s. nu il cunosc pe KIKI

 

oricui i se putea intampla ,faza e ca vi se intampla doar voua in majoritatea cazurilor, o bila alba pentru monopost incearca atunci cand o sa te faci praf sa nu intri in cineva

 

Repet....oricui i se putea intampla asa ca lasati-o balta.

 

 

Repet incearca sa nu intri intr-un pieton

 

- 80% din cei care au postat pe acest topic, sunt deranjati de faptul ca, kiki avea motocicleta de 130 de cai, ca se dadea pe o roata si ca a fost cumparata cu bani de la parinti.

Ideea este ca o persoana a murit, nu a omorat`o nimeni, a murit intr`un accident. D`aia se numeste accident pentru ca se intampla accidental (din greseala)

Kiki a gresit, stie asta, faptul ca voi aruncati cu noroi in el nu o sa o aduca inapoi pe acea fata si probabil ca nu o sa ii schimbe nici lui mentalitatea.

Fiecare merge in felul lui, din moment ce motocicleta se vinde fara permis de pilot profesionist de curse inseamna ca se poate utiliza pe strada, nu obligatoriu pe circuit iar cel care nu respecta regulile de circulatie raspunde in fata legii.

 

Mai bine s`ar uita fiecare in ograda lui, Dumnezeu sa o ierte pe acea fata si sa ii dea putere lui Kiki sa treaca peste asta.

 

Coxanelu, daca ai o problema cu kiki ar fi trebuit sa o discuti cu el in privat sau live, nu sa umpli topicu asta cu frustrarile tale. Sincer, parerea mea este ca esti un retardat si mi`as dori sa nu mai scrii pe acest forum.

 

Nu e nimeni deranjat de motocicleta lui, toti sunt deranjati de atitudinea lui si de faptul ca e un prost fudul care acum chiar a demonstrat ca un pokemon de ikea criminal, care are parte de legi blande intr-o tara de cacao.

 

 

ca bine zici .... multa lume are probleme cu motor d 130 d cai 120 d cai dar dak ei nu au avut bani nu si-au permis...inseamna k acum nimeni nu are voie sa detzina un astfel de motor/racheta/bolid cum o numesc ei...

 

Multa lumea are probleme cu capu, tu te numeri printre ei ?

 

 

adam deci fara suparare dar u orice post care l-ai pus u pe forumul asta a fost jignitor pt persoane in parte si la general vezi k pe forumul asta sunt multi oameni destepti nu esti u singurul de aici si te rog eu controleaza-ti si vocabularul k nu esti mai presus ca nimeni

 

U intelegi in general cacao scri sau nu esti constient si suferi de sindromul IRC-ului

 

 

o intrebare inofensiva si serioasa cati ani ai? de vorbesti cu asa pofta de "mucosi" si cum ii mai numesti u pe cei de 18 ani eu sunt mai mare dar vreau sa stiu ce varsta ai u....si kt despre apropiatii tai spune-le sa se fereasca de motoare si sa se urce dak vor numai cu persoane experimentate..:D

 

Sincer nu se vede ca esti mai mare in exprimare iar daca esti, nasol sincer pune mana si mai imbogateste-ti vocabularul

 

 

 

bai stie tot....mai termina dreacu cu rautatile aste si vezi/ti de treaba ta '' racerule''sa nu te trezesti invers intr'o zi.....

 

 

Cu fata la cearceaf ?

 

 

 

 

gramatica asta e ca mersul pe mobra...tare greu de invatat !

 

Mare dreptate ai mai sus se paote vedea si cred ca la ambele nu prea se pricep

 

Este demential topicul .. mi-a luminat ziua... ma pot duce cu zambetul pe buze la munca azi (ce macabru suna Doamneee ... Va rog... continuati!

 

 

La cererea ta am readus in discutie cateva replici memorabile, intradevar demential topicul, cred ca deja KiKi e vedeta, drumul spre Otv e deschis... go KiKi fi capitanul nostru reprezinta tu lumea moto din Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul a devenit un circ, poate se gandeste cineva sa il mute pana la urma...

 

I`as ruga pe cei mai in varsta, pe adevaratii motociclisti... sportivi sau cum vreti sa vi se spuna, sa fie un pic mai ingaduitori cu cei mai necopti, pentru ca nici unul dintre cei mai sus mentionati nu s`au nascut invatati, nu este nici unul care sa nu fi avut accident macar odata din vina sa si faptul ca dau continuu in cei mai tineri nu dovedesc decat ca au ajuns la varsta la care au ajuns fara sa inteleaga prin ce au trecut.

Singura diferenta intre cei vechi si cei noi este ca ei au crescut in alte vremuri in care nu aveau acces la forum si la multi cai putere.

E normal cand impingi totul la extrem sa existe si riscuri.

Ati da dovada de maturitate daca ati recunoaste chestiile astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Coxanelu & @Fana: Mai bine va dau eu doua mobre romanesti si va intreceti pe distanta de 10 km.Castiga ala care repara mai repede :rose: Avantajul e ca va putem urmari de pe margine, alergand pe langa voi :P

 

Multa bafta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut astazi prin scuar si m-am uitat mai atent la marcaje si dipunerea benzilor.

 

sunt 3 benzi si limita de viteza in sectorul respectiv este de 130

 

- stanga si inainte

- inainte

- dreapta

 

cea care se face la stanga are si marcaj de inainte numai ca acea banda se termina in scuar, daca vrei sa mergi inainte trebuie sa virezi dreapta si vei intra in banda 2 de inainte care se formeaza undeva la mijlocul scuarului.

 

este clar ca marcajul este unul deficitar si iti poate pune probleme in momentul in care nu stii zona si ai o viteza maricica si te trezesti pe banda de stanga cu intentia de a merge inainte.

 

acel colt de care se tot vorbeste este pus aiurea doar daca esti pe banda gresita.

 

nu trebuia sa aiba viteza luminii sa o rezolve pe fatuca care probabil era in pantaloni scurti (singurul echipament era o casca 2 numere mai mari banuiesc) la 12 noaptea pe autostrada in situatia in care a doua zi dimineata avea examen.

 

cum s-ar spune si-au cautat-o si au gasit-o din varii motive.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....coxule mai bine il iei frumos de mana si-l inveti ce sa faca cu mobra .....la varsta lui are timp sa-si schimbe atitudinea si sa acumuleze cat mai multe.

Eu zic ca nu are rost sa te imprietenesti cu el..astia mor repede(cum spunea un bun prieten) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatul din spatele lui kiki avea aprox 160kmh cand kiki si-a luat zborul ( nu o mai zguduiti ca am doua relatari din grupul care era acolo)...nu e nicio problema sa mergi cu 160-180-300-400 atata timp cat stii ce ai de facut la respectiva viteza...defapt eu nu am nicio problema cu nimeni cum vad ca au altii cu mine, din varii motive :P doar imi dau cu parerea caci sint foarte abilitat in acest segment sa o fac....stiu ca deranjeaza atitudinea mea completata de faptul ca pot sa intorc mai toate castile care mi-or iesi vreodata in cale pe strada :rose:

lautare, daca stii momentan sa urci un deal mai rapid ca mine nu inseamna ca ai sa-mi dai vreo lectie pe strada unde te pierd in cateva sute de metri :D cum ar fi sa ma apuc eu sa te invat pe tine acum enduro? cam penibil, nu? nu te-ai simti lezat in orgoliul personal? sint sigur ca da :rose:

eu nu am crezut niciodata in termenul de motociclist ci doar in cel de posesor de motocicleta....nu mi-a placut sa mi se spuna ca as fi motociclist si n-am spus-o nimanui ca ar fi :rose:

Editat de Coxanelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva cuvinte pentru cei mai rasariti de pe-aici:

 

"Nu te baga in troaca, ca te mananca porcii".

 

"Nu te pune cu prostul, ca are mintea odihnita"

 

dar si preferata mea

 

"Nu intra in dialog cu un prost, ca te coboara la nivelul lui si te doboara cu experienta".

 

Un amanunt: in toata aceasta discutie, nu stiu cine e prostul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ma bag si eu in seama .am citit peste 40 pagini.ce am constatat: un baiat a facut un accident ,a murit o fata .baiatul a gresit ,asta e va platii.insa sunt curios de ce toti baietii care ii iau apararea pustiului au poza la avatar numai pe o roata si stoppie :D ..apropo sunt de acord cu zicala "nu lovii omul ce'i deja cazut" ,isi va primii pedeapsa pt greseala facuta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut astazi prin scuar si m-am uitat mai atent la marcaje si dipunerea benzilor.

 

sunt 3 benzi si limita de viteza in sectorul respectiv este de 130

 

- stanga si inainte

- inainte

- dreapta

 

cea care se face la stanga are si marcaj de inainte numai ca acea banda se termina in scuar, daca vrei sa mergi inainte trebuie sa virezi dreapta si vei intra in banda 2 de inainte care se formeaza undeva la mijlocul scuarului.

 

este clar ca marcajul este unul deficitar si iti poate pune probleme in momentul in care nu stii zona si ai o viteza maricica si te trezesti pe banda de stanga cu intentia de a merge inainte.

 

acel colt de care se tot vorbeste este pus aiurea doar daca esti pe banda gresita.

 

nu trebuia sa aiba viteza luminii sa o rezolve pe fatuca care probabil era in pantaloni scurti (singurul echipament era o casca 2 numere mai mari banuiesc) la 12 noaptea pe autostrada in situatia in care a doua zi dimineata avea examen.

cum s-ar spune si-au cautat-o si au gasit-o din varii motive.

 

Asta e postul pe care il astept deja de peste 40 de pagini! In sfarsit, o informatie legata de locul accidentului! In sfarsit, un om cu capul pe umeri, care nu se amesteca in discutii inutile , si se rezuma strict la subiect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva cuvinte pentru cei mai rasariti de pe-aici:

 

"Nu te baga in troaca, ca te mananca porcii".

 

"Nu te pune cu prostul, ca are mintea odihnita"

 

dar si preferata mea

 

"Nu intra in dialog cu un prost, ca te coboara la nivelul lui si te doboara cu experienta".

 

Un amanunt: in toata aceasta discutie, nu stiu cine e prostul!

 

:P :D :rose: Sper din tot sufletul sa inteleaga cine trebuie, si sa nu mai fie poluat topicul cu propuneri de intreceri, cu jigniri reciproce si alte balarii. Sper ca atunci cand se va continua cu postarile, sa aflam consecintele pe care TREBUIE sa le suporte acest KIKI pentru fapta comisa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De 47 de pagini ma chinui sa aflu ce protectii aveau. Nimic! Prieteni ai lui KeKe da-ti si voi o informatie folositoare. Faptul ca dl. KeKe era un as la ghidon nu ajuta la prevenirea unui alt accident sau la inlaturarea consecintelor acestuia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar la capitolul gandire .. kiar mai ai destul de invatat si multe de schimbat.. drept dovada felul in care tu ãl mai destept intre puradei te cobori la nivelul lor :| da-le cuvantul poate or avea ceva mai interesant de spus

 

tu fiind cine?

 

"coxanele mi`am schimbat total parerea despre tine":P...de ce naiba ii bagi in seama pe toti care tipa in cor "se putea intampla oricui" ???

ps: asa ca un bonus...tie ti se putea intampla? :rose:

 

 

 

Asta e postul pe care il astept deja de peste 40 de pagini! In sfarsit, o informatie legata de locul accidentului! In sfarsit, un om cu capul pe umeri, care nu se amesteca in discutii inutile , si se rezuma strict la subiect!

 

s`au tot dat si informatii si detalii insa din pacate s`au pierdut printre offtopics :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, mi se putea intampla...mi s-a intamplat? nu....mi se va intampla ceva asemanator? poate ma ia diseara o basculanta, poate imi cade un avion in cap cand ma duc cu gagica la mare dar cu siguranta nu cu viziera neagra noaptea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut astazi prin scuar si m-am uitat mai atent la marcaje si dipunerea benzilor.

 

sunt 3 benzi si limita de viteza in sectorul respectiv este de 130

 

- stanga si inainte

- inainte

- dreapta

 

cea care se face la stanga are si marcaj de inainte numai ca acea banda se termina in scuar, daca vrei sa mergi inainte trebuie sa virezi dreapta si vei intra in banda 2 de inainte care se formeaza undeva la mijlocul scuarului.

 

este clar ca marcajul este unul deficitar si iti poate pune probleme in momentul in care nu stii zona si ai o viteza maricica si te trezesti pe banda de stanga cu intentia de a merge inainte.

 

acel colt de care se tot vorbeste este pus aiurea doar daca esti pe banda gresita.

 

nu trebuia sa aiba viteza luminii sa o rezolve pe fatuca care probabil era in pantaloni scurti (singurul echipament era o casca 2 numere mai mari banuiesc) la 12 noaptea pe autostrada in situatia in care a doua zi dimineata avea examen.

 

cum s-ar spune si-au cautat-o si au gasit-o din varii motive.

 

60 kmh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da? si noua. cei din buc vroiam sa ne scriem si pe geci :D

 

cu siguranta toti scolari si liceeni ar fi invidiosi pe voi si ar dori sa ajunga ca voi. e de mare angajament ideea, nu renuntati la ea, va rog. e pacat sa se iroseasca atatea posibile poze pentru cocalari.com/pipitze.net

o geaca cu INCONSTIENT scris mare pe spate face furori in curtea liceului din cate am auzit.

 

eu nu prea postez pe forum....... dar cand vad atata idiotenie nu ma pot abtine ..... mai ales ca il si cunosc p kiki........

coxanelu este unu dintre retarzii de pe toate forumurile......... si abereaza f mult........sincer eu m-am plimbat d multe ori cu kiki si merge destul de bine....... fata de alti retarzi care au impresii ca ei sunt zeii motociclismului........

in loc sa il sustinem si sa il ajutam sa treaca peste acest accident voi il sapati mai rau......... atitudine de rahat=oameni de rahat

 

daca te omora pe tine in una dintre plimbarile pe care le-ai facut cu el, ai fi vrut ca parintii tai sa intre pe forum si sa-l incurajeze?

ba manca-v-as gura voastra de talentati, voi cititi (asa, un mic review) ceea ce scrieti inainte sa postati? (vezi ca e retorica intrebarea)

 

 

Se simte invidia bai baieti pe un baiat care are ce voi nu aveti sau nu aveati la varsta lui

 

m-ai prins cois, recunosc. ma roade invidia, asta e purul adevar. atatia ani am strans din poponeata si am lasat copilashii flamanzi, doar-doar strang de un SS si... inca n-am reusit.

ne-ai prins, postam pentru ca suntem invidiosi, nimic nu-ti scapa, n-avem cum sa te pacalim.

 

- 80% din cei care au postat pe acest topic, sunt deranjati de faptul ca, kiki avea motocicleta de 130 de cai, ca se dadea pe o roata si ca a fost cumparata cu bani de la parinti.

 

tu esti neam cu al de mai sus, nu? ca musteste genialitatea in amandoi

 

Ideea este ca o persoana a murit, nu a omorat`o nimeni, a murit intr`un accident. D`aia se numeste accident pentru ca se intampla accidental (din greseala)

 

gresit. nu e accident. e omor din culpa:

 

Omor din culpa parca ii zice.

 

Hai sa-ti spun in cuvinte putine. Ne doare fix in varfu' pluii ce motor conducea si de la cine e. Dureros este faptul ca la 2 zile dupa ce a omorat o fata a intrat nonsalant pe forum si cuvintele lui au fost:

-bordura mi-a sarit in fata

- sper sa mai dau bacul

-coxanelule te rup cand te vad

 

Niciodata nu a spus nimic de fata care nu mai e. In plus de asta tara asta e de (cuvant urat) ca a pus bordura acolo si ca el da in judecata pe mortii ma-sii cui gaseste sa-si dovedeasca nevinovatia.

 

DUpa care a venit si tarla de negrisori analfabeti (nelipsita de altfel) care s-a gandit sa ne explice "talentele" acestui Rossi de "street GP".

 

/agree

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa punem o poza al chilotului KIKi_kaka.

 

DC?

 

Pt ca asa. poate, viitoare pasagere ale reisarului vor scapa cu viata !!!!!

 

 

E doar o chestiune de timp, pana cand selectia naturala va cerne.... pacat ca mor nevinovati pt cei vinovati

 

Ba da tu nu te mai saturi de posturi? mai lasa-ne frateeee!!! gata ajunge ai facut 18 astazi , nu ti se pare ca sunt destule pentru prima zi de "forumit" ! Gaseste'ti si tu o gagica .. iesiti la o apa plata si inceteaza sa il jignesti pe om ! NU sunt nici prieten cu el , nici nimic ... nu ne cunoastem, insa cand vad aici atata ipocrizie, atatea jigniri si insulte imi sar dracii... am inteles a gresit , e vina lui o sa plateasca pentru asta intr'un fel sau altul ! De ce trebuie tu sa ii zici chilot sau nu stiu mai cum? de cand iti permiti ? Unii dintre voi nu au nici macar ce 7 ani de acasa... aveti nevoie de educatie suplimentara ca se pare ca parintii nu prea s'au ocupat de voi ! (EX : GaGauTa )

Si dupaia tot voi sariti cu ciocul mare ca vai domne ce atitudine are reisarul samd . salutare dragi forumisti ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...